0

:D no zgadza się! Ale projekt realizować będzie firma z Niemiec także myślę, że solidność będzie na wysokim poziomie:)

0

Jak właczą ekrany myśle, że Ci się pogląd, ogłąd zmieni:) Ale jasne każdy ma swoje zdanie i spojrzenie na sprawę, ze sztuką architektoniczną się nie dyskutuje :D

0

RG10 nie obiecuj.

0

Myślę, że teraz pod wodzą Carlo i z taką młodą zdolną kadrą mogą swoja kolekcję powiększyć.

0

Hehe trzeba ponarzekać co? Hehe

0

Stadion trzeba przyznać Real będzie miał Galaktyczny..

0

Katalonia nigdy nie będzie Hiszpanią.

0

I tak jakis "cule" dal Ci minus.:)

0

Bzdura, City poruszą niebo i Ziemie zeby go postawic na nogi.Jestem pewny, że zagra.

0

0

E to nie do Ciebie bylo. Twoje wklejanki nawet mnie nie obeszly, przykro mi:)

0

Pewnwie ze tak, wygrana najwiekszego rywala moze go tylko zmotywowac do ejszcze lepszej gry i walki o ww trofeum w przyszlych sezonach.

0

Zaraz cie zbanuja za spam:)

0

Tytonia^

0

No wiesz na tej stronie 99% wolaloby kazdego, nawet Tytonie byle nie CR nie wygral.
A od czepiania jestes Ty.

0

A Ty moglbyś w koncu ze mnie zejsc czlowieku, co cos skomentuje to ty musisz jakimś smierdxzacym jajem zarzucisz. Rozumiem ze taki juz jestes i inaczej nie umiesz ale po prostu zejdz ze mnie bo zaczne twoje posty zglaszac jak leci.

0

Nie lepszy a najlepszy mial CR.

0

Pustkowie umyslowe..

0

Hehe bo chce by panowala kultura i porzadek? Skoro ja umiem sie kulturalnie wypowiedziec to i inny powinni.
Ale nie, polskie cules stadnie w przypadku braku argumentow: "jestes kibicem realu!", "spadaj na swoja strone!" i inne bzdety.

0

Obrazasz nazywajac "gimbusek" czlowieka ktorego nawet nie widzisz.
A polaczenie Ineisty i Xaviego bedzie istniec tylko w glowkach mlodziutkich cules jak sie podnieca jakimś transferem dzieciakiem z LaMasii

0

0

Najmniej prawdopodobne.

0

Wszytskie bramki Szwecji strzelił..

0

Czemu obrazasz panie Mario?

0

Hehe ale to tak nie działa:)

0

Ribery? Dante ma o jedno trofeum więcej od "pewnego siebie francuza" i nawet go wśrod nominowanych nie ma.
}Moj typ Ronaldo.

0

No niestety zmartwie Cie, za takie teksty masz przywilej jedynie do zarobienia bana, bo obrazac na stronie z tego co wiem nie wolno. Takze zasnanów sie nad soba.

0

Dante wyugrał wiecej od Riberego.

0

Jak przestanie gryźć Suarez na boisku i cos z reprezencajca uciuła to go moze wezma pod uwage.

0

Ribery? To czemu nie Dante? Ma o jeden tytul wiecej, wygral Puchar Konfederacji. I co? Dlalej Frąk?
Dla Ciebie i 99% innych tutaj nawet kurde Tytoń lepszy byle nie nitk z Realu Madryt.
Dzieci!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?