Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To kibicuje to pamieta ze ta "3x slabsza druzyna" wygrala na tym samym stadionie kilka mies temu 3:2.
0
Nie po prostu ludzie dobrze wychowani, nie używający rynsztoku by "zablysnąc"
0
Niestety, PSG, Liverpool czy Spursi również mają bardzo kulturalny poziom wypowiedzi.
0
"spojrzom"? no nie kolejny analfabeta..
0
Połóż się ,jutro do gimnazjum trzeba:)
0
No spoko ale czemu tutaj?;>
0
NAstępny odj*b? czy ty od Maria jestes? haha
0
E to za duze slowa, zagrali swietny mecz na ciezkim terenie. Gadka o faworytach we wrzesniu ejst glupia.
0
Ale Ronaldo 3 golami troche urwał nie?:/
0
Kelnerów? Nie pisz nic wiecej bo to zalosne.
Staje sie to co juz dawno prognozowalem, Real z kazdym meczecm coraz lepszy, pewniejszy. Bale dzis zwnow dobrze, udzial przy 2 akcjach bramkowych.. Boję się o GD.
0
Bo to są dzieci, dzieci i jeszcze raz bahory.
0
Jeszcze jest Betis, Poza tym nie byłbym taki pewien czy "MY" tak bedziemy wciąż z każdym wygrywac patrzac z jaka ambicja graja do tej pory niedoceniane zespoly LaLigi.
0
A może
Atletico,
Villareal,
Betis,
Barcelona,
Real?
0
Zonie? Córeczce? Jesteś za mały żeby zrozumieć.
0
Przecież prawde napisał. jesteś az takim bahorem, że nawet oczywistosci musisz hejtowac? Załosne, tylko potwierdzasz jego słowa.
0
chyba najlepszy komentarz pod tym newsem.
0
K**wa teraz sie trikami bedziecie podniecac? Kto gdzie kiedy i ile robi? Nie moge z wami! Dorosnijcie wreszcie!!!
0
Spokojnie Pan MArio wszedzie widzi kibiców Realu podszywających sie pod tych z Barcelony. Takie urojenia chlopiec ma, najlepiej zignorować.
0
Dkładnie tak, ale, że gra u znienawidzonego rywala to trzeba go zgnoic i popierac nawet najwieksze nonsensy, wypowiadania przez największych pajaców świata piłki. Żalosne.
0
Niski poziom?
Załosne:/
0
Jesteś ślepiec.
0
Bardzo brzydkie zachowanie. Ney dopiero zaczyna w Europie, jakim prawem ten gosc wogole smie cos takiego powiedziec? Chyba tylko sensacji szuka. Jesli tak nie zna Świata, ludzie go zgnoją za takie teksty.
0
Generalnie patrzac na kwestie miedialne 92 a 100 mln robi gigantyczną roznicę.
0
Święte słowa.
0
Remis byłby najsprawiedliwszy nie oszukujmy sie.
Znowu sędzia w cetrum uwagi, eh nienawidze tego. Znowu bedzie ze sedziowie nam pomagaja jak nie idzie:(
0
Noge dołozyl, juz bez przesady:P
0
Nie wiekszosc uzytkownikow tej strony tego nie potrafi. My wymeczymy 3:2 w ost sekundach a Real nie to my już "Bogowie, allejuja" a tamci to "kurz na naszych butach". Zalosne ale prawdziwe. Wstyd za takich fanów. Remisy 2:2 w obu meczach byłyby najbardziej sprawiedliwe.
0
Dokładnie, sam prezentujesz dużo gorszy poziom od tych z białej strony.
0
Bana dla tego napinacza Panowie moderatorzy.
0
Zgadzam się.