0

Kuźwa pamietacie mecz z Realem gdzie Mou wystawił Pepe na defensywnym? Pisano tutaj "co ten Pepe wyrabia? Sterydow sie najadł??" Powiem wam dzis to Rayo przez 80 min grało jak na sterydach..fantastyczna wola walki. Niestety 3 pkt dla Madrytu a CR znow 2 gole...Bale 2 asysty..

0

Bo żadnj kreacji nie bedzie, twardy futbol i szybki pewny kontratak.. Oj beda trzeszczec kosci...

0

I tak odejdzie.

0

Jak Ronaldo bedzie do konca grudnia tak grał jak teraz a Messi "dreptał swoje" to nawet Ribery może nie dać rade ze swoim "mega giga" sezonem. Tym bardziej, że w II polowy roku juz takiego "giga" nie ma.

0

Zawisc zawisc i jeszcze raz idiotyzm. Klub wal 7 goli druzynie ktora ostatnio nie potrafila przegrac meczu a tu zale i placzki. Eh mlodociani..

0

E no są też inni:)

0

Pomyśl logicznie, po prostu G racji "miliście" dzieci ddrogie bo ten "drewniany" Bale sie dopiero rozkreca.. dzis 2 gole i 2 asysty... Mysle ze Kupcia (^^) chciał Ci, i wielu wielu innym, uswiadomić jak nie warto robic z siebie clowna bo mozna sie gorzko na tym przejechac. Pozdro.

0

Za zbanowanie Coloterrorita, dziękuje w imieniu normalnych kibiców FC Barcelona.

0

Z WOS'u :D

0

Do Coloterrorita.

0

True story.

0

Zloszone do moderacji, licze na bana na ip pernamentnego dla tego chlopca.

0

Przez takich idiotów jak Ty o kibicach Barcy krąży aż tak zła opinia. Wstyd!

0

No niee ale podjazd mlodego na Pique.. Od jutra na pierwszych stronach szmatlawcow: Pique odchodz z Barcy, Juve, Milna, Inter, ManU, City i Real Zainteresowane!!

0

Hawk zyciem sie zajmij zamiast marnie trollowac.

0

Doskonaly nick chlopcze.

0

Kto wie, byc moze slowa i afera lysego dziadka przyczynia sie do ZP dla Ronaldo.. Bo jak Messi teraz dostanie to bedzie afera na dobrych pare lat. Za bardzo to rozdmuchali niestey:/ Tym bardziej ze Blatter zachowal sie jak idiota.

0

Jezu Busi po kigy grzynba ten tekst? Wojna z Mou ci zatesknila? Przeciez to bedzie pozywka na Tobie i Barcelonie przez kolejne dni. Nie lepiej powiedziec ejstem szczesliwy z wygranej, sedziowie to tylko ludzie"? Nie mozna? Beznadziejna wypowiedz.

0

Ty napisałeś hejtersko i inni hejterze ci ejszcze + dali. Wstyd ludzie.

0

Widziałeś? Pokażywał CI?

0

Ronaldo ma asyste. Mial okazje, Messi nic.
Aha i polecam sie douczyc jak wymawiac imiona i nazwiska najlepszych pilkarzy Świata poprawnie bo analfabete z siebie zrobiles.

0

Nay kosztował jak juz 3/4 Bale'a/ Bale 92 mln a Ney 57 mln.

0

Ale badzmy obiektywni, wygrala Barca ale Real mial karnego (nawet dwa liczac reke Adriano ktora by go wyrzucila z boiska - mial juz zoltko). Sedzia sei nie popisal wiec nie wspominajmy Elche bo mozna tez Seville wspomniec. Tylko po co? Dzis sedzia pomogl, w ogolnym rozrachunku nie ma to znaczenia. Barca ma 6 pkt.

0

Gdzie ten szczyt formy Panie Ramos? Chyba go Pan zgubił przed pierwszym gwizdkiem automatycznie stajac sie najgorszejszym na boisku:)
W II odslonie Real zagral jak Real, niezlego szumu nam narobił, potem pomyslunek Sancheza i dobicie.
Paradoks honor bogatemu Realowi ratuje mlody, ktory przez 3/4 meczow siedzi na lawie/trybunach.
VeB

0

A ten kielbol, ktorego tu wkleil ktos to najwieszy ham na tamtej stronie wiec nie ma co sie dziwic ze nieprofesjonalny.

0

To ty dziecko na meczu obca strone okupujesz?
Ż-A-Ł-O-S-N-E

0

Hehe słabiuteńki ten Real, gdzie ten Ramos szczyt formy widział?:D

0

Poza oczywiscie XAbim:P

0

W Realu wszyscy sa do dyspozycji trenera. Wg mnie od poczatku wyjdzie i Bale i Varane.

0

Bardzo możliwe, jednak szumu jest az za duzo jak dla takiego "nieopierzonego w Europie" grajka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?