0

Tylko sie maryśkaVeB musiala nam w temat wpieprzyc.. ale coz muisz "zablusnac" szczekacz.

0

A Ty sie kultury naucz "kobieto".

0

Zgłoszone do moderacji chlopczyku.

0

benzemaozil,zobaczymy zobaczymy. oczywiscie w tym co piszesz może i jest troche racji. Elche zagrało z Madryt niesamowita ambicja a Madryt nieskladnym zgraniem, i bez checi na cokolwiek. Ostatnie mecze pokazuja duzy progres Realu, a presing jaki stosuja moze sie podobac, biegara jak psy za ta gała i to przez mniemal cale spotkanie. Bedzie grozne, Real nie przegra? Oby tylko Barcelona nie przegrała kolego. Pozdro.

0

Oszczedzala tracac punkty w lidze>? Ale glupoty napisales:D
Strata punktow czy to z Osa czy z Madrytem oznacza to samo.

0

Messi=CR7 >>>>>>>>Neymar

0

Odważne słowa, zobaczymy czy pusta. Real lapie formę ale do tego "najlepszego" jeszcze im brakuje. Chociazby Bale'a w formie z Totków czy tam Benzemy w formie strzeleckiej. Zobaczymy, gra Barcy tez, że tak powiem, d*pki nie urywa więc nie szczekajcie gimby jedne tylko spokojnie i z szacunkiem czekajcie na 18;00. W koncu takie wartości maja reprezentowac kibice tego klubu, czyż nie?

0

Cwelsi? Żalośniej sie nie dało?

0

Ale bzdury wypisujesz, naprawde nie pisz..

0

Manieczku slownik zakup bo wstyd jest jak cos piszesz.

0

Hehe ale bzdury.

0

Lepszy \? a co to znaczy?
Kto lepiej zagra okaze siem jutro o 20 gdy mecz sie skonczy.
Lepsz lepszy..noż kuźwa piaskownica.

0

...od*

0

0

Taa pieprzycie na Bale jaki to on słąby, a jak już wroci do formy i zacznie strzelać jak w Tatkach? On podpisał kontrakt na 5 lat bodajze a dzieci z polski juz go skreslają.. heh

0

Natal;: Neymar 57 melonów ojro.

0

O wiedzialem ze "marynaVeB" w koncu sie odezwie. Chlopie nie szkoda ci zycia na wymyslanie wyimaginowanych oszustw czy podszywek? Biedaku.

0

Przepraszam kto pisał o "słabym Juventusie"? gimbaza białych?

0

Chyba obrzydza, chyba obrzydza.
Świadzczyć to moze rownież o skromnym zasobie słów w repertuarze autora postu. Swoje emocje i "stan po meczu" wyrażać można inaczej niż "k*rwa, j*bany" czy tam inne kwiatki. Inaczej a wiec kulturalniej. Sedzia sie pomylił, juve moglo z Chelinim grać duzo lepiej, zremisować/wyrac cokolwiek. To jest pilka, sedzia sie myli, mecz sie toczy tak czy inaczej. Jakby Giovinco mial wiecej pomyslunku to by lepiej te dwie okazje w koncowce wykorzystał. Jakby Tevez grał bardziej indywidualnie mogłby objechać Ramosa czy Pepe. Moze moze moze.. Skoczylo sie 2:1, Juve ma arcyciezka sytuacje w grupe bo Galata wygrała. Bedzie ciekawie w tej grupie, osobiscie kibicuje Juve, dzis pokazali, że mają potencjał.

0

Łoł to mnie prześwietliłeś na wylot, i jaki jeszcze jestem Panie Rocky? Chetnie się dowiem.
Wiesz myśle, że co miałem posklinać to już posklinałem, tu "na żywo", nie uwazam zeby bylo ok pisac wulgaryzmy w necie. To nie jest potrzebne.

0

Bo jak klmiesz i wyzywasz to cie nikt nie popiera? hehe patologia

0

O to to to :D

0

To polecam nauczyć się pisać kulturalnie, bez wulgaryzmow. Klmij przed nosem w domku a nie w internecie bo obnizajsz wartosc merytoryczna strony, strony ktora i tak jest uznawana za zbieraninej zakompleksionych gimbów :/
VeB!

0

Oczywiście że nie był, po prostu zla interpretacja sedziego.
BTW ryczalem ze śmiechu jak Arturo "flyer" Vidal fikał w polu karnym a sedzia mu za taka beszczelna symulacje kartki nie dał. Więc jakby sie wyrownalo hehe bo chilijczyk mial juz zoltko na koncie.

0

Komentarz zgłoszony do moderacji. Obyś dostał ban czlowieku. Precz z hamstwem na stronie!

0

Bale zupelnie niewidoczny, Isco wszedl na tzw "dreptanine" by do konca wynik dowiesc.
Ronaldo to Ronaldo, jak goscia tyle lat do 3ki w ZP wysnaczaja to nie dziwi, że mecze wygrywa praktycznie w pojedynke.

0

Slyszalem, ze przestajesz sie udzielac na fcbarca.com.

0

Tak myślalem, że plakać bedziecie nad faulem na Ronaldo, faulem, ktory był a to, że sedzia sie pomylił..kto może lepiej pamietać pomyłki sędziowskie niz kibic Barcy. Obiektywny kibic a nie szczekacz, ktrory zale wylewa na stronie Barcy.

Do szczekaczy podyskutujmy o GD bo bedzie strasznie ciezko, Real ost 20 min gral na stojaka, oszczedzał sie. Dzis zaprezentował sie lepiej niż my wczoraj, ba z tych maratonow hiszpanskich gigantow biali maja komplet a my marne remisy:/
Obawiam sie gd oj sie obawiam..

0

100% racji:/

0

Słąbiutko przed GD słabiutko:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?