Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
:D no zgadza się! Ale projekt realizować będzie firma z Niemiec także myślę, że solidność będzie na wysokim poziomie:)
0
Jak właczą ekrany myśle, że Ci się pogląd, ogłąd zmieni:) Ale jasne każdy ma swoje zdanie i spojrzenie na sprawę, ze sztuką architektoniczną się nie dyskutuje :D
0
RG10 nie obiecuj.
0
Myślę, że teraz pod wodzą Carlo i z taką młodą zdolną kadrą mogą swoja kolekcję powiększyć.
0
Hehe trzeba ponarzekać co? Hehe
0
Stadion trzeba przyznać Real będzie miał Galaktyczny..
0
Katalonia nigdy nie będzie Hiszpanią.
0
I tak jakis "cule" dal Ci minus.:)
0
Bzdura, City poruszą niebo i Ziemie zeby go postawic na nogi.Jestem pewny, że zagra.
0
0
E to nie do Ciebie bylo. Twoje wklejanki nawet mnie nie obeszly, przykro mi:)
0
Pewnwie ze tak, wygrana najwiekszego rywala moze go tylko zmotywowac do ejszcze lepszej gry i walki o ww trofeum w przyszlych sezonach.
0
Zaraz cie zbanuja za spam:)
0
Tytonia^
0
No wiesz na tej stronie 99% wolaloby kazdego, nawet Tytonie byle nie CR nie wygral.
A od czepiania jestes Ty.
0
A Ty moglbyś w koncu ze mnie zejsc czlowieku, co cos skomentuje to ty musisz jakimś smierdxzacym jajem zarzucisz. Rozumiem ze taki juz jestes i inaczej nie umiesz ale po prostu zejdz ze mnie bo zaczne twoje posty zglaszac jak leci.
0
Nie lepszy a najlepszy mial CR.
0
Pustkowie umyslowe..
0
Hehe bo chce by panowala kultura i porzadek? Skoro ja umiem sie kulturalnie wypowiedziec to i inny powinni.
Ale nie, polskie cules stadnie w przypadku braku argumentow: "jestes kibicem realu!", "spadaj na swoja strone!" i inne bzdety.
0
Obrazasz nazywajac "gimbusek" czlowieka ktorego nawet nie widzisz.
A polaczenie Ineisty i Xaviego bedzie istniec tylko w glowkach mlodziutkich cules jak sie podnieca jakimś transferem dzieciakiem z LaMasii
0
0
Najmniej prawdopodobne.
0
Wszytskie bramki Szwecji strzelił..
0
Czemu obrazasz panie Mario?
0
Hehe ale to tak nie działa:)
0
Ribery? Dante ma o jedno trofeum więcej od "pewnego siebie francuza" i nawet go wśrod nominowanych nie ma.
}Moj typ Ronaldo.
0
No niestety zmartwie Cie, za takie teksty masz przywilej jedynie do zarobienia bana, bo obrazac na stronie z tego co wiem nie wolno. Takze zasnanów sie nad soba.
0
Dante wyugrał wiecej od Riberego.
0
Jak przestanie gryźć Suarez na boisku i cos z reprezencajca uciuła to go moze wezma pod uwage.
0
Ribery? To czemu nie Dante? Ma o jeden tytul wiecej, wygral Puchar Konfederacji. I co? Dlalej Frąk?
Dla Ciebie i 99% innych tutaj nawet kurde Tytoń lepszy byle nie nitk z Realu Madryt.
Dzieci!