Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tak odejdzie.
0
Ma go więcej nawet:)
0
True true:/
0
Co do przyznania ZP w tym roku beda decydowały, wydaje mi sie, mecze barazowe na mundial, jak zagra Ronaldo, jak Franck, jak Zlatan..
Plus tego znow pytanie o kryteria przyznawania tej nagrody: suksecy druzyny czy indywidualne?
W pierwszym przypadku francuz, ktory wygrał wszystko co mogł, tyle ze nie był "motorem" zespołu, na sukces Bayernu zlozył sie kolektyw a nie Frack - już Muller i Robben mieli chyba większa silę decydujaca w sukcesach Bawarczykow.
W drugim bezapelacyjnie Ronaldo, chlop na zyciowy sezon w tym roku, bije rekordy jest decyzyjny w wynikach swojego zespolu, bez niego Real byłby duzo nizej gdziekolwiek. Zagra dobrze baraze MŚ, strzeli gola decydujacego, zaliczy asystem przy takim i wydaje mi się, że ZP jego.
Na koniec jeszcze "popis" Pana Blattera, któy może nim bardziej pomóc niż zaszkodzić Portugalczykowi w zgarnięciu nagrody, zwłaszcza teraz gdy odpadł Leo.
0
Nie:D
0
Nie no bez przesady z tym Neymarem, on nawet gol w LM nie zdobył..
Co do Leo szkoda szkoda..
0
Frustu frustu człowieczku frustu frustu, maryś - forma jak sie "paczy". Do gimnazjum won.
0
Messi od zawsze był podatny na kontuzje, i to te dłuższe.. Tylko Pep potrafił tego piłkarza prowadzic bez jednego urazu przez kolejne sezony.
0
Mario znowu robi z siebie błązna, czytanie ze zrozumieniem sie klania chlopcze.
0
Mario, podszywacz beszczelny..
0
I po ZP.
0
To nie ma znaczenia, jako pilkarz w tym roku jest najlepszy, czy sie to podoba czy nie. Nizej ktos napisal, ze skoro Sneider zostal tak niesprawiedliwie potraktowany na korzysc Leo to czemu teraz w tren sam sposob nie padnie na Riberego, ktorego wyrzedzi Ronaldo? W tym plebiscycie wszystkie chwyty dozwolone.
0
Tyle, że to co Ty masz w sercu nie ma znaczenia.
0
Ale brednie.
0
Betis potrafi grać bardzo dobra,intensywną pilkę to nie bedzie spacerek.
0
Ronaldo obecnie faworytem Złotej piłki, ma życiowy rok facet.
0
Po co to Zubi? No po co? Zeby wojna byla? A potem sie dziwią...
0
I tak odejdzie:)
0
Real w spacerowym tempie wywalczyl awans z I miejsca w grupie i w pozostalym spotkaniach moze..spacerowac dalej. Coz..nie wazne jak wazne ze im wyszlo. Bale znowu sie pokazał na plus..:/
0
Dzieci w fifke pykaja co? ehhh
0
Po czym wytarł koze z noska i poszedł odrabiać lekcje do szkoły.
0
Reaina najlepsza opcja, i to na bramkarza nr w Barcelonie.
0
Bzdury a nie news :) Real oferte zlozyl? Chelsea? hahaha banialuki, Real doskonale wie, że Messi ejst nie do wyjecia, zreszta chyba Florek mowil, ze w tym okienku skupiali sie tylko na Bale'u.
Pozywka dla pustych kibicow klikaczy i kasiora dla stronki, tyle.
0
Belga nie puszczą, zapomnij:)
0
Ribery wygra i tyle. CR zbojkotowal ten plebiscyt chyba po slować Blattera więc mu nie dadza. Ribery moim zdaniem z nagroda w tym roku.
0
Za to "wjazd tyłkiem w polu karnym" ma opanowany do perfekcji haha
0
On jest niesamowity:D
0
Oj tak, obrona Rayo przynajmniej jest slaba wogole, za to ta Realu to patologia "wysokosponsorowana":P
0
Dobrze dobrze, ja bardziej widziałbym tego lysola treneiro w zespole z lepszymi pilkarzami w skladzie, bylaby miazga.
0
BTW LALiga 0- jedyna liga gdzie w 2 minuty mozna 2 karne dostac hehe