0

Myślę, że Suarez jeszcze w tym okienku zostanie w L'poolu.

0

[AS] Z OSTATNIEJ CHWILI: Radamel Falcao za chwilę wyląduje na lotnisku w Madrycie aby dopiąć szczegóły transferu do Realu Madryt.

0

To niezbyt mądre.

0

Gorzej, że na tej jednej może się nie skończyć.

3

No i ugryźć potrafi skutecznie w momentach słabszej gry swojego zespołu (Chelsea, Włochy) po czym osłabia drużynę na kilka miesięcy.

2

This is Barca, this is Zubi.

0

A pewnie, dostaniesz bana to przestaniesz głupoty pisać skorzystasz z wakacji jak już Ci się ta szkółka skończyła.

2

Zgłoszone do moderacji.

0

Pasini: Real osiągnął wielki sukces ściągając Falcao. Koszmar dla drużyny ze stolicy Katalonii!

0

Bartomeu raz mówi tak a potem inaczej, nie zawierzałbym jego słowom tak w 100%.

0

Barcelona nie potrafi robić interesów.

0

Nie doszukujmy się logiki w transferze Illary, bo kosztował te 32mln (!) w związku z klauzulą odstępnego zawarta w kontrakcie.

0

Smutne ale prawdziwe, a po dobrych występach na mundialu kolejka chętnych tylko sie zwiększy. W sumie dobrze dla niego w Barcelonie się marnował.

0

James do Realu woli przejść także zapomnij o nim.

1

James: Real Madryt czy Barça? Wolę Real. No i proszę.

2

Dlaczego? Jak Falcao miałby formę z Atletico i z I czesci sezonu we Francji to byłaby miazga.

0

No to Real się poważnie wzmocni jeżeli Radamel do nich dołączy.. Fiu fiu strach zagości na twarzach innych zespołów LaLiga

0

Bardzo słaba ta Brazylia, Nie wróżę im niczego dobrego na tych mistrzostwach. Neymar też bardzo przeciętnie.

4

1

Mówcie co chcecie ale oni jak już mają okazję robią show.

1

Możesz niestety mieć rację.

1

Juz nie płacz NO2 juz nie płacz. Film pooglądałem, w Realu wszystko robi się z ogromną pompą. Chocicazby przedłuzanie kontraktu z CR odbyło się jakby oni go dopiero kupili. Wczoraj na placu Real witało więcej ludzi niż chyba na beatyfikacji w Watykanie.
Nie podoba Ci się to jeden z drugim? Ponieważ? Jesteś aż tak zazdrosny?
Barcelona wygrywała LM ale NAPRAWDĘ nie przypominam sobie aż takiej pompy, pochodu, pieśni, wielkiego święta.

4

Myślisz kochana, że jutro już taką gorzką pigułę jak wygrana Ligi Mistrzów Realu przełknie nasza kochana redakcja? ;)

7

Jak dla mnie to jedyne co pokazujesz to pustkowie umysłowe. Własnej produkcji.

4

I tyle na temat jakichkolwiek argumentów z Twojej strony.

2

Pamiętam peany wyśpiewywane na nasza redakcje jakoby to zawsze, bez wzgldu na to co się dzieje, zawsze jest przegląd robiony. A tu proszę.

1

Albo te 30 za Pedro hehe

6

Jak można tak strasznie żyć przeszłością? W ogólnym rozrachunku? Może ogóle patrz tylko na Leo przez pryzmat jego lat tłustych hm? Wygodniej..i jak ładnie wygląda. Jak możesz porównywać Messiego, który jest cieniem samego siebie, który człapie po boisku nie wnosząc praktycznie nic do gry zespołu do Ronaldo, któremu w tym roku gabloty nie starczy na te wszystkie nagrody, które zdobył i pewnie zdobędzie. Portugalczyk w tym roku póki co jest bezkonkurencyjny i basta.
ps. a na MŚ jak Messiemu się "nie poprawi" Di Maria będzie Argentynę prowadził do tytułu a nie "Bóg futbolu". Czego zresztą tej reprezentacji życzę.

0

Dorośniesz = zrozumiesz.

0

Godin: nie wygrał lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?