Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Messiego wygwizdali.
0
Powiedziałbym, że najlepsza nagroda ze wszystkich przyznawanych MVP calych rozgrywek chlopie!
0
Barca nie narzeka na sędziów? A gdzie news z wczorac z Busquetsem? -_-
0
Wg Marci ten tytul kilka lat wczesniej pod rzad wygrywal Mesii -_-
0
Chyba ze nie wygra?
0
Chyba faktycznie był najbardziej decydujący dla Realu hipokryto? Jakby tam Xaviego wepchali to byś ciołku peany wyśpiewywała i argumentów szukał ze mu sie nalezy -_-
0
Najbardziej wartościowym ogolnie jest Ronaldo, Messi tylko najlepszym napastnikiem. Nagroda Ronaldo jest cenniejsza.
0
Hahaha świetne!
0
Bo Ronaldo przy podpisywaniu kontraktu powiedział, że chce zakonczy w Realu Madryt kariere.. Boze co za pustak.
0
ekztrakt dorośnij.
0
Co za idiota.
0
G prawda, on nie prowokuje wojen z naszymm klubem ciołeczku. A Tobie chyba tesko za Mułem i jego wojenkami huh? Wtedy to sie hejtowało co? zalosne. Zycia sie naucz!
0
Zebyś nie musiał tego odszczekać w rewanżu na SB.
0
Boże ale wy jadem plujecie, i to takim śmierdzącym. Calro to jest klasa, mowi szczerze. Nie moze nie chceć Leo? Moze i pewnie faktycznie nie chce, a patrzac jak Real sie rozwija pod jego wodza faktycznie gwiazd już tam nie potrzeba.
Zespol ma wygrywac widocznie wloch juz ma taki zespol, a Messi? Messi to tylko jeden zawodnik..mimo ze swietny.
0
No no jak teraz dostanie przy takim Ronaldo i tak napakowanym tytulami Raberym to bedzie dym na caly Świat.. To juz niech lepiej francuz wygra.
0
Warto brać przykład zza miedzy madryckiej gdzie rzadko z meczu na mecz powielana jest pierwsza 11, a pomoc to już w kazdym kolejnym meczu jest inna. I mlodzi graja i wygrywaja..eh
0
NIE! Tylko nie narzekanie na sędziów w Barcelonie..
0
A dodam jeszcze, że Real w ostatnim meczu do 30 minuty oddał na bramkę rywala prawie 30 strzałów. Panie Martino obudz sie pan!
0
Coż Martino nie ejst przyzwyczajony do standardów w Barcelonie. Wydaje mi się, że z takim podejściem szybko poleci nasz tat;uś z klubu. Tu jedna porażna jest problemem a każda kolejna (z rzędu!) już skandalem, tym bardziej, że Real i Atletico są solidniejsze jak nigdy.
0
Dokładnie, nie bądźmy hipokrytami to 100% kibiców Barcy pieje z zachwytu gdy Real chociazby zremisuje. Ba piać będzie nawet gdy Real zremisuje bądź przegra towarzysko. A teraz żale i fochy? Hipokryci!
0
Baskowie u siebie są silni a my w najlepszej dyspozycji nie jesteśmy. bstawiam jakiś remis dziś. To nie są chłopcy do bicia niestety.
0
Nie wiem, musisz ojca zapytać czego używa.
0
Już się pochwaliłeś, że masz pusto w glowie, teraz wyjdź.
0
Kuźwa ale ten Bale szaleje..:/
0
I tak odjedzie i bedzie super bronił w Monaco za piekną kase.
0
Szejki go nie puszczą, Barca może zapomnić. Nieraz mowił, ze jest szczesliwy i spelniony w City.
0
Dobra Panie Song, albo Pan bedziesz grać wiecej i Pana kariera się bedzie rozwijać albo naprawde wroc Pan do Arsenalu bo pilkarz z Pana Świetny a tu siedzac na ławce sie tylko Pan marnujesz. Rownie dobrze w Barcelonie moze jakis mlodzian z La Massi posiedziec i wchodzic na ogony, mecze w pucharze.
0
Puyol chyba za nazwisko dostal ocene wyzsza od Songa, obaj najsłabsi na boisku.
0
I pulchniejszy sie Messi zrobil ostatnimi czasy, za Pepa to była iskra teraz taki troche pulchniejszy jakby..
0
A co to Messi duże dziecko? Chce grac i juz? Pol sztabu musi dziecko uspokajac? Chlop dorosly a zrozumiec nie moze, że jak bedzie sie katoał w kazdym meczu to mu sie ta jego piekna kariera moze prędziutko zakonczyc? Pozrywa te miesnie w koncu i wczesniejsza emerytura.
To nie Ronaldo czy Zanetti.