0

Polskie wcielenie Xaviego przybyło:D

0

Cała Chelsea wlaczy z całych sił o jego powrót, jak nie to chcą Costę a belg do Alteti na stałe..a tu..Barca!:D Nie rozśmieszajcie ludzi..

0

A po dwóch słabych sezonach?

0

Kolejny śpo? No pewnie, w Barcy tych zawsze jest mało..

1

I w końcu im się udało, jak utrzymają formę to wydaje mi się, że ten tytuł w końcu zdobędą.

1

To nie najlepiej świadczy o Tobie, póki co w LM cwaniakują wszyscy co z Realem grają a sam Real po prostu gra.

0

No co ty nie powiesz...

0

Kibice Realu mogą sobie cwaniakować, ważne, że piłkarze ani trener tego Realu cwaniakować nie będą i są faworytami do wygrania finału.

0

Moim zdaniem bzdura, zespół nie odda kluczowego zawodnika, filaru tamtejszej obrony.

0

Coś w ten deseń.

1

A Zubi po Włochach się szlaja próbując sprowadzić pomocnika w miejsce obrońcy.

0

Atletico myślę, ze w finale nie podoła Realowi. Ancelotii wydaje się iść w tej LM jak po swoje. Jestem pewny, że wymyśli coś specjalnego. Tak czy siak ogromy sukces Atleti, rok temu LE teraz finał LM i zapewni tytuł mistrza Hiszpanii.

0

E nie mają Ancelottiego, on im nie da wytchnąć ani na moment..

0

E tam, zmęczeni są straszliwie temu się nie cieszą bardziej ekspresyjnie.

0

Marzenie się spełniło! Finał LM będzie hiszpański!
Co do wyniku ciężko typować..chociaż myślę, że Carlo przygotuje sąsiadom coś extra na ten mecz..

0

Przynajmniej napastnik..

0

David Luiz na celowniku Barcelony..od 3 lat :P
Mou go nie odda, tak samo jak nie odda Courtois'a i wielu innych decydujących piłkarzy.

1

Taak i Pep sprzeda ot tak swojego Asa, piłkarza trzymającego równowagę w tym jego szwabskim Bayernie.

0

Co jak co ale Ribery za ten incydent powinien srogo zabulić i finansowo i zawieszeniowo również.

1

Takie wyrażenia to są według Ciebie żarty?

1

I kufelek boskiego napoju dla Ciebie. Jednak kibiców, o których mówię jest naprawdę sporo wystarczy poczytać pogadankę o wczorajszym meczu pod newsem o Tito. Smutne ale prawdziwe. Mnie to bardzo dziwi.

1

Zgłoszone do moderacji, precz z chamstwem i prymitywem!

0

Dziwię się kibicom, którzy chcą by do finału wszedł taki brzydki futbol jaki preferuje Mourinho. Niepojęte, że kibice klubu takiego jak Barca - fani pięknego stylu, otwartego grania, cudownych akcji i totalnej dominacji będą kibicować The Bus...

0

Ja też, od początku pisałem, iż marzy mi się hiszpański finał. Real dał popis z Bayernem, teraz czas na podopiecznych Simeone. Wierzę, że stać ich na to.

0

Uważam, że nie. Kolejny "kolega Xaviego i Iniesty". Niewiele się zmieni a Barca po obiecującym początku (bo na taki liczę z nowym trenerem i transferami) będzie grać słabo w decydującym momencie.

1

Zgadzam się Real wziął odwet za zeszłoroczny blamaż Barcy. Hiszpańska piłka odpowiedziała!

2

Tak samo wcześniej "szczekali" Ci z Galatasaray czy innych "piekielnych zespołów" nie świadczy to o sile ale o strachu, zwróćcie uwagę wygrywają Ci najcichsi, Ci co odpowiadają na boisku. Po losowaniu Ancelotti powiedział, że Bayern też się obawia Realu. Teraz jestem pewny, że miał rację.

0

Może w końcu obrońcę kupią..

0

Tak tak tak, w pierwszym meczu szwaby też miały niby ten Real zniszczyć.. baju baju baj..jedyny groźny strzał oddali w 83 min. baju baju baj.

1

Zgadzam się w 100% Bayernu najzwyczajniej w Świecie nienawidzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?