0

Gra Madrytu od siedmiu boleści? Oni z meczu na mecz są coraz lepsi, płynniejsi:/ A teraz jeszcze ten przeklęty Bale:(

0

Real nie przegra, nie w obecnej sytuacji gdzie każdy tam daje z siebie 100% bo jest walka o miejsce w skłądzie. Oby tylko nasi nie dali ciała z tą "niby słabą" Sevillą.

0

Obstawiamy wynik? 2:2 lub 3:2 dla Barcelony.

0

Niestety dziewczyna ma sporo racji, kto uwaza inaczej nie umie obietywnie spojrzeć na tą sytuację.

0

A mecz w Rayo trudnym niby nie jest? ;>

0

Bo nasze trzecie stroje przypominaja co najwyzej Koronę Kielce. Zamilczcie o tych strojach.

0

Hehe dokładnie - obrońca!

0

Zobaczymy zobaczymy, Atletico tez od kilku lat z Realem nie potrafilo wygrać. Jak sie ostatnio to skonczylo pamietamy.

0

Ale pierdoły wypisujesz.

0

Zdajesz sobie sprawę, że pisanie "ból dupy" świadczy, że jesteś co najwyżej uczniem jakiegoś podrzędnego gimnazjum?

0

Tak Pinto ejst spoko, dopóki się nie zacznie kiwać.

0

Miło, że podpisałeś/opisałeś swój dodany komentarz.

0

Podsumowanie warte piwa.

0

A no i też ważna rzecz: to jest wychowanek Realu.

0

Kolejne wyssane z palca bzdyry. mata niedawno wypowiadal sie ze nie przepracowal w pelni okresu przygotowawczego i musi to nadrobic. Mourinho zaś ploty o ewentualnym odejsciu Maty skomentował: ze jest to wazny dla zespolu zawodnik ktoreg0o kochaja w Anglii i napewno nie zostanie sprzedany.

Nikt chyba nie zapomnial: Luiz? Barcelona traci tylko czas"

0

Hehe ale soczyta plota, Mourinho ma Cecha, Swarzera od przyszlego sezonu Thibaut'a oraz Delac'a.. Wszyscy swietni, wysocy to bedzie brał VV, ktory jest niski, swiednim klasowo bramkarzem na tle takiego Cecha pozatym gra w Barcelonie, której Mourinho blokuje najwaznijesze wzmos=cnienia. :]
Socysta!!!

0

Belga nie puszczą, nie do Barcelony.

0

No to pisałem ,że na stos z nim o mnie dzieci zminusowały!:D

0

Zapomniałem, że dziecko za punkt honoru stawia sobie by napisać ostatni post. Jak dziecko post ów napisze to sie większe poczuje, że racje mu ktoś łaskawie przyzna hehe.
Notoryczne powtarzanie jedynie "inwektyw" od innego usera świadczy o braku argumentów odnośnie poruszanego problemu i jest równoznaczne z zakończeniem dyskusji.
Bez odbioru.

0

E nie, nie denerwuje się ale Twoja betonowa natura na dłuższą mete robi się nieco irytująca. To jak nauczyciel prosi dziecko by otworzyło książkę a ono uparcie otwiera...okno.

0

Boże co za beton! Chłopie weź ty sie może za jakieś ćwiczenia z analizy tekstu czytanego bo czytanie ze zrozumieniem leży, kwiczy i sie tarza po podłodze u Ciebie.
"kompleks, kompleks, kompleks", jak lubisz "kompleks" to zacznij kibicować The Blues jest gra treneiro co ma na drugie imię KOMPLEKS.

0

Czyli nie zrozumiełeś tępaku ani jednego słowa z postu, który do Ciebie napisałem. Wspułczuję.

0

Meliski sobie zaparz bo Ci żyłka z tej frustracji pęknie.

0

To jest walka o piłke jakich wiele w futbolu.

0

Real to głowny rywal, większość tematów związanych z Barca na sowje odniesienia, skutki u największego rywala. A co go "narzekania" coż jestem chyba troszkę z natury pesymistą, nic wiecej.
Ale nie obrażaj mnie, że niby trace swoj czas zeby hejtować takich chlopców jak Ty bedac niby fanem innego klubu. To jest dopiero śmieszne Panie Mario.

0

Tak Mario! Wszyscy są podstawieni! Tylko Ty jeden jesteś tu prawdziwym fanem! Hahahaha

0

A wszyscy co piszą inaczej niż on to są zatwardziałymi "fanami Realu" i powinni uciekać na inne strony. Bo jak można skrytykować kogokolwiek z Barcelony!? -_-

0

True true..

0

Wiec sorki za dwuznaczność, oczywiście pięknie odczytałeś moje intencje, pozdro:)

0

Mario już pewnie dzwonił do Neymara i ten mu wszystko opowiedział. Jak to mu szczęke wyrwali, jak mimo ogromnego bólu i tych wszystkich łez ON! Neymar! Wstał i jak prawdziwy bohater grał do końca meczu, ba nawet bramke ustrzelił! A temu zbrodniarzowi z _Portugalii nie została wymierzona wlasciwa kara.
Kuźwa ludzie..!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?