Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co do wypowiedzi, lider jest po to by ciągnąć zespół jak nie idzie/jak sie nie chce. U Messiego tego nie widać - jak inni się nie starają to on gra jeszcze słabiej. Cóż Angel to Argentyńczyk więc ciepła wypowiedź o rodaku nie dziwi.
0
I właśnie dlatego tam pasuje jak ulał. A tak wielkim zespole taki piłkarz to skarb a Carlo fantastycznie go przystosował do obecnej pozycji. Myślę, że Real będzie miał z niego pociechę na długie lata
0
A co może nie? I grzeczniej bo za "frajera" już Cie zgłosiłem.
0
Simeone nie przejdzie do innego hiszpanskiego klubu.
0
0
Diego wyższy i bardziej ograny, lepszy wybór patrząc ze strony gospodarzy.
0
Obrońców Osasuny to on może i gubi..
0
Dokładnie, Real to nie słabiutka Osasuna.
0
Najlepszy Real kontra najlepsza Barcal na Santiago Bernabeu ;)
0
0
Ale jakos sam Tata niwiele na tentemat mówi, nie zdementuje tych rewelacji. Wg mnie Tata nie podołał presji o kazdy mecz, chlop nie jest przyzwyczajony do sytuacji gdzie remis jest karany niemalze linczem w prasie nastepnego dnia. Tak to juz jest w tej Hiszpanii, nawet Mou tu za długo nie wytrzymał:P
0
A pamietasz mecz z Atletico? Pierwszy Real wtopił u siebie, w drugim (pucharowym) Carlo wyraznie powiedzial, że na boisko wyjdzie inny Real i co? zlali im dupki az milo. Z Barca na jesieni Ral grał bardzo słąbo a mimo to w II odsłonie potrafił momentami Barce stłamsić, nawet gol wpakować. Tearz Real jest w gazie, pewny i zjednoczony..i co? Nie zgadzasz sie ze jest faworytem? Bo co? Barca 7:0 rozbila biedaczków z Osasuny>?
Rozumiem wiarę i moc kibicowanie nom ale kurde..
0
Rozrózniasz Ose na wyjezdzie a Ose u siebie? Na wyjazdach to oni z kazdym silniejszym zespolem dostają kupe bramek do zera. Wiec gadanie ze wygrali z zespolem co im nie lezy jest bzdetem nie z tej ziemi bo ose w siebie to kazdy lepszy w lidze leje.
0
Czyli podwyżka idzie wielkimi krokami :P
0
Z TYM Realem? I to jeszcze na Bernabeu?
0
Hehe ależ pewność siebie po jednych meczu ze słabiutką Osą:)
0
Osa na wyjeździe to zawsze są chłopcy do bica. Też przeciekawa sprawa - u siebie walcza jak szaleni z każdym urywając punkty największym..a na wyjazdach są po prostu żałośni.
I jeszcze fajny ten dowcip, że Barca ich fizycznie zdominowała hehe
0
Dominacja to owszem, ciekawe jaki wynik będzie po 90 minutkach widniał. Almeria już z Atletico wygrać potrafiła.
0
0
Carlo oznajmił, że jego piłkarze zagraja na 100%. Nie pamietam sytuacji gdzie trener Realu skłamał jeśli chodzi o pozniejsza postawe swoich podopiecznych.
0
No zgadzam się ale wiesz...rzeczy, o których mówisz działy się cholernie rzadko :) Dzięki temu do dziś możemy cieszyć się możliwością zarobku na zakładkach sportowych :D
0
Zrozumiesz jak te wpadki zdarza mu sie w koszulce FC Barcelony. Np w jakimś ważnym meczu.
0
0
No niestety tak to wygląda.
0
Zespół Ancelotiego nie lekceważy benjaników, to jest ogromna roznica w porownaniu z poprzednimi trenerami Realu.
0
Carlo nie dopuści do jakiejkolwiek straty punktów przez Real. Pamietam jego słowa przed meczami w PK,, że na boisko wyjdzie zupelnie inny zespół niż ten, nieprzygotowany, z jesieni (wygrali z Realem 1:0 na SB). I co? Altetico zostało zdeptane nie majac praktycznie sytuacji w dwumeczu.
I co teraz Atletico co dostało baty od Osasuny nagle ma wygrać z Królewskimi? Ja rozumiem nadzieje i moc kibicowskiej wiary ale ludzie! Gdzie logika?:D
0
Młody czy nie , jak ma byc 1szym w Barcelonie to z takimi odchyłami moze swojemu przyszlemu zespolowi troszke punktów zawalić. I nikt nie bedzie wowczas mowil o tym ze mlody ze ma czas itd. Bedzie tylko ze przez niego Real/Atleti odskoczylo na X punktów.
0
Najbardziej realny scenariusz to chyba tez z walcem, oni naprawdę są świetni..
0
Tylko ich to wzmocni zobaczycie.
0
My Lewego nie mamy za co lubić, w reprezentacji jest cieniem samego siebie, Modric jest sercem Chorwackiej reprezentacji, zresztą podobnie w Realu, przynajmniej od tego sezonu.