Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby sie zmotywowala lepiej niz dzisiaj:) A jeszcze jest Milan...tez na wyjeździe.
0
Taki urok pilki, czasem karny czasem brak, raz fart raz pech, raz gol w doliczonym az za duzo czasie gry dajacy 3 oczka a raz bicie po autach slabiaka przy korzystnym wyniku. Takie zycie, najwazniejsze sa punkty, nie wazne jak, wazne ze 3.
0
Btw teraz to dopiero bedzie GD, Real sie zmotywuje na 120% widzac ze ma okazje wrocic do gry o majstra.
0
Leć Kredon za nim leć!
0
Jak można wygrać jak 11stu na boisku nie chce sie grac w pilke?:/
0
Uważam, że tak.
0
Mówcie co chcecie ale Bale znow wszedł i znow mial walny udział przy bramce dla swojego zespołu. Ba przy bramce pieczetujacej sukces Królewskich.
Wracając na nasze: ciekawe jak Barca sobie dzis poradzi z Osą bez Pique w obronie. Osasuna u siebie to bardzo ciezki rywal dla kazdego zespołu laLiga.
0
Bale kosztował 91 melonow, koniec i kropka. A 100 po prpstu ladnie wyglada na papierku w gazetce toaletowej.
0
JUesli jestes kobieta to zycze ci saropanienstwa niewychowana pusta babo.
0
Kolejna bzdura.
0
Karny był, nawet prokataloński Ołłowski przyznał glupote Wellingtonowi.
0
Kupmy tego bramkarza z Malagi zamiast sie z Mou silowac o belga, dzis to bym meczy Real : Caballero 2:0!
0
Ale bzdura:/
0
Dawno już tak intesywnego Realu nie widziałem... Wow
0
A co mabyc? Trenuje i zagra z Malaga, jak dla mnie temat wyczrpany przez ostatnie dni.
0
Alves juz jest laczony z odejsciem od chyba dwoch sezonow, kto wie moze kupia tego Zunige a Alves pohasa sobie w jakichs emiratach?:D
0
Chyba jednak Franck Ribery zgarnie Złotą Piłkę.
0
Co za bełkot.
0
Bo jest żalośnie slaba?
0
Ty tak trollujesz pod kazdym newsem? Co news to trolling made in malutki -_-
0
Te malutki, nie uzywaj już klawiatury.
Zuniga świetny piłkarz.
0
Hehe autor przedstawił wszyskich jakby byli "Messim" na swoich pozycjach. Ciekawe czymy tych chłopaków nie zauwazyly inne europejskie potegi w takim razie?:D
0
Ale aktualizacjaa -_-
Jeden wpis z wczoraj, i dalej nic nie wiadomo. Toz to zwykly news a nie aktualizacja redakcjo.
0
Ronaldo juz nie nurkuje.. Masz chyba info sprzed 2 sezonów:P Nurkuje Di Maria:D
0
Czyli spore osłabienie na GD :/
0
Rowniez głos leci dla P.Leona.
1
A banować beda idioci, ktorym sie np jakies obiektywne zdanie nie spodoba? No genialne -_-
0
Nie szanuja decyzji samego pilkarza. VV na kazdym kroku mowi, ze chce juz odejsc, i zeby mu nie kadzic jak to wszyscy pragna jego pozostania. On odejdzie, najpelniej do Anglii.
0
True Mario? Przecież ty bys wyleciał na samym poczatku za wszelkie smpamy skargi i trollowanie innych uzytkowanikow.
0
O jest nadworny pajacyk Maryś:)