0

I tak odejdzie.

0

Ma go więcej nawet:)

0

True true:/

0

Co do przyznania ZP w tym roku beda decydowały, wydaje mi sie, mecze barazowe na mundial, jak zagra Ronaldo, jak Franck, jak Zlatan..
Plus tego znow pytanie o kryteria przyznawania tej nagrody: suksecy druzyny czy indywidualne?

W pierwszym przypadku francuz, ktory wygrał wszystko co mogł, tyle ze nie był "motorem" zespołu, na sukces Bayernu zlozył sie kolektyw a nie Frack - już Muller i Robben mieli chyba większa silę decydujaca w sukcesach Bawarczykow.

W drugim bezapelacyjnie Ronaldo, chlop na zyciowy sezon w tym roku, bije rekordy jest decyzyjny w wynikach swojego zespolu, bez niego Real byłby duzo nizej gdziekolwiek. Zagra dobrze baraze MŚ, strzeli gola decydujacego, zaliczy asystem przy takim i wydaje mi się, że ZP jego.

Na koniec jeszcze "popis" Pana Blattera, któy może nim bardziej pomóc niż zaszkodzić Portugalczykowi w zgarnięciu nagrody, zwłaszcza teraz gdy odpadł Leo.

0

Nie:D

0

Nie no bez przesady z tym Neymarem, on nawet gol w LM nie zdobył..
Co do Leo szkoda szkoda..

0

Frustu frustu człowieczku frustu frustu, maryś - forma jak sie "paczy". Do gimnazjum won.

0

Messi od zawsze był podatny na kontuzje, i to te dłuższe.. Tylko Pep potrafił tego piłkarza prowadzic bez jednego urazu przez kolejne sezony.

0

Mario znowu robi z siebie błązna, czytanie ze zrozumieniem sie klania chlopcze.

0

Mario, podszywacz beszczelny..

0

I po ZP.

0

To nie ma znaczenia, jako pilkarz w tym roku jest najlepszy, czy sie to podoba czy nie. Nizej ktos napisal, ze skoro Sneider zostal tak niesprawiedliwie potraktowany na korzysc Leo to czemu teraz w tren sam sposob nie padnie na Riberego, ktorego wyrzedzi Ronaldo? W tym plebiscycie wszystkie chwyty dozwolone.

0

Tyle, że to co Ty masz w sercu nie ma znaczenia.

0

Ale brednie.

0

Betis potrafi grać bardzo dobra,intensywną pilkę to nie bedzie spacerek.

0

Ronaldo obecnie faworytem Złotej piłki, ma życiowy rok facet.

0

Po co to Zubi? No po co? Zeby wojna byla? A potem sie dziwią...

0

I tak odejdzie:)

0

Real w spacerowym tempie wywalczyl awans z I miejsca w grupie i w pozostalym spotkaniach moze..spacerowac dalej. Coz..nie wazne jak wazne ze im wyszlo. Bale znowu sie pokazał na plus..:/

0

Dzieci w fifke pykaja co? ehhh

0

Po czym wytarł koze z noska i poszedł odrabiać lekcje do szkoły.

0

Reaina najlepsza opcja, i to na bramkarza nr w Barcelonie.

0

Bzdury a nie news :) Real oferte zlozyl? Chelsea? hahaha banialuki, Real doskonale wie, że Messi ejst nie do wyjecia, zreszta chyba Florek mowil, ze w tym okienku skupiali sie tylko na Bale'u.
Pozywka dla pustych kibicow klikaczy i kasiora dla stronki, tyle.

0

Belga nie puszczą, zapomnij:)

0

Ribery wygra i tyle. CR zbojkotowal ten plebiscyt chyba po slować Blattera więc mu nie dadza. Ribery moim zdaniem z nagroda w tym roku.

0

Za to "wjazd tyłkiem w polu karnym" ma opanowany do perfekcji haha

0

On jest niesamowity:D

0

Oj tak, obrona Rayo przynajmniej jest slaba wogole, za to ta Realu to patologia "wysokosponsorowana":P

0

Dobrze dobrze, ja bardziej widziałbym tego lysola treneiro w zespole z lepszymi pilkarzami w skladzie, bylaby miazga.

0

BTW LALiga 0- jedyna liga gdzie w 2 minuty mozna 2 karne dostac hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?