Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ścian kontra ciana kontra ciakawe jak sobie z tym Barca poradzi)
0
Wiecie co...niech on sie juz w koncu do konca bez konca wyleczy:P Bo znow widze nagonke medialna "Messi jak najszybciej", wroci pogra 2-3 mecze i co znow uraz? Eh niech on sie lepiej calkowicie wykuruje bo II czesc sezonu bedzie dla nas bardzo wazna.
0
Hę? No mądralo zobaczymy jak jutro Barca zagra, scenariusz mozliwy nawet jesli malo prawdopodobny.
0
To teraz co? Barca Bayern Real City?:D
0
Poszukaj mózgu chlopie.
0
I tak rekord pobity.
0
Nawet bardzo.
0
Hehe no to ciołku ci przypomne ze Messi jakis czas temu wyznal ze w koncu z Barcy odejdzie, chce skonczyc kariere w ojczystym kraju. J a go rozumiem.
0
Pytanie czy nasz wspanialy treneiro pozwoli mu zagrac.
0
Zobaczymy znowy silny wysoki i agresywny zespol, Barca z ostatnich spotkan wyglada dosc blado i moze miec problemy z dobrze zorganizowana "scianą" Celtiku.
0
Brawo i nastepny odejdzie bo nie gra:/
0
Hehe dwo:Da kluby w ktorych pomocnikow jest przesyt walcza o kolejneg
0
"According to Spanish TV Cadena Ser, these are the current Ballon d'Or standings:
1- Cristiano Ronaldo: 463 points
2- Lionel Messi: 267 points
3- Franck Ribéry: 193 points "
I think every newspaper is saying Ronaldo won it
Czyli bez niespodzianek.
0
Zgadzam sie, jak nie zmieni sie jego sytuacja odejdzie jak Thaigo.
0
Napchaja sie fastfoodami ożłopią wińska i bedzie jeszcze gorzej:D
0
watpię.
0
Bartra nie gra, zrozumcie poki ci mlodzi nie beda grac w I skladzie beda chcieli odchodzic. Na lawie marnuja swoja kariere. Taki Bartra wolalby grac w 90% spotkań w slabszym klubie i walczyc chociazby o powolania reprezentacyjne niz grac z Barcelonie ogony bo graja "nazwiska".
0
A Ty nie wiesz, że jak nie zhejtujesz Realu Madryt to ty nie jesteś wcale Cule i najlepiej nic nie pisz bo Cię odeślą na stronę Realu albo banem ukarzą. - pozdro Ice:D
0
Nie no te informacje chyba z rubryki z dowcipem :D
0
Tęskno za czasami gdzie ZP wygrywał obrońca reprezentacji Włoch - Cannavaro. Za gole? Za asysty? Za bycie "dobrym chłopcem"? NIE! No wlasnie.. Tęskno naprawdę.
0
Milo, że wsrod mrowia zaslepionych idiotow mozna czasem wylowic z tego gn*ju jakiś obiektywny komentarz.
Liczyli te glosy, do ktorych "przyznali sie" niektorzy z glosujących - zdecydowanie prowadzi Ronaldo, potem jest Messi i dopeiro Frank Ribery.
0
E tam, kupią w jego miejsce Mate ktory bedzie lepszy pod taktyke Włocha i beda jeszcze lepsi. Takze beka to nie jest, wogole nie wiem co to jest ta "beka" gimby moje drogie.
0
Przeciez to troll.
0
http://www.sportfan.pl/artykul/neymar-to-nalogowy-palacz-zobacz-zdjecia-na-ktorych-47760
Wiem, źrodlo lipne ale zdjęcia jednak są...
0
MarioVeB ogarnij sie czlowieku, nie czepial z powodu glosow Alvisa tylko z powodu bzdurnych swow pod kierunkiem CR. Sory ale Alvis zrobil z siebie balwana bo nawet Blatter i Platini gloryfikowali Ronaldo za ten wyczyn ze Szwecja.
0
To co powiedzial Alves jest po prostu żalosne, naprawdę. Nie rozumiem dlaczego tak znakomity pilkarz SAM prowadzi antykampanie na innych? Nie wazne czy ten Ronaldo strzela slabym mocnym w barazach czy finale on i tak ma swoje w nosie i musi to wszystkim pokazac:/
0
To chyba nie czas na nonameów huh? II polowa sezonu to bardzo ciezki okres i arcywazne mecze wiec jakis malo znany bez okresu przygotowawczego z druzyna i nastewienie na inna kuklture moim zdaniem jest strzalem w kolano.
0
Ale babole tez czesco dosyc puszcza.
BTW Real chce Martineza na obronę, my Bravo na bramkę, Griezmana kupi Arsenal pewnie..i sie Sociedad rozpadie znowu.
0
Jak wyjdą młodzi to będą trawe gryść, przynajmniej mam taką nadzieję.
0
Nie, w tym roku za duzo mozna stracic:P