0

A Messiego wygwizdali.

0

Powiedziałbym, że najlepsza nagroda ze wszystkich przyznawanych MVP calych rozgrywek chlopie!

0

Barca nie narzeka na sędziów? A gdzie news z wczorac z Busquetsem? -_-

0

Wg Marci ten tytul kilka lat wczesniej pod rzad wygrywal Mesii -_-

0

Chyba ze nie wygra?

0

Chyba faktycznie był najbardziej decydujący dla Realu hipokryto? Jakby tam Xaviego wepchali to byś ciołku peany wyśpiewywała i argumentów szukał ze mu sie nalezy -_-

0

Najbardziej wartościowym ogolnie jest Ronaldo, Messi tylko najlepszym napastnikiem. Nagroda Ronaldo jest cenniejsza.

0

Hahaha świetne!

0

Bo Ronaldo przy podpisywaniu kontraktu powiedział, że chce zakonczy w Realu Madryt kariere.. Boze co za pustak.

0

ekztrakt dorośnij.

0

Co za idiota.

0

G prawda, on nie prowokuje wojen z naszymm klubem ciołeczku. A Tobie chyba tesko za Mułem i jego wojenkami huh? Wtedy to sie hejtowało co? zalosne. Zycia sie naucz!

0

Zebyś nie musiał tego odszczekać w rewanżu na SB.

0

Boże ale wy jadem plujecie, i to takim śmierdzącym. Calro to jest klasa, mowi szczerze. Nie moze nie chceć Leo? Moze i pewnie faktycznie nie chce, a patrzac jak Real sie rozwija pod jego wodza faktycznie gwiazd już tam nie potrzeba.
Zespol ma wygrywac widocznie wloch juz ma taki zespol, a Messi? Messi to tylko jeden zawodnik..mimo ze swietny.

0

No no jak teraz dostanie przy takim Ronaldo i tak napakowanym tytulami Raberym to bedzie dym na caly Świat.. To juz niech lepiej francuz wygra.

0

Warto brać przykład zza miedzy madryckiej gdzie rzadko z meczu na mecz powielana jest pierwsza 11, a pomoc to już w kazdym kolejnym meczu jest inna. I mlodzi graja i wygrywaja..eh

0

NIE! Tylko nie narzekanie na sędziów w Barcelonie..

0

A dodam jeszcze, że Real w ostatnim meczu do 30 minuty oddał na bramkę rywala prawie 30 strzałów. Panie Martino obudz sie pan!

0

Coż Martino nie ejst przyzwyczajony do standardów w Barcelonie. Wydaje mi się, że z takim podejściem szybko poleci nasz tat;uś z klubu. Tu jedna porażna jest problemem a każda kolejna (z rzędu!) już skandalem, tym bardziej, że Real i Atletico są solidniejsze jak nigdy.

0

Dokładnie, nie bądźmy hipokrytami to 100% kibiców Barcy pieje z zachwytu gdy Real chociazby zremisuje. Ba piać będzie nawet gdy Real zremisuje bądź przegra towarzysko. A teraz żale i fochy? Hipokryci!

0

Baskowie u siebie są silni a my w najlepszej dyspozycji nie jesteśmy. bstawiam jakiś remis dziś. To nie są chłopcy do bicia niestety.

0

Nie wiem, musisz ojca zapytać czego używa.

0

Już się pochwaliłeś, że masz pusto w glowie, teraz wyjdź.

0

Kuźwa ale ten Bale szaleje..:/

0

I tak odjedzie i bedzie super bronił w Monaco za piekną kase.

0

Szejki go nie puszczą, Barca może zapomnić. Nieraz mowił, ze jest szczesliwy i spelniony w City.

0

Dobra Panie Song, albo Pan bedziesz grać wiecej i Pana kariera się bedzie rozwijać albo naprawde wroc Pan do Arsenalu bo pilkarz z Pana Świetny a tu siedzac na ławce sie tylko Pan marnujesz. Rownie dobrze w Barcelonie moze jakis mlodzian z La Massi posiedziec i wchodzic na ogony, mecze w pucharze.

0

Puyol chyba za nazwisko dostal ocene wyzsza od Songa, obaj najsłabsi na boisku.

0

I pulchniejszy sie Messi zrobil ostatnimi czasy, za Pepa to była iskra teraz taki troche pulchniejszy jakby..

0

A co to Messi duże dziecko? Chce grac i juz? Pol sztabu musi dziecko uspokajac? Chlop dorosly a zrozumiec nie moze, że jak bedzie sie katoał w kazdym meczu to mu sie ta jego piekna kariera moze prędziutko zakonczyc? Pozrywa te miesnie w koncu i wczesniejsza emerytura.
To nie Ronaldo czy Zanetti.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?