0

Tylko za nazwisko. Dobrze ze Xaviego nie dali bo bym tu chyba umarl ze smiechu.

0

Taa kupi nie kupi, w zimie Perez powiedzial ze transferow nie bedzie wiec jak Pan od kasy mowi NIE to jest nie.

0

MarioVeB, dokladnioe. Sytuacje lagodzi tylko i wylacznie nazwisko bohatera spieprzonej akcji. Jak idzie Messi9 czy Ney to peany leca, nawet jak zmarnuje. Idzie taki Gerard i od razu ze samolubny:/

0

W zimie nikog nie kupią wiec nie wiem skad te bzdury wytrzasnales.

0

On nie odejdzie z City, zapomnijcie:)

0

Ale bzdury:/

0

Kuna nie puszcza z City, a jak nawet to za takie gigantyczne pierzadze ze sie Rossel pisika z wrazenia. Bale za 100mln to za ile taki Kun!!

0

A Ciebie i wielu innym knowanie na temat spiskow?:D
Prawdę piszę więc jeśli masz cos konstruktkuwnego do skomentowania zapraszam ajak nie to m*rdan w kubeł.

0

A co bedzie jak przyjdzie slynny luty? I grajkowie zaczna rekawami oddychac? Bo wciaz graja ci sami? Pique, Cesc masche Alexis Ney...a Xavi to juz chyba mdlał bedzie. A liga trwa i przeciwnicy beda cisnąc w kazdym kolejnym meczu.

0

Tia a z galata 4:1 w 10 to sie samo wygrało:/

0

A miał sie oszczedzac, nie za szybko wracac a tak da sie skopac w jakimś towarzyskim. Eh Leo to jedka w glowie wciaz glupie dziecko.

0

..i9 przegrałęś bo wugrał Ribery tudzież CR.

0

Boże a ten co roku ten sam slogan pitoli. Jakos w tym roku Ronaldo jest lepszy od Leo i co? A ten dalej o czasach bla bla bla..

0

Prasa w pelnej krasie moi drodzy.

0

Hu hu szybciutko;)

0

DObry trener z pomysłem i dyscypliną.

0

Xavi faktycznie specjalista w tychze sprawach :/

0

Mesi zotal najlepszym napastnikiem -_-

0

Logika miazdzy -_-

0

Poza gtym Xavi Iniesta Pique i Mascherano hahahha

0

ktorego Rossel kupic za 57mln i za nazwisko?

0

muszisz by zrocumiec jaka role poza bramkami i asystami moze spelniac pilkarz w swoim zespole.

0

Se to do krowy na pastwisku chlopcze.

0

Messi najlepszy napastnik. tyle.

0

Pewnie dlatego, że był najlepszy:) Przypomnij sobie jak Messi zgarnial ZP i mowilo sie ze nie wazne co zrobil wazne ze NAJLEPSZY.

0

Brawo, Panie Martino prosze dalej stara gwardie wystawiac. Mlodzi widza co sie dzieje i uciekaja gdzie pieprz rośnie z tej Barcelony.

0

I niech odejdzie, zdolny chlopak nie gra bo graja "pewniacy" z nazwiskami.

0

małych chłopczyku dorosnij.

0

karramba185, wszystkon pięknie ale tam nie glosują obiektywni ludzie. Wystarczy posluchac tych co juz swoje glosy zdradzili: "glosowalem na Messiego bo mam do niego słabość" hehe..

0

Jak ma być wesoły jak jedyną nagrode dla Barcy ma Leo, a dla Realu az 4 zawodnikow? hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?