0

Nikt tak naprawde pradwy z nas ci nie powie poza ta ze te szuma szkodza małemu Leo oj szkodzą

0

Napewno małemu Leo to nie pomoże a może zaszkodzic niewspołmiernie do wielkości tej sytuacji.

0

Wiedzialem ze Leo bedzie mial z tego problemy oj wiedzialem..

0

No i "dobry chlopiec" pokazuje pazurki.

0

y od Cibie?:?

0

Odkiedy pisanie komentarza,ktory moze być roznie interpretowany jest świadectwem wysokiego poziomu inteligencji autora? No właśnie.
Dziennikarz w Hiszpani to w wiekszosci wredna świnia, która sprzedałaby najgorsza bzdure byleby dostac za to premie. Kryzys kryzysem ale to co sie tam dzieje juzodkilku sezonów przechodzi ludzkie pojęcie. Az dziw bierze ze tego nikt ukrócić nie potrafi.

0

Pacan.. Jaka zawisc niby? Człowieku naprawde..

0

haha to pracuj dalej moze kiedys zacznieszs pisac takie komentarze by Cie ludzierozumieli po "twojemu"

0

Ale bzdety piszesz. W Anglii jest inaczej, kiedyś RvP wypowiadal sie z oburzeniem ze to co dzie dzieje w Hiszpanii to jest skandal. W Anglii klamstwo w mediach karane jest pierdlem.

0

moze go wyj*bią dla przykłądu Kłamstwo powinno być zakazane w mediach publicznych.

0

Bramkę z 3cioligiwcem straciła Barca a nie Real.

0

I analfabetyzm.

0

przeszedl dalej wiec?

0

Jaka zawiść:D Boki zbijać jak was czytam:D

0

Byleby Ci Tello cierpliwosci nie zabrakło bo patrząvc na obecna polityke kadrowa to predzej na nieobsadzonym skrzydle zagra Xavi niz ty od poczatku:(

0

Hupokryto! Katalonskie media obsmarowuja Real to jest ok, przyklaskujesz, jak Messiego czy Rossela to juz najazd. Zalosne!

0

R!onaldo kolego Ronaldo i Messi. Zacznij sie uczyć szacunku od podstaw bo w życiu nikt Ciebie nie będzie szanował.

0

Ja osobiście nie bardzo widziałbym jego powrót, a je,śli to Bayern łądnie nam za niego zaśpiewa.

0

W formie i bez kontuzji owszem, obecnie nie jest. Ronaldo w ostatnim roku był lepszym pilkarzem od Leo.

0

Ale obecnie przecież tak niekoniecznie jest - prawda Cule z Polski?;>

0

Marca o Neymarze ma maleński "kwadracik" a Mundo hehe cała stronicę jak to na Messiego jadza w Madrycie :D Polityka gazety. Jechali na Ronaldo,, że placze, jechali na Mou, że prowokuje to teraz po Messim i Rosselu jevchać beda. Taka praca pismaków tylko jedna rzecz: nie przypominam sobie zeby te "z Madrytu" tak płakały gdy media katalońskie oczerniały pilkarzy czy trenera z Madrytu.

0

I pewnie ja dostanie, czy sie to ludziom na barca.com podoba czy tez nie.

0

Bredzisz.

0

Jacuś a Ty do usranej śmierci bedziesz śpiewał 100melonow hahaha

0

Najgorszy z mozliwych:/

0

Fc Sweety Barcelona:)

0

Tylko sie nie posikaj.

0

Barca Dorussia to bylby mecz!!!

0

Ostyatnio tez niby byl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?