Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale nie stwarza zadnego zagrozenia a zespol przez 3/4 meczu klepie..
0
Zbytnio? "kółeczko i do tylu" i tak w kółko ;)
0
Jak on ma sie dalej tak mylic i usprawiedliwiac to wroze Barcelonie max 3 lokate w tym sezonie.
0
Ten Rivaldo to tylko obrazacpotrafi, na szczescie nie wszyscy maja tu po 15 lat i nie daja sie sprowokowac takiemu czlowiekowi.
0
Trzeba patrzeć przez pryzmat tłumacza jako ze to stronka Realu, tu tez jest przegląd prasy niedługo będziemy mogli poczytać :)
0
Ale jak łapówa?
0
I tu sie zgodze, Carlo dobrze ich posutawial w tej obronie, sa nie do przejscia..
0
Nie oglądasz ich meczów co? Livescore czy inne badziewie z wynikami i mądry jestes co? To sie nie wypowiedaj bo prpogres jest - co jak co ale mecze Realu i Barcy ogladam regularnie.
0
Ale zaraz to jest łapówa?
Jakbym naciągnął długów na np 100 mln i wpłacił im np 15 za "milczenie i nie drążenie sprawy" to co by to było?
Kurcze takie prawa maja w tej Katalonii?
0
Hehe co prawda to prawda..
0
Raczej wzmocnienie niż osłabienie Barcy:)
0
Nie strasz bo jeszcze wystawi i znow 3 w plecy bedzie.. W Almerii tez 11stu zmotywowanych za piła goni.
0
Smieszni jestescie jak sie tak zalosnie modlicie o jakakolwiek porazke Realu:)
0
Zaangazowania Lachu8 to brakuje od kiedy Pep odszedł (wiedzial co robi).
0
W perspektywie ich progresu to bardzo dawno, teraz 100% spotkan oni kontroluja, patrzac na Real poprzednich trenerow (nawet ten Mou) Carlo dokonał cudu z ta zbieranina gwiezdeczek.
0
Kamilek widziałeś wczraj Atleti? Im chcesz kibicowac? Jak dzieci we mgle zagrali ze slaba Osą, myslisz ze nagle wystrzela na Real z Ramosem i Pepe w obronie? Z CR na napadze? Prosze cie... STSy już dawno nie byly tak klarowne.
0
Tylko, ze ten Real jest bardzo bardzo mocny, jest druzyna i ma pomysl na gre + glod zwyciestw. A Barcelona slabiutka:/
0
Real takie Atletico to po prostu pożre :)
0
No i prawdę powiedział.
0
Ktokolwiek:P
0
Tylko ze "takie mecze" zdarzaja sie Barcelonie cyklicznie.
0
Narzie przynamniej Real wyglada cholernie solidnie.
0
A Xavi nic nie powiedział o tym kto był lepszy? ;>
0
Raczej brak checi do gry.
0
Ze po raz enty nie maja marginesu błędu :D
0
Za ten "sreal" powinienes juz bana zarobić. Real jest liderem, jakby nie patrzec zasluzenie.
0
Bale >>>Neymar, taka prawda, takie fakty.
0
Teraz czekamy na wypowiedzi "gwiazdorów Barcelony" pt: nie mamy juz marginesu blędu :D
0
O proszę :) To swietnie dla widowiska, bo akurat Elche u siebie to Real polknie i bez CR7
0
Niewątpliwie :)