0

To kibicuje to pamieta ze ta "3x slabsza druzyna" wygrala na tym samym stadionie kilka mies temu 3:2.

0

Nie po prostu ludzie dobrze wychowani, nie używający rynsztoku by "zablysnąc"

0

Niestety, PSG, Liverpool czy Spursi również mają bardzo kulturalny poziom wypowiedzi.

0

"spojrzom"? no nie kolejny analfabeta..

0

Połóż się ,jutro do gimnazjum trzeba:)

0

No spoko ale czemu tutaj?;>

0

NAstępny odj*b? czy ty od Maria jestes? haha

0

E to za duze slowa, zagrali swietny mecz na ciezkim terenie. Gadka o faworytach we wrzesniu ejst glupia.

0

Ale Ronaldo 3 golami troche urwał nie?:/

0

Kelnerów? Nie pisz nic wiecej bo to zalosne.
Staje sie to co juz dawno prognozowalem, Real z kazdym meczecm coraz lepszy, pewniejszy. Bale dzis zwnow dobrze, udzial przy 2 akcjach bramkowych.. Boję się o GD.

0

Bo to są dzieci, dzieci i jeszcze raz bahory.

0

Jeszcze jest Betis, Poza tym nie byłbym taki pewien czy "MY" tak bedziemy wciąż z każdym wygrywac patrzac z jaka ambicja graja do tej pory niedoceniane zespoly LaLigi.

0

A może
Atletico,
Villareal,
Betis,
Barcelona,
Real?

0

Zonie? Córeczce? Jesteś za mały żeby zrozumieć.

0

Przecież prawde napisał. jesteś az takim bahorem, że nawet oczywistosci musisz hejtowac? Załosne, tylko potwierdzasz jego słowa.

0

chyba najlepszy komentarz pod tym newsem.

0

K**wa teraz sie trikami bedziecie podniecac? Kto gdzie kiedy i ile robi? Nie moge z wami! Dorosnijcie wreszcie!!!

0

Spokojnie Pan MArio wszedzie widzi kibiców Realu podszywających sie pod tych z Barcelony. Takie urojenia chlopiec ma, najlepiej zignorować.

0

Dkładnie tak, ale, że gra u znienawidzonego rywala to trzeba go zgnoic i popierac nawet najwieksze nonsensy, wypowiadania przez największych pajaców świata piłki. Żalosne.

0

Niski poziom?
Załosne:/

0

Jesteś ślepiec.

0

Bardzo brzydkie zachowanie. Ney dopiero zaczyna w Europie, jakim prawem ten gosc wogole smie cos takiego powiedziec? Chyba tylko sensacji szuka. Jesli tak nie zna Świata, ludzie go zgnoją za takie teksty.

0

Generalnie patrzac na kwestie miedialne 92 a 100 mln robi gigantyczną roznicę.

0

Święte słowa.

0

Remis byłby najsprawiedliwszy nie oszukujmy sie.
Znowu sędzia w cetrum uwagi, eh nienawidze tego. Znowu bedzie ze sedziowie nam pomagaja jak nie idzie:(

0

Noge dołozyl, juz bez przesady:P

0

Nie wiekszosc uzytkownikow tej strony tego nie potrafi. My wymeczymy 3:2 w ost sekundach a Real nie to my już "Bogowie, allejuja" a tamci to "kurz na naszych butach". Zalosne ale prawdziwe. Wstyd za takich fanów. Remisy 2:2 w obu meczach byłyby najbardziej sprawiedliwe.

0

Dokładnie, sam prezentujesz dużo gorszy poziom od tych z białej strony.

0

Bana dla tego napinacza Panowie moderatorzy.

0

Zgadzam się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?