Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ribery wygral wszytko i za to ma dostac? To co powiesz o takim Dante, ktory oprocz tytulow Francka dorzucil jeszcze puchar konfederacji? :)
0
Dlaczego obrazasz? Kimk ty jestes by obrazac najlepszego pilkarza ostatniego roku? Hejterem z Polski co sie za kibica Barcy uwaza? Aha, no tak.
0
Nie dostanie w tym roku, to był rok Cristiano.
0
Modric jest kosmiczny w tym sezonie, mistrz środka pola, nikt nie wie co ten mały chrwat w danej chwili zrobi. Tylko czemu wkurza?
0
E nie, pojecie najlepsze bedzie obowiazywac na koniec sezonu a nie na polmetku. Zacznij od podstaw rozumienia pilki. Atletico gdzie przegra Barca zremisuje czy odwrotnie i co? Juz beda dwie inne najlepsze? Czy "Twoje najlepsze" sa wybierane tylko po to zeby beznadziejnie dyskryminowac Real? Hejter jestes a nie kibic.
0
Wiec musisz pomyślec.
0
No nie zgadzam sie z Tobą, Osasuna to druzyna o 2 klasy gorsza od tematycznej trójki. Zarowno Barca moze wygraz z Atletico i Realem - Real z Barca i Atletico a i podopieczni Simeone mogą urwac punkty obydwu gigantom LaLiga. Teraz liderów od Realu dzieli 3 punky, TYLKO 3 oczka, jeden marny mecz, ktory moze komukolwiek nie wyjść. Zostala przeciez polowa sezonu. Skoro ty nie widzisz w Realu "zadnego rywala" dla liderujacej dwojki to po prostu nie mamy o czym pisac bo glupoty pitolisz ze glowa boli.
0
0
Nie codzien gra sie mecz dzien przed gala ZP..myśle, że ta "forma" CR spokojnie wroci do normy juz od nastepnego meczu. Dzis i w pucharze strasznie portugalczyk rozkojarzony.
0
MarioVeB! a Barca podczas meczu z OSą była na tym samym poziomie tco ten biedny klub huh? No tak przeciez był remis.. Mowie, ty piszesz dziwne rzeczy, nie bardzo chce mi sie wchodzic z toba w jakakolwiek polemikę.
0
No tak ten sam poziom, tyle samo puncików w lidze. Kurcze geniusz z Ciebie..
Chyba ze o jakiś inny wyimaginowany poziom Ci chodzi.
Nie wiem nie wnikam, Ty dziwne rzeczy piszesz.
0
A ja myśle, ze masz po prostu kompleksy.
0
Nie no pierwsze 10 min mial niezle.
0
Czyja panienka? Twoja?
0
Kazdy jeszcze punkty straci.
0
Nic ale wieczor bez hejtu na barca.com to wieczor stracony.
0
prokofiew chyba sie kwalifikujesz.
0
W Lidze rzadzi ten co punkty ciuła a nie ten co pieknie gra, zapamietaj naprawde.
0
Ekhem chyba zebyśmy zagrali jak wcz0oraj a Ronaldo mial wieksza skutecznosc hm hm hm ale co ja tam wiem..
0
A ja mialem bana? Nawet nie zauwazylem. Za to ty dzieciaku wciaz w formie. Tylko widze sklerozy sie dorobileś albo nie potrafisz najprostszych faktow kojarzyc. Tlumaczylem ci ze to nie moje imie, ale jak widac jak grochem o ściane. Co ja sie dziwie...
0
Przepraszam bardzo ale ty TYLKO Espanyol.
0
W przeciagu calego sezonu byl mistrzem, ale co ja tam wiem. Dzis slabiej to ty bedziesz ryczeć,,a rycz sobie rycz:)
0
Co roku niby upada, nawet jak wygrywa to upada, logika cule z Poslki powala..
0
Ale wygrał.
0
Ronaldo juz myslami o swojej Zlotej Pilce, wyraznie rozkojarzony dziś crack Realu.
0
Hehe ale 3 punkty są wiec nie ma tematu hehe
0
No no no i Królewscy znow tylko 3 oczka za nami.. Bedzie ciekawie:):)
0
Patrzymy na włąsne, nie takie czyste, podworku chlopcze.
0
A Messi dosc grubo wyglada na tej pierwszej okladce...:P
0
A wielu wielu wieluuu innych ludzi potrafi lyknąc bzdurę wyjętą z wypowiedzi, bez kontekstu. Haslo --> podjaz dziecięcy. Bekaa z was.