Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique jak zwykle w centrum uwagi juak zwykle nie potzrebnie i jak zwykle bejnadziejnie.
0
Czemu tu wchodzisz i prowokujesz? Nic odkrywczego nie napisałes a tylko mozesz wzburzyć tłum obecnych. po prostu sie nie wypowiadaj ok? masz swoją stronę.
0
Pewnie sie rozpłakać powinien to by sie dzieciaki na fcbarca.com jarały przez kolejna 2 lata.
0
A co powiesz o meczu z Sevila? No włąśnie. takie rzeczy się zdarzają a poziom rozczarowania i sfrustrowania malolató sięga widze zenitu. Skoro są tacy "słabi" jak piszecie to napewno jeszcze oczka potracą, po co od razu taką tu burę prowadzić. Dzieci kontra dzieci.
0
Tak tak ty też jesteś sfrustrowany, że Real nie stracił punktów.
0
I po co to? Zeby pokazać jaki jesteś wściekły, ze Real nie stracił punktów? jaki pusty i sfrustrowany? Uważaj - UDAŁO CI SIĘ!
0
Robicie z siebie pośmiewisko!
Pan sędzia totalna klapa - oczywiście ale po co obrażacie Real? CZy to ich wina, że człowiek tak niekompetentny najpierw nie wyrzucił Ramosa a potem podyktował wątpliwy karny? Ich? Zawodników? Pośmiewisko z was na cała brać kibicowską w Polsce!
Real wygrał dzieki szczęściu - to jest fakt, ale to co tu sie dzieje to jest obora. Niech potem, którykolwiek z was "cfaniaczki" zacznie mieć pretencje do białych gdy będą sie podniecać jakąs decyzja na korzyść Bracy(a napewno taka będzie!). jesteście tacy sami, tacy sami pusci zawistni i pozbawieni jakichkolwiek podtsaw kulturalnej wypowiedzi. Sory ale to jest obora.
0
Oczywiscie ale i RSSS w I połowie zagrał tragedię.
0
A ja się boję, że im pozniej w sezon tym bedzie gorzej, zwlaszcza fizycznie. Martino ich najzwyczajniej w swiecie zajedzie..:/
0
Skoro nie widzicie problemów..pozostańcie ślepi.
0
Nie kazdy kibic Barcy musi ja wielbic zawsze i wszedzie, jak dzieje sie zle to zozumny czlowiek to jest w stanie zauwazyc, nawet skrytykowac (robicie to pod kazdym niemal newsem o zarzadzie). Jesli kibice Barcelonny wg Twojego, i wielu innych tu, to stado pustoglowych owiec, ktore zawsze wszedzie leza za Barcelona, jej zarzadem itd maja na oczach klapki to naprawde nie pasuje do tego ja. Kibicuje temuklubowi, kocham go ale bez przesady. Jak jest zle to trzeba to dostrzec, jak jest dobrze mozna wielbic - bo jest za co.
0
Bo ten "prawdziwy" zawsze wychwala, ubóstwia i lize d*pe nawet jak jest naprawde kiepsko? Nie pamietasz Barcy sprzed Ronaldinho, nie pamietasz jakim sukcesem był chocby remis z Realem, G pamietasz bo jestes mlody. Dali ci ten komputer, internet ale ty wciaz g wiesz, g pamietasz. Zamilcz.
0
Bardzo fajny tekst, widac osobiste podejscie do problemu dorosłego człowieka. Nalezy to zdanie uszanować, poprzec tudzież odrzucic ale to co wy tu wypisujecie poniektórzy - wieprze!
Problem z zarzadem cięgnie się już od dluzszego czasu, pod wiadomoscia o Resellu czy Zubim leca niemalze siekierku w stron ww. Zwolnic, wyj*bać" itd itp.
Teraz gry gosc pisze o Barce, że ta ma możliwosci nieogranioczone a glownym powodem niepowodzeń sa decysje i funkcjonowanie zarzadu Wy - wieprze - wyzywacie obrazacie. "Malotat", "gimbus". jestescie beznadziejni - BEZNADZIEJNI!
Ale co ja was bede wychowywał..ja to wam za takie idiotyzmy tylko m*rdy obić.
0
Facet napisal spokojny obiektywny komentarz a ty buraczanyMario podajesz jedyny doszsczetnie cie pograzajacy argument : jestes za Reaelm to nawet sie nie staraj tu pisac bo i tak jestes nieobiektywny".
Tylko Cie w pysk strzelic.
0
Bramki władował? Władował, wiecej dla tego grajka sie nie liczy. A ty masz kompleksy czepiajac sie takich pierdół.
0
Dobreee:D
0
Więc maja motwycjebybzagrac lepiej i nie tracic tyle. Poza tym zespol Rayo bedzie chcial odkupic winy przed wlasnymi kibicami. Ciezki mecz bedzie.
0
Ośmieszyli sie z tym Pique.
0
Doniesienia plotkarzy z Punto Pelota
0
A ja wogole nie przyrownywalym Ronaldo do Messiego, inne charakterystyki, inny styl i wreszcie inne pozycje i zadania na boisku.
Messi jest najlepszym na Swiecie napastnikie a Ronaldo skrzydłowym wszechczasów.
0
Mnie też wcale to nie dziwi, albo Martino daje mu szanse tak jak Cescowi albo ob po prostu odejdzie. Nawet do Arsenalu moze wrocic, tam byl gwiazda.
0
Wogole wypoweidz Pique zupelnie niepotrzebna( to ze nieprawdziwa pomijam). Po kiego ten czlowiek wypowiada sie w tym tonie o Realu? Zatesknil o wojnie Mou Barca?
Calkowita pomylka Panie Gerard, i wstyd, że taki profesjonalista, tyle razy wypowiadajacy sie o Barcelonie, o honorze, stylu i odp na boisku teraz znizyl sie do poziomu prostaka. Czyzby się bał i juz sie usprawedliwia?
0
Sprawcie sobie dobrego napastnika Panie De Boer.
0
Bo były i to naprawdę sporo.
0
Szkoda Ajaxu jako jeden z niewielu na Świecie zespołów klepał barcelonę na jej wlasnym obiekcie!
Ale jak oni nawet karnego nie potrafia strzelic to o czym tu mowic hehe. Ajax juz od dawna nie ma "napadu" a te biegajace nastolatki z przodu nie maja szans, a ni jaj zeby uderzyc na bramkę:)
Co do ukochanej Barcelony: wynik DUŻO lepszy niż gra, Messi to Messi, Neymar w I polowie sredniaczył, tracił strzelał "na pałe". Potem już lepiej.
Obawiam sie jednak ze czego tej druzynie wciaz brakuje bo sytuacje "Ajaxowe" taki Milan czy Celtic beda potrafiły wykorzystać.
0
Durniejszego nicku się nie dało wymyślić?
0
A co to wogole za dysksja, kiedy grzyba nam tu Ronaldo? Messi? Liczy sie tylko zwyciestwo Barcelony! A kto ile? To dla gimbusów, kibicujemy klubowi, chcemy zeby kluc osiagał sukcesy a nie Messi-Ronaldo, walka, wojna...debilizm. Chyba ze ejstescie tak podatni na chore manipulacje medialne.
0
Handel dziećmi, tyle mam do pwoiedzenia.
0
Plus Bale i Ronaldo.
0
Bramka to bramka, hattrick to hattrick. Dupą, glowa czy małym palcem u nogi zalicza dzis sie Ronaldo 3 bramki. Ostatnia piękna - obiektywnie.