Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z charakterem? Dwa samobóje w d***y u ty tatuś mówisz, że z charakterem? Gdyby nie frajerstwo żółtych byłby to Twój gwóźdź do trumny w tym klubie. Chociaż dla mnie i tak powinien już odejść w maju, po sezonie.
0
Ale jak dziś Atleti straci oczka to Barca ma sznase na tytuł..a wy jakieś pierdoły o Realu? Nie rozumiem.
0
Z czego wy się cieszycie? Ze atletico zabiera marzenia Barcelonie o jakimkolwiek tytule w tym sezonie? Az taka radość kibice Barcy?
0
Smutna prawda. Trener też nieporównywalnie lepszy od Taty.. Człowiek z Mou okropny ale trener świetny.
0
Wciąż to do mnie nie dociera..
6
W zaistniałej sytuacji mogliu by sobie dać na wstrzymanie z tym kontraktem.
0
Straszne!
0
Ależ te wszystkie zespoły się teraz mobilizują na Barce..
0
Vidala nie puszczą, a a Chelsea jest Mou.
0
Ploteczka plotka plotusia, nie po to Arsenal tyle za niego bulił. News z typu tych co by Messi do Realu miał przejść.
0
Skrzydłowy na obronę? Widać Barca (o ile w tej plocie jest kszta prawdy) nie nauczyłą się niczego. Dalej w obronie będą grali dp i cofnięci skrzydłowi.
0
Czyli nic się nie zmieni.
0
Pojawiła się gwiazda Mario "wciąż bez bana" VeB, jak psiałem z Tobą nie będę dyskutować. Może poczytaj ze zrozumieniem mój ostatni wpis a zrozumiesz jakie poglądy i sympatie reprezentuję. Jeśli nie to zaprzestań pisania do mnie bo prędzej czy później dostaniesz bana. Poza tym nikt tu z normalnych nie liczy się z Twoją opinią, doskonale wiedzą jaką osobą jesteś.
0
Magiku, udzielam się na wielu forach i wiesz co słyszę zazwyczaj? A no słyszę, że się wywyższam, że rzekomo wszystko wiem najlepiej, i żebym najlepiej "stąd" sobie poszedł. WW zwrotów używają ludzie młodzi, którzy nie potrafią ze mną dyskutować. Tak jestem dorosły, mam już ponad 26 wiosen na karku i tak chcę dyskutować a nie obrażać. Jestem typem dyplomaty, który za najważniejszy zawsze uznaje dobry, mocny argument a nie modę czy zdanie tłumu. Nic nikomu nie zamierzam narzucać, przedstawiam swoje zdanie, swoje argumenty. Ty czy każdy inny, co mnie zaszczyci przeczytaniem posta i tak zrobi tak jak chce (zgodnie z ilością lat jakie w metryce posiada - niestety).
Drogi Pete: albo jesteś multikontem wezwanego ostatnio do tablicy Pana MarioVeB albo powinniście sobie z ww Panem podać ręce i wypić szklankę mleka w barze. Jestem kibicem hiszpańskiego futbolu - Barca, Real, Atletico. Z trzech wymienionych bliżej jednak mi do tej pierwszej, którą naprawdę bardzo szanuję.
0
Zgadzam się.
0
Każdy nie znaczy właściwy. Tych "szwabów" sie czepiasz? Co to za Polka, któy Szwabom kibicuje? Chyba tylko bardzo młody..
0
Oddaniem kibica jest prowadzenie wojny słownej w "polskich internetach", jest wyzywanie kibiców, zawodników (jednych z najlepszych na Świecie), trenerów prezesa i kogo tam jeszcze. Naprawdę przykro to czytać, jak przeżyjesz więcej wiosen to zrozumiesz, ze to dziecinada. Że najważniejszy jest po prostu dobrym futbol.
0
Klepali..ale czy lepiej? Również niewiele z tego wynikało.
0
Pewnie masz rację, na każdym podwórku, zwłaszcza wielkich klubów są tacy "zagorzali", nic z tym nie da się zrobić. Nie znaczy to, że należy do takich elementów "równać" w przekonaniu, iż takie głupie zachowanie jest wyznacznikiem prawidłowego kibicowania swoim ulubieńcom.
0
Zagorzali, fanatyczni, zaślepieni? Wciąż żyjący w jakiejś chorej internetowej wojnie. Szwabom kibicować? Dla zasady bo to Real? Dajcie spokój to niewłaściwe, nawet dla kibiców Barcy.
1
Nie każdy głaszcze po tyłkach i mówi czule po zrąbanym meczu. Moze Franz właśnie ma taki szwabski" sposób?:D
0
Najważniejsze to przyznać, że zagrał dobrze gdy faktycznie tak było. To świadczy o klasie kibica.
1
Iker Iker..chłop wciąż klasa Światowa.
0
Dziwisz się? W porównaniu z poprzednim zespołem to to jest jakieś...no! Słabe chciałem napisać:D
0
To ja powtórzę jeszcze raz - to jest zespół Hiszpański, tak jak Atletico czy Barcelona. To są rozgrywki LM, najlepszych. powinniśmy jako kibice hiszpańskiego futbolu ręce zacierać z uciechy, że możemy mieć finały hiszpańskie a LE i LM. Na tym szczeblu rozgrywek nie ma żadnej wojny!
Carlo Ancelotti wczoraj rozbił Bayern taktycznie, wyłączając wszystkie atuty szwabów. Bo to nie była jakaś pseudo Barca Pepa tylko obecny Bayern.
1
Niestety.
0
Strzelą gola i mecz się uspokoi, chyba jednak stawiam na Real.
1
Lać po nogach można z waszych komentarzy po wczorajszym półfinale LM.
Wczoraj: "Bayern rozjedzie Real", "Real dostanie w d*pę jak my z Byernem"," Pep pokaże najpiękniejszemu na boisku gdzie jego miejsce".
- Real wygrywa 1:0, na sytuacje na nawet 3:0. Bayern całkowicie wyłączony (kto oglądał ten wie), swoją setkę ma dopiero w 83 minucie, którą marnuje.
Dziś :D :"Bayern rozjedzie Real", "Real nic nie gra", "Jakim cudem ten słaby Real..", "Tylko szczęście Realowi sprzyjało" itd itp..
Jeszcze kuźwa napiszcie teraz, że Real wygrywa "tylko z ogórkami" to po prostu j*bnę.
0
Hehe news typowo na "nabijanie wyświetleń" :)
Pomijając żart (bo chyba na serio tego Meksykaniec nie powiedział) nie wiem czy Leo by na Bernabeu chcieli, nie miałby gdzie grać w obecnym składzie nie mówiąc już o pensji jaką pewnie by sobie zażyczył.
0
O tym pisałem właśnie. To nie koniec.