0

Przepraswzam ale co mial powiedzieć? Ze CR7? Ze Modric?;> Napewno ubóstwia Modricia jako Chorwat!

0

Oj chłopie moja praca ma się świetnie za piłkarze Dumy Katalonii chyba zapomnieli co znaczy pracować na boisku. Słaby hejt, słabiutkii

0

Jak zazwyczaj pustka umysłowa. Nic nowego.

0

Oby tylko młody podołał, ile to już byle tych "przyszłych messich"? A ile z nich naprawdę osiągnęło wysoki poziom?
Powodzenia dla młodzika i czekamy :)

0

Boże kolejny płacze? weźcie się do roboty na boisku a nie ciągle lamenty jak to ich wszyscy krzywdzą! Gdzie się podziało słynne motto "my jak Barcelona odpowiadamy na boisku" no gdzie? To już się robi żałosne kolejny piłkarz pitoli o krzywdzeniu Barcelony. Grajże jeden z drugim jak Barcelona a nie płaczcie jak Real Mourinho!

0

Piszesz obiektywnie a to tylko dobrze o Tobie świadczy.

0

Przykro mi Cesc ale to by się musiał jakis cud wydarzyć..

0

To niech dowalą jakąś nazwę typu "Katar Arena" czy inne arabskie dziadostwo..będą te upragnione miliardy.. Czemu inne kluby nie potrzebują tego typu akcji?

0

Byleby na ten Bayern Barcelona nie trafiła kolego.

0

Dyskutujemy tak? Wymieniamy sie iformacjami pogladami tak? Nie masz argumentów do dyskusji ze potrafisz napisać nędzne "idz na inna strone"?

0

Hm ale mowimy o obecnej dyspozycji obu ekip. Myślę, że i z Bayernem (ktory z Arsenalem grał swoje dopiero po kartce Szczesnego) Real mogły wygrać. ALe mowie to biorac po uwagę obecne dyspozycje obu ekip.

Fajnie Orłowski powiedział "Z Realem lepiej radzilo siebie Elche niz Shalke"

0

Bo są potężni jako zespól i mają ogromne ambicje.

0

Real jest obecnie poza zasięgiem moim zdaniem, zarówno Barcy jak i Atletico. Ciekawi mnnie jak wyglądałby obecnie mecz Bayern - Real.

0

Juz chca zwalniac trenera? a mowia ze to tylko kibice - polaczki placza po meczach i wyprzedaja pol skladu.

0

Kupią! Napastnika ewentualnie pomocnika..pomocników w Barcelonie nigdy dość..:/

0

Ależ pustka umysłowa:/

0

Wolałeś te wojny na słowa i czyny? Obrażanie, kopanie, aktorzenie? Pośmiewisko na cały Świat? Ja jednak wole gentelmana Carlo niz furiata Mourinho.

0

Oj jakby naprawde tak było to byłaby lawina kar i zawieszeń, a Ci rezerwowi otrzymali by po czerwonej kartce. Widzi mi sie ze plota.

0

Carlo a Mou to jak Niebo i Ziemia, świetny trener, dobry człowiek.

0

To marny fanboy, jak widzi "sreal" to sie mu micha cieszy.

0

Ale chyba na emeryturkę już a nie kontynuacji gry w innym klubie.

0

No raczej ma racje, że transfery zawsze były jasne - często barbarzyńsko przepłacone ale jasne. kasa na stół szła i się temat kończył :)

0

A to nie wiedziałem - tym bardziej szkoda :/

0

Kurcze no serio nie znam takiego określenia z "moich" czasów.

0

Młody obiecujący nie wiadomo czy się sprawdzi, czy udźwignie presję ewentualnych potknięć. W hiszpanii jest cięzko pod tym wzgledem.
Pisali tu o Hummelsie - fajny pomysł, jednak wciąż moim faworytem pozostaje Agger.

0

Chyba w tym słowotwórstwie miał na mysli "Marcę" i "Mundo Deportivo", jeśli nie to oczywiście banik się należy.MarioVeB! ty wszystkich tak ładnie zdrobniasz? Ty z tych "ciepłych"?

0

Przede wszystykim z doświadczeniem. Agger byłby świetny według mnie - walczak z charakterem.Nie podoba wam się Agger ze minusujecie? Kurcze dobry stoper, coś jak Puyol ;)

0

Nie nie, to Ty próbujesz ze mnie takiego miotającego się zrobić:) Ale spoko, baw się dobrze. Albo lepiej już skończyć bo dostaniemy znów jakiegoś bana za spam czy tam dyskusję co się do tematu nie odnosi hehe. Pozdrawiam Cię serdecznie

0

Spiski spiski i wszędzie ten Real...eh kibice...

0

"Albo komisja przyjechała na kawę do Pereza albo nie tak wnikliwe podeszli do sprawy." - ależ niczego Ci nie wmawiam kolego sympatyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?