Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
A Ciebie nigdy by nie chcieli tamtejsi PRAWDZIWI Cules.
0
Tiaa a Messi w City w zimie hehe
0
A widzialeś mecz z AV czy Cardiff? Jak graja "slabe" druzyny w Anglii a jak ogorasy z LaLiga? 70% druzyn na Barce w Laliga 0-1-9-1 huh? :) Taka prawda. W Anglii jest taka determinacja i wola walki tych biedniejszych ze potrafia kazdej dobrej druzynie tej ligi stracha napedzic.
0
Ty licytujesz, jakbys przeczytal poprzednie posty mojego autorstwa i faktycznie ogladal mecz z Lpoolem to bys wiedzial jak City z silnym rywalem (The Reds w tym sezonie sa swietni) potrafi sobie radzic bez Kuna i kilku innych.
0
A Messi tez moze z rozna forma wrocic, oby tylko znow czegos nie zlapał bo wtedy nie mamy o czym dyskutowac nieprawdaz?
0
Oczywiscie, ze dostrzegam aczkolwiek do perfekcji Barcy duzo brakuje a City to nie ogorki z LaLiga, zarowno kadrowo jak i pod wzgledem trenera na lawce. Po prostu City ma sie bardzo dobrze, sa mocni a w lutym beda jeszcze bardziej zgrani i poukladani. Plus lawka, o ktorej wspominalem. Przy kontuzji kogolwiek wskakuje zmiennik, ktory potrafi byc osoba decydujaca w meczu.
0
Zgłosiłem Twoj post, sory albo Ty sie nauczysz kultury albo niech robią z Toba porządek, czytam te newsy i srednio w co trzecim kogos obrazasz.
0
Hehe a o obroncy cisza:D
0
0
Nawet 60-40 na korzyść City.
0
Wydaje mi się, że wreszcie znależli odpowiedniego treneiro.
0
Era zlotych chlopcow w Barceonie powoli sie wykrusza, nie pamietasz bo niby skad masz pamietac, ale Barca niegdyś slynela z obcokrjowcow w skladzie.
0
Hehe taki ktory przynosi sukcesy kolego:)
0
A Ty sie naucz, ze w 1/8 to nie ma żadnego znaczenia bo pilkarze nie beda sie jak dzieci na barca.com obrzucac haslami kto wiecej wygral. Wyjda i beda gryzc murawe zeby przejsc dalej. A City maja kim walczyc. Jak sie Barca w obronie nie ogarnie to City sie po niej przejedzie. Sam Messi to za mało a filigranowy Ney bedzie sie jak pileczkaod tych kolosow odbijał.
0
0
Pelle ladnie poukladal te gwiazdki i teraz powoli City wyrasta na prawdziwa potęgę.
0
Oni tak narawde pojecie nie maja co zrobi ten Xabi. Wg mnie spokojnie przedłuzy kontrakt, Zidane Ancelotti..mysle ze spokojnie go zatrzymaja.
0
Cieżko porownywac tych dwoch niemieckich bramkarzy. Jak wspomniano w Barcelonie jest PRESJA. 2-3 mecze, jak cos pusci wiecej to juz mu będą w prasie i na ulicy "pal strugać". Zobaczymy jak Ter jest mocny psychicznie. Do tego nie jest z "Barcelonskiej rodziny" jak VV, a jak wiadomo obcokrajowcom z obcych lig idzie co najwyzej średnio w Barcelonie. WIelu sie nie udaje..
0
Rok wcześniej CR7 kupowali. Szopka sie skończyła jak Ronaldo kontrakt do 2018 roku pierdyknął i sie szmatłąwcom temat urwał. PEwnie i podobnie bedzie w Leo.
0
Lepiej nie płacz Andres bo jeszcze z Ciebie w Hiszpanii drugiego płaczka - po Cristiano zrobią:D
0
Głosowć na mistrza Xaviego! Tata nie może sie mylić! :D
0
W szatni musi być porezadek, to nie wolna amerykanka jak w Twojej piaskownicy. Dorosniesz - zrozumiesz.
0
Ciezka sprawa, w pucharze Real, w lidze Atletico a w LM Bayern i poki co City tazke marnie... Ale! Cuda sie zdarzaja!!
0
Ma racje nasz były ulubieniec.
0
Za to Rossel jak zwykle poskąpi więc juz wiadomo gdzie ewentualnie Luis bedzie mial drzwi otwarte.
0
Przeciez na dniach on nowy kontrakt podpisal. Lpool tyle zaspiewa ze sie te Hiszpanskie kluby osr*ja a nie kupia gryzaka Suareza.
0
Mowcie co chcecie ale ten Jese to jest jednak potężny talent...
0
A nie moglibyście sobie dac na wstrzymanie i pisac Real i Barca? Tak trudno?
0
No nie powinno bo to nastaoniecie nie bylo intencja Mosquery kolego kolorowy:)