Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polskie wcielenie Xaviego przybyło:D
0
Cała Chelsea wlaczy z całych sił o jego powrót, jak nie to chcą Costę a belg do Alteti na stałe..a tu..Barca!:D Nie rozśmieszajcie ludzi..
0
A po dwóch słabych sezonach?
0
Kolejny śpo? No pewnie, w Barcy tych zawsze jest mało..
1
I w końcu im się udało, jak utrzymają formę to wydaje mi się, że ten tytuł w końcu zdobędą.
1
To nie najlepiej świadczy o Tobie, póki co w LM cwaniakują wszyscy co z Realem grają a sam Real po prostu gra.
0
No co ty nie powiesz...
0
Kibice Realu mogą sobie cwaniakować, ważne, że piłkarze ani trener tego Realu cwaniakować nie będą i są faworytami do wygrania finału.
0
Moim zdaniem bzdura, zespół nie odda kluczowego zawodnika, filaru tamtejszej obrony.
0
Coś w ten deseń.
1
A Zubi po Włochach się szlaja próbując sprowadzić pomocnika w miejsce obrońcy.
0
Atletico myślę, ze w finale nie podoła Realowi. Ancelotii wydaje się iść w tej LM jak po swoje. Jestem pewny, że wymyśli coś specjalnego. Tak czy siak ogromy sukces Atleti, rok temu LE teraz finał LM i zapewni tytuł mistrza Hiszpanii.
0
E nie mają Ancelottiego, on im nie da wytchnąć ani na moment..
0
E tam, zmęczeni są straszliwie temu się nie cieszą bardziej ekspresyjnie.
0
Marzenie się spełniło! Finał LM będzie hiszpański!
Co do wyniku ciężko typować..chociaż myślę, że Carlo przygotuje sąsiadom coś extra na ten mecz..
0
Przynajmniej napastnik..
0
David Luiz na celowniku Barcelony..od 3 lat :P
Mou go nie odda, tak samo jak nie odda Courtois'a i wielu innych decydujących piłkarzy.
1
Taak i Pep sprzeda ot tak swojego Asa, piłkarza trzymającego równowagę w tym jego szwabskim Bayernie.
0
Co jak co ale Ribery za ten incydent powinien srogo zabulić i finansowo i zawieszeniowo również.
1
Takie wyrażenia to są według Ciebie żarty?
1
I kufelek boskiego napoju dla Ciebie. Jednak kibiców, o których mówię jest naprawdę sporo wystarczy poczytać pogadankę o wczorajszym meczu pod newsem o Tito. Smutne ale prawdziwe. Mnie to bardzo dziwi.
1
Zgłoszone do moderacji, precz z chamstwem i prymitywem!
0
Dziwię się kibicom, którzy chcą by do finału wszedł taki brzydki futbol jaki preferuje Mourinho. Niepojęte, że kibice klubu takiego jak Barca - fani pięknego stylu, otwartego grania, cudownych akcji i totalnej dominacji będą kibicować The Bus...
0
Ja też, od początku pisałem, iż marzy mi się hiszpański finał. Real dał popis z Bayernem, teraz czas na podopiecznych Simeone. Wierzę, że stać ich na to.
0
Uważam, że nie. Kolejny "kolega Xaviego i Iniesty". Niewiele się zmieni a Barca po obiecującym początku (bo na taki liczę z nowym trenerem i transferami) będzie grać słabo w decydującym momencie.
1
Zgadzam się Real wziął odwet za zeszłoroczny blamaż Barcy. Hiszpańska piłka odpowiedziała!
2
Tak samo wcześniej "szczekali" Ci z Galatasaray czy innych "piekielnych zespołów" nie świadczy to o sile ale o strachu, zwróćcie uwagę wygrywają Ci najcichsi, Ci co odpowiadają na boisku. Po losowaniu Ancelotti powiedział, że Bayern też się obawia Realu. Teraz jestem pewny, że miał rację.
0
Może w końcu obrońcę kupią..
0
Tak tak tak, w pierwszym meczu szwaby też miały niby ten Real zniszczyć.. baju baju baj..jedyny groźny strzał oddali w 83 min. baju baju baj.
1
Zgadzam się w 100% Bayernu najzwyczajniej w Świecie nienawidzę