0

Real przstał być zalezny od jednego piłkarza a Jese to prawdziwa perełka..ktora procze tego ze ma talent potrafi utrzymać sie w zespole tak ciezki do gry u mlodych. Beda z niego ludzie, dla mnie faworyt zp za kilka lat.

0

Bo dziś zostanie ogloszona decyzja komitetu i buc moze portugalski crack jednak zagra?
Pustka umysłowa u Ciebie chlopcze..:/

0

Wszyscy potraficie tylko pierdzielić jaki to Bale drewniany a Neymar cudowny wiec odpuść bo to zalosne jak sie teraz bronic probujesz. Obecnie Bale zjada Neymara pod kazdym wzgledem. Tyle z faktów. A teraz dalej wypisujcie swoje fantazje o :Bieberze futbolu".

0

Okaże sie się Panie Prezes okaże się.

0

Jeśli strzelą 4 to awansują:)

0

Liczę na fenomenalne widowisko.

0

Prokurator pewnie jest uczciwy, wiec bedzie grążył do ostatniego eurocenta zeby stpawdzic czy Barca nie oszukała. A jeśli oszuka kara będzie wspolmierna do czynu, zapewniam cię. Na ty polega uczciwa praca.

0

Byle tylko się to na sezonie nie odbiło, to czekanie Leonia na Mundial.

0

Strasznie niepoprawny skladniowo tekst, troche wstyd dla piszącego.

Ataki rozpoczynają się już na początku akcji,"
I tak będzie do momentu, w którym będę tu pracował"."

Inne wymieniają inni..

Lekcja odmiany i j. polskiego by się Panu redaktorowi szanownemu przydała, to, że wiekszosc tu to gimby, co bledu nie widza i radośnie traktują takie coś za normę nie znaczy, że innym może to przeszkadzać.

0

0

Zaślepionego fanatyka nie przekonasz.

0

Nie mów hop, pamietamy Modrica na początku..i jak eksplodowal w lutym, pamietamy..

0

Jak zwykle, przecietny kibic Barcelony: najpierw hejt na Real a potem gdzie na koncu popatrze na Barce, której RZEKOMO kibicuje. Heh smieszność.

0

Ale bzdury ale pierdoły. Skup się na swoim zespołem kolego, jakim by on nie był. Zawiść, jad i głupota. Bask jak to komentatorzy stwierdzili był największym cwaniakiem. A z czerwoną powinni wylecieć jeśli już wszyscy trzej Panowie.

0

Ludzie mają poczucie humoru ;)

0

Martino wydaje si,e nie ma jaj by takową zrobić. To juz kolejny mecz gdzie nasi spacerują, przegrywają/traca oczka..i dalej spacerują.

0

Leszek jest wysoce nieprofesjonalny to fakt, dla niego mecz to opowiedanie ploteczek o Realu i Barcelonie. Inna sprawa, ze gdy gra Real porownania do Barcy Messiego a wczesniej Pepa są karygodne.

0

Osobiście wątpię w to, Real dziś wyjdzie napakowany jak przyslowiowy kabanos..

0

Miała szczęście, że strzeliła w 43min? Wtf?! To była bardzo ładna składna i zaplanowana akcja..

0

Naprawde w to wierzysz? To byłby cud..CUD! Oni wiedzac o porazce Barcy jutro wyjda jak kabanosy przyslowiowe napakowani. Smutne ale prawdziwe.

0

Atletico raczej wygra, Real jak to Real, jak mu siadzie to tez jutro wymeczy. Dzis przegralismy wygrany mecz:/

0

Piotrasz10 aut.

0

Synek Madridista:D

0

Meczu jak mowie nie widzialem, ale to co piszesz "się strzela i czeka na końcowy gwizdek." zalatuje mi koncówką Pepa w Barcelonie i taktyką Tito ..:/

0

Ożesz Wy..ja też nie moglem oglądać! Co tu sie porobiło? WuTeEf!!

0

Dokładnie, ale widać dzień bez hejtu na Real, dniem straconym.

0

E też bym tak nie prognozował, piłka jest nieprzewidywalna (temu da sie na sts'ach zarobic:D). Do półfinału myślę dojdą - poźniej jak zwykle, procz formy i talentu liczy się szczęście. Takie zespoły jak Real, Barca, United czy inny Bayern większe kluby zawsze są w stanie wygrać ważny mecz. Pożyjemy zobaczymy, ale masz rację nawet jak teraz niewiele osiągną w kolejnych latach można im wróżyć sporo dobrego.

0

Od Szejka rózni go ze naprawde kocha swój klub:)

0

E nie, myśle, że nawet Ty dostrzeżesz jak zmienila sie polityka, budowanie i gra zespołu od czasów sprzed Mourinho, gdzie trener trenował góra 6 miesiecy, a za wygranie "tylko" ligi zwalniano szkoleniowca. No nie mów, że tego nie potrafisz dostrzec?:)

0

Głównie dzięki temu tak trudno jest go zawsze wygryźć podczas wyborów na kolejną kadencję prezesury:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?