Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real przstał być zalezny od jednego piłkarza a Jese to prawdziwa perełka..ktora procze tego ze ma talent potrafi utrzymać sie w zespole tak ciezki do gry u mlodych. Beda z niego ludzie, dla mnie faworyt zp za kilka lat.
0
Bo dziś zostanie ogloszona decyzja komitetu i buc moze portugalski crack jednak zagra?
Pustka umysłowa u Ciebie chlopcze..:/
0
Wszyscy potraficie tylko pierdzielić jaki to Bale drewniany a Neymar cudowny wiec odpuść bo to zalosne jak sie teraz bronic probujesz. Obecnie Bale zjada Neymara pod kazdym wzgledem. Tyle z faktów. A teraz dalej wypisujcie swoje fantazje o :Bieberze futbolu".
0
Okaże sie się Panie Prezes okaże się.
0
Jeśli strzelą 4 to awansują:)
0
Liczę na fenomenalne widowisko.
0
Prokurator pewnie jest uczciwy, wiec bedzie grążył do ostatniego eurocenta zeby stpawdzic czy Barca nie oszukała. A jeśli oszuka kara będzie wspolmierna do czynu, zapewniam cię. Na ty polega uczciwa praca.
0
Byle tylko się to na sezonie nie odbiło, to czekanie Leonia na Mundial.
0
Strasznie niepoprawny skladniowo tekst, troche wstyd dla piszącego.
Ataki rozpoczynają się już na początku akcji,"
I tak będzie do momentu, w którym będę tu pracował"."
Inne wymieniają inni..
Lekcja odmiany i j. polskiego by się Panu redaktorowi szanownemu przydała, to, że wiekszosc tu to gimby, co bledu nie widza i radośnie traktują takie coś za normę nie znaczy, że innym może to przeszkadzać.
0
0
Zaślepionego fanatyka nie przekonasz.
0
Nie mów hop, pamietamy Modrica na początku..i jak eksplodowal w lutym, pamietamy..
0
Jak zwykle, przecietny kibic Barcelony: najpierw hejt na Real a potem gdzie na koncu popatrze na Barce, której RZEKOMO kibicuje. Heh smieszność.
0
Ale bzdury ale pierdoły. Skup się na swoim zespołem kolego, jakim by on nie był. Zawiść, jad i głupota. Bask jak to komentatorzy stwierdzili był największym cwaniakiem. A z czerwoną powinni wylecieć jeśli już wszyscy trzej Panowie.
0
Ludzie mają poczucie humoru ;)
0
Martino wydaje si,e nie ma jaj by takową zrobić. To juz kolejny mecz gdzie nasi spacerują, przegrywają/traca oczka..i dalej spacerują.
0
Leszek jest wysoce nieprofesjonalny to fakt, dla niego mecz to opowiedanie ploteczek o Realu i Barcelonie. Inna sprawa, ze gdy gra Real porownania do Barcy Messiego a wczesniej Pepa są karygodne.
0
Osobiście wątpię w to, Real dziś wyjdzie napakowany jak przyslowiowy kabanos..
0
Miała szczęście, że strzeliła w 43min? Wtf?! To była bardzo ładna składna i zaplanowana akcja..
0
Naprawde w to wierzysz? To byłby cud..CUD! Oni wiedzac o porazce Barcy jutro wyjda jak kabanosy przyslowiowe napakowani. Smutne ale prawdziwe.
0
Atletico raczej wygra, Real jak to Real, jak mu siadzie to tez jutro wymeczy. Dzis przegralismy wygrany mecz:/
0
Piotrasz10 aut.
0
Synek Madridista:D
0
Meczu jak mowie nie widzialem, ale to co piszesz "się strzela i czeka na końcowy gwizdek." zalatuje mi koncówką Pepa w Barcelonie i taktyką Tito ..:/
0
Ożesz Wy..ja też nie moglem oglądać! Co tu sie porobiło? WuTeEf!!
0
Dokładnie, ale widać dzień bez hejtu na Real, dniem straconym.
0
E też bym tak nie prognozował, piłka jest nieprzewidywalna (temu da sie na sts'ach zarobic:D). Do półfinału myślę dojdą - poźniej jak zwykle, procz formy i talentu liczy się szczęście. Takie zespoły jak Real, Barca, United czy inny Bayern większe kluby zawsze są w stanie wygrać ważny mecz. Pożyjemy zobaczymy, ale masz rację nawet jak teraz niewiele osiągną w kolejnych latach można im wróżyć sporo dobrego.
0
Od Szejka rózni go ze naprawde kocha swój klub:)
0
E nie, myśle, że nawet Ty dostrzeżesz jak zmienila sie polityka, budowanie i gra zespołu od czasów sprzed Mourinho, gdzie trener trenował góra 6 miesiecy, a za wygranie "tylko" ligi zwalniano szkoleniowca. No nie mów, że tego nie potrafisz dostrzec?:)
0
Głównie dzięki temu tak trudno jest go zawsze wygryźć podczas wyborów na kolejną kadencję prezesury:)