0

Żadna zmiana, kibic Barcy powinien być kibicem dobrej piłki nie uważasz? No chyba, że jest fanbojem..wtedy to można tylko współczuć.

0

admirable? ^^

0

Tyle że Bale kosztował 91mln, potwierdzone przez Komisję Europejską dwukrotnie.

0

Nie rozumiem co do mnie piszesz, czego mam nie bać? Ah te młodzieżowe slangi...czuje się stary:P
Za to z drugą częścią zdanie się zgadzam, wszystko sie może zdarzyć.

0

A to wogóle jest zagwozdka bo jak widać obrońca by się przydał obecnie. Pamiętam jak Rossell sie tłumaczył, że nie kupili obrońcy bo kluby za dużo sobie życzyli za swoich piłkarzy...taki Agger byłby do wyjęcia za 13-16 mln myślę. A tu 13 za niewinność - ot tak.

0

Z obecną formą obu zespołów raczej nic się nie zmieni.

0

Uwazasz, ze jak Barca robi przekręty to Real też musi? a jak niby nie robi to napewno robi bo to Real i musi..po prostu musi? Jezu dorośnijże wreszcie.

0

O witamy witamy podjudzacza i pierwszego trolla Barca.com. Jak tam Mario? Zdrówko dopisuje?

0

Bardzo ładnie wytłumaczone graba!
BTW Perez to jednak Perez - klasa.

0

Jeszcze się własnego klubu nie dorobiłem. Ograniczam się do kibicowania dobrej piłce - w Hiszpanii Real i Barcelona.

0

Raport komisji cenię sobie wyżej aniżeli wywiady Pereza. W wywiadach mowi sie rozne rzeczy, jeszcze rozniej mozna je interpretowac, zwlaszcza przez stronników Barcelony na info o Realu. Tak to jest juz w tych mediach - z mordercy zrobia ofiare, z ofiary winnego.

0

Oczywiście ze badali, chyba nawet 2 razy bo Barca chciala uwagę od transferu Neymara odwócic i było "sprawdzcie Real on zaplacił 200mln!" czy cos takiego. Niestety/stety Perez i transfer Bale'a jest czysty.

0

Dobrze dobrze, nie oni jedni ale na nieskazitelnym wizerunku z czasów Pepa i Dream Team'u zostały strzępy, a moim zdaniem to nie koniec brudów.

0

Tylko Bale, ale Ty Donie bardzo sympatycznie trollujesz Leo ^^

0

Barcelona FC, tak przynajmniej to wygląda. Dla mnie cyrk.

0

Arurat transfer Bale i te 91 mln są pewne, 2 razy komisja badała tą transakcję bodajże i wszystko było ok a za Neymara wciąż cena jest podbijana, tak czy siak chyba Nymar więcej od Walijczyka.

0

Zgłosiłem czekamy na interwencję administracji.

0

Bzdury bzdury, nie wiem co wam daje takie "misterne wyliczenia", Real jest w gazie Barca jest w dole - podstawowe kryterium jakiejkolwiek oceny (zreszta tak wlasnie ustalają sts'owcy). Koniec ligi to szaleńcza pogoń tych z dolu tabeli, wowczas gra sie na 120% byleby urwac chocby punkt. Nie uwazam wiec, ze wyjazd do Elche bedzie tym twoim spacerkiem.

0

Co prawda to prawda po odejściu Rossela miało być z nim lepiej a ten już od samego początku kręci. Psuje sie w tym klubie oj psuse..

0

Bo to stronnicze MD, nie warto sie dziwic:)

0

Więcej niż klub right? :)

0

Nie jest winna a płaci 13 melonów?

0

Bale rozwalił sytem tą bramką, stadiony Świata!

0

Widze ze nagonka na trenera leci rowna, ciekawe ze na pilkarzy nic sie nie mowi w tych newsach..

Sociedad potrafi wygrac mecz sercem i determinacja pikarzy ale nie w Barcelonie krytykujemy treneiro a pilkarze moga dalej "dreptac..:/

0

Kartofel:) Coz zycze szczescia:)

0

Napewno sa mniej haotyczni niz za Mou, a z nim do 1/2 dochodzili pokonujac wielie zespoly. Juz ich tak nie oczerniaj, maja szanse.

0

Przede wszystkim w glowach.

0

Bardzo dobry post, 100% racji kolego.

0

Niewinny nie buli 13 melonow za niewinnosc. Cos jest na rzeczy nawet slepy zauwazy.

0

W koncu musialo to nastapic, jeszcze Xavi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?