0

Ale nie stwarza zadnego zagrozenia a zespol przez 3/4 meczu klepie..

0

Zbytnio? "kółeczko i do tylu" i tak w kółko ;)

0

Jak on ma sie dalej tak mylic i usprawiedliwiac to wroze Barcelonie max 3 lokate w tym sezonie.

0

Ten Rivaldo to tylko obrazacpotrafi, na szczescie nie wszyscy maja tu po 15 lat i nie daja sie sprowokowac takiemu czlowiekowi.

0

Trzeba patrzeć przez pryzmat tłumacza jako ze to stronka Realu, tu tez jest przegląd prasy niedługo będziemy mogli poczytać :)

0

Ale jak łapówa?

0

I tu sie zgodze, Carlo dobrze ich posutawial w tej obronie, sa nie do przejscia..

0

Nie oglądasz ich meczów co? Livescore czy inne badziewie z wynikami i mądry jestes co? To sie nie wypowiedaj bo prpogres jest - co jak co ale mecze Realu i Barcy ogladam regularnie.

0

Ale zaraz to jest łapówa?
Jakbym naciągnął długów na np 100 mln i wpłacił im np 15 za "milczenie i nie drążenie sprawy" to co by to było?
Kurcze takie prawa maja w tej Katalonii?

0

Hehe co prawda to prawda..

0

Raczej wzmocnienie niż osłabienie Barcy:)

0

Nie strasz bo jeszcze wystawi i znow 3 w plecy bedzie.. W Almerii tez 11stu zmotywowanych za piła goni.

0

Smieszni jestescie jak sie tak zalosnie modlicie o jakakolwiek porazke Realu:)

0

Zaangazowania Lachu8 to brakuje od kiedy Pep odszedł (wiedzial co robi).

0

W perspektywie ich progresu to bardzo dawno, teraz 100% spotkan oni kontroluja, patrzac na Real poprzednich trenerow (nawet ten Mou) Carlo dokonał cudu z ta zbieranina gwiezdeczek.

0

Kamilek widziałeś wczraj Atleti? Im chcesz kibicowac? Jak dzieci we mgle zagrali ze slaba Osą, myslisz ze nagle wystrzela na Real z Ramosem i Pepe w obronie? Z CR na napadze? Prosze cie... STSy już dawno nie byly tak klarowne.

0

Tylko, ze ten Real jest bardzo bardzo mocny, jest druzyna i ma pomysl na gre + glod zwyciestw. A Barcelona slabiutka:/

0

Real takie Atletico to po prostu pożre :)

0

No i prawdę powiedział.

0

Ktokolwiek:P

0

Tylko ze "takie mecze" zdarzaja sie Barcelonie cyklicznie.

0

Narzie przynamniej Real wyglada cholernie solidnie.

0

A Xavi nic nie powiedział o tym kto był lepszy? ;>

0

Raczej brak checi do gry.

0

Ze po raz enty nie maja marginesu błędu :D

0

Za ten "sreal" powinienes juz bana zarobić. Real jest liderem, jakby nie patrzec zasluzenie.

0

Bale >>>Neymar, taka prawda, takie fakty.

0

Teraz czekamy na wypowiedzi "gwiazdorów Barcelony" pt: nie mamy juz marginesu blędu :D

0

O proszę :) To swietnie dla widowiska, bo akurat Elche u siebie to Real polknie i bez CR7

0

Niewątpliwie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?