0

Oby sie zmotywowala lepiej niz dzisiaj:) A jeszcze jest Milan...tez na wyjeździe.

0

Taki urok pilki, czasem karny czasem brak, raz fart raz pech, raz gol w doliczonym az za duzo czasie gry dajacy 3 oczka a raz bicie po autach slabiaka przy korzystnym wyniku. Takie zycie, najwazniejsze sa punkty, nie wazne jak, wazne ze 3.

0

Btw teraz to dopiero bedzie GD, Real sie zmotywuje na 120% widzac ze ma okazje wrocic do gry o majstra.

0

Leć Kredon za nim leć!

0

Jak można wygrać jak 11stu na boisku nie chce sie grac w pilke?:/

0

Uważam, że tak.

0

Mówcie co chcecie ale Bale znow wszedł i znow mial walny udział przy bramce dla swojego zespołu. Ba przy bramce pieczetujacej sukces Królewskich.
Wracając na nasze: ciekawe jak Barca sobie dzis poradzi z Osą bez Pique w obronie. Osasuna u siebie to bardzo ciezki rywal dla kazdego zespołu laLiga.

0

Bale kosztował 91 melonow, koniec i kropka. A 100 po prpstu ladnie wyglada na papierku w gazetce toaletowej.

0

JUesli jestes kobieta to zycze ci saropanienstwa niewychowana pusta babo.

0

Kolejna bzdura.

0

Karny był, nawet prokataloński Ołłowski przyznał glupote Wellingtonowi.

0

Kupmy tego bramkarza z Malagi zamiast sie z Mou silowac o belga, dzis to bym meczy Real : Caballero 2:0!

0

Ale bzdura:/

0

Dawno już tak intesywnego Realu nie widziałem... Wow

0

A co mabyc? Trenuje i zagra z Malaga, jak dla mnie temat wyczrpany przez ostatnie dni.

0

Alves juz jest laczony z odejsciem od chyba dwoch sezonow, kto wie moze kupia tego Zunige a Alves pohasa sobie w jakichs emiratach?:D

0

Chyba jednak Franck Ribery zgarnie Złotą Piłkę.

0

Co za bełkot.

0

Bo jest żalośnie slaba?

0

Ty tak trollujesz pod kazdym newsem? Co news to trolling made in malutki -_-

0

Te malutki, nie uzywaj już klawiatury.
Zuniga świetny piłkarz.

0

Hehe autor przedstawił wszyskich jakby byli "Messim" na swoich pozycjach. Ciekawe czymy tych chłopaków nie zauwazyly inne europejskie potegi w takim razie?:D

0

Ale aktualizacjaa -_-
Jeden wpis z wczoraj, i dalej nic nie wiadomo. Toz to zwykly news a nie aktualizacja redakcjo.

0

Ronaldo juz nie nurkuje.. Masz chyba info sprzed 2 sezonów:P Nurkuje Di Maria:D

0

Czyli spore osłabienie na GD :/

0

Rowniez głos leci dla P.Leona.

1

A banować beda idioci, ktorym sie np jakies obiektywne zdanie nie spodoba? No genialne -_-

0

Nie szanuja decyzji samego pilkarza. VV na kazdym kroku mowi, ze chce juz odejsc, i zeby mu nie kadzic jak to wszyscy pragna jego pozostania. On odejdzie, najpelniej do Anglii.

0

True Mario? Przecież ty bys wyleciał na samym poczatku za wszelkie smpamy skargi i trollowanie innych uzytkowanikow.

0

O jest nadworny pajacyk Maryś:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?