Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz dnia;D +1
0
Zawieszone nie znaczy zniesione, ciekawe jak to będzie dalej wyglądało.
0
Zawiesza...hm ciekawe na ile.
0
W drodze do półfinału ten sam Bayern męczył się u siebie z Arsenalem więc nie wiem czy oni tacy "wszechpotężni"
0
Wogóle cud, że obaj zagrają. Patrząc na "informacje z mediów" to kilka dni temu jeden leczył ciężką kontuzję mięśnia a drugi leżał z grypą.
0
Nie wiem o jakich kibicach mówisz. Są kibice i "kibice". Jeśli piszesz o "kibicach" to nie świadczy to o Tobie dobrze.
0
Taki z Ciebie kibic. Kibice (dzieci z tej i innej strony) >> Dobra piłka, Hiszpański styl itd. Szkoda gadać.
0
Zgadzam się, dzisiejszy półfinał dużo bardziej atrakcyjny od tego z wczoraj.
4
The Bus:P
0
Ciekawa logika.."nas pokonali to niech wygrają".
0
I znów agresywna prowokacja, pełna epitetów. Boże Ty masz jakieś problemy ze sobą? Rzucasz sie do każdego po każdym nowym newsem. meliski sobie zaparz czy co bo to żałosne. I proszę nie odpisuj już do mnie - nie mam ochoty ta takie "dyskusje".
W życiu nie będę kibicował szwabom, Pepa czy nie Pepa. Szwab to Szwab.
0
Byłaby to wielka sensacja..kto wie:) Jak dla mnie to podopiecznym Simeone (podobnie jak BvB rok temu) brakuje doświadczenia.
0
Ciekawe kto skusi się teraz na trenerkę Czerwonych Diabłów.
0
Jeszcze bana nie dostałeś ciepły-Mario? Mało Ci jak ostatnio Cie jeden Bajkowy do tablicy wywołał? Spasuj bo dyskutujemy poprawnie i takiego marnego podskakiwacza nam tu nie potrzeba.
0
Eh zejdźcie już z tą nienawiścią bo to chore. Czasy wojen z Mou dawno minęły, teraz jest szacunek i kultura na linii Real Barca (nie mówię o fanboyach tu i na innej stronie).
Carlo i MArtino0 to gentelmani, nienawiść społeczności kibiców do rywala w przypadku gdy gra toczy się o LM nie jest ok.
0
Tak bo to wciąż Niemcy, Pep opuścił Barcelonę - zresztą wiedział co robi to potem tu sie już tylko sypie.. Nie kibicuję mu, nie lubię Mourinho (wiadomo - dobry trener, beznadziejny człowiek). Pokazał Realowi? Eh też wymyśliłeś. On jest teraz w Niemczech, za Niemcami i z Niemcami. Nic wspólnego w Barcą nie ma..nawet ostatnio w wywiadzie zamiast użyć nazwy Barcelona mówił "były klub".
Naprawdę nie warto mu kibicować. Chciałbym żeby Hiszpańska piłka zdominowałą w tym roku Europe. Mamy Valencie i Sevill w LE, mamy Atleti i Real w LM, nie przejdą niech wygrywają:) Wtedy będzie sie z czego cieszyć.
0
A Ty się tym przejmujesz? Ile Ty masz lat? pitolenia w polaczkowych internetach się obawiasz? Daj spokój, co jak co ale szwabów ani Muła to ja w finale (a z tytułem to już całkiem) nie chce oglądać. Naprawdę liczę w hiszpański Finał.
0
Ależ głupie. Wstydź się.
0
Pep sprytnie uciekł jak miał okazję, na pewno nie chce tu wracać.
1
Szwabom kibicujesz? Naprawdę? Tym co Barce zlali rok temu? Straszne.
0
Bo jest słaby i nie chcą go widzieć na boisku.
0
Wszystkich wykupią z tej Barcelony.
0
A ja kibicuję Realowi i Atletico. Chciałbym finał Hiszpański. I co? Kibicuję Hiszpańskiej piłce.
0
Dokładnie tak, finał hiszpański to by było coś pięknego!
0
Mou go nie puści, nie ma szans.
1
No dobra ale chyba Bartra trochę przygwiazdorzył huh? Nie takie tuzy w Lidze Angielskiej Bale zostawiał daleko z tyłu więc niech młody nie przesadza.
1
To, że Real wciąż musi grać na 101% a Bayern już nie może sie okazać atutem Realu. Zreszta bzdur nie piszę, to samo powiedział Pep czy ktośtam z zarządu Bawarczyków. Za wczesne rozluźnienie jest wrogiem w walce o tytuły.
0
Ale bzdury. Real ma szanse powalczyć z Bayernem. Plus maja tydzien odpoczynku a Bayern w weekend miał męczarnie do ostatnich minut z jakimiś ogorami
0
On musial coś strzelic!
0
Opcja a.