Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co ten Xavi:/.
0
Yyy jest na lawce ;>
0
Ważne by pilkarzom chciało się grać a nie jak w meczu z Osasuną - dreptać na 0:0. Milan w przeciwienstwie do Osy potrafił porzadnie ukłuć gdy dostanie odo tego okazję.
0
I to jest wzmocnienie POTĘŻNE.
0
Dokladnie, jakby Tata powiedzial im, po prostu przeczlapcie ten mecz, nawet na remis, nie zalezy mi"
0
E tam, bredzisz. malaga po prostu swietnie sie broni i ma Caballero, ktory wczraj mial tzw "dzień konia". Barcelona tez sie z Malaga meczyla niemilosiernie wydzierajac zwyciestwo 1:0.
Wczora Real byl intesnsywny, az mialem wrazenie, ze inna druzyne ogladam. Co do wrzutek to wiekszosc byla od CArvajala ktory nie umie popatrzec w pole karne, dosrokowuje zawsze gdy ma dobra pozycje, nie wazne ze reszta jest metr na offsajdzie haha:D
0
GD to spotkanie, w ktorym zdarzyć się może wszystko. A patrzac na ostatnia formę obu zespolow to Real jest jednak troche bardziej na plus. Z Malaga zagrali bardzo dobrze..
0
Daro, jako 2gi bramkarz? Willy nie odszedl do City bo chial byc 1szym, myslisz ze zgodzi sie na Barce w ten sposob? On tylko jako nr 1!!
0
Byloby glupota walczyc o Courtois tudziez Ter Stegena majac na "wlasnym podworku" takiego Caballero.
0
Z całym szacunkiem, ale widziałes kolego dziś jak grał Real? Bioja byłem po prostu w szoku jak Ci piłkarze biegali jak "psy" przez 45 min. Jesli Barca zagra z nimi jak dzis( wierze, ze jednak nie) to bedzie bardzo niedobrze.
Da sie! Oczywiscie, ze sie da ale czy naszych na to stac?:/ Jak Tata uwaza ze dzis nie bylo regresu??!
0
Si Claro.
0
Miki wracaj do łóżeczka chlopie.
0
Hehe no Panie Tata, skoro Pan nie widzi regresu po meczu gdzie 3/4 skladu spaceruje po boisku nie wykazujac jakiejkolwiek checi zrobienia czegos by zdobyc gola to jak nie mam pytań. Dzis byla cholerna stojka, jakby Tata im powiedzial zeby sie oszczedzali nawet za cene remisu. Obysmy nie musieli zalowac "regresowych decyzji" naszego trenera na koniec sezonu. Tyle.
0
Ciekawe kto wiecej zyskal na porazce Atletico, Barca ktora ma lidera ale tylko 3 pkt nad Realem czy Reael, ktory dzie raz ze wyugra dwa ze zblizyl sie do Barcy na 3 pkt oraz do Alteti na 2..
0
Heh chora wyobraznia młodego.
0
Najintensywniejszy Real od naprawde bardzo dawna, duzo sytuacji, gdyby nie Caballero (Barcelono kupcie go!) byloby i 6:0 dla Realu.
0
messi neymar, Naprawde przestań pisać bo to jest żałosne.
0
I jeszcze plusiki dostaja, to jest ewenement!
0
I to w takim ciezkim oraz arcywaznym okresie sezonu.
0
Ode mnie rozczarowaniem jest brak checi do gry niz sam wynik. 0:0 po naprawde dobrej grze nie byloby az tak irytujace jak ta 90minutowac stojka:/
0
Espanyol slaby, mysle ze cos wepchaja w koncowce
0
To by strony nie bylo, maluchy napedzaja wyswietlenia, te napedzaja kase i strona funkcjonuje. Kibice Realu sa tu cenniejsi od nas, kibicow Barcy bo kazda "ich napinka" rdzi tysiace wyswietlen gimbo hejterow.
0
Zalosne to jest wracanie do tego co bylo juz dawno wyladowujac frustracje po tym co bylo dzis wieczor.
0
Od porazki zawsze remis lepszy ale strata punktów w ogolnym rozrachunku czy to z Realem czy z Osasuna zancza tyle samo.
0
Amen chłopie, amen.
0
Dokladnie, Verdu to bylo serce Espanyolu..i te jego krecone strzely..:)
0
Dzis komentator C+ ladnie podsumowal Pedro, gra w kazdym meczu i w kazdym meczu slabo, te 5 goli strzelil raptem w 2ch spotkaniach.
0
Villa z zoltkiem. Narazie 0:0
0
Myśle ze tak, teraz maja szanse wygrywajac odbudowac sie i zaczac sezon od nowa po tych zalosnych piaskach z poczatku sezonu.
0
Nie...