Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko za nazwisko. Dobrze ze Xaviego nie dali bo bym tu chyba umarl ze smiechu.
0
Taa kupi nie kupi, w zimie Perez powiedzial ze transferow nie bedzie wiec jak Pan od kasy mowi NIE to jest nie.
0
MarioVeB, dokladnioe. Sytuacje lagodzi tylko i wylacznie nazwisko bohatera spieprzonej akcji. Jak idzie Messi9 czy Ney to peany leca, nawet jak zmarnuje. Idzie taki Gerard i od razu ze samolubny:/
0
W zimie nikog nie kupią wiec nie wiem skad te bzdury wytrzasnales.
0
On nie odejdzie z City, zapomnijcie:)
0
Ale bzdury:/
0
Kuna nie puszcza z City, a jak nawet to za takie gigantyczne pierzadze ze sie Rossel pisika z wrazenia. Bale za 100mln to za ile taki Kun!!
0
A Ciebie i wielu innym knowanie na temat spiskow?:D
Prawdę piszę więc jeśli masz cos konstruktkuwnego do skomentowania zapraszam ajak nie to m*rdan w kubeł.
0
A co bedzie jak przyjdzie slynny luty? I grajkowie zaczna rekawami oddychac? Bo wciaz graja ci sami? Pique, Cesc masche Alexis Ney...a Xavi to juz chyba mdlał bedzie. A liga trwa i przeciwnicy beda cisnąc w kazdym kolejnym meczu.
0
Tia a z galata 4:1 w 10 to sie samo wygrało:/
0
A miał sie oszczedzac, nie za szybko wracac a tak da sie skopac w jakimś towarzyskim. Eh Leo to jedka w glowie wciaz glupie dziecko.
0
..i9 przegrałęś bo wugrał Ribery tudzież CR.
0
Boże a ten co roku ten sam slogan pitoli. Jakos w tym roku Ronaldo jest lepszy od Leo i co? A ten dalej o czasach bla bla bla..
0
Prasa w pelnej krasie moi drodzy.
0
Hu hu szybciutko;)
0
DObry trener z pomysłem i dyscypliną.
0
Xavi faktycznie specjalista w tychze sprawach :/
0
Mesi zotal najlepszym napastnikiem -_-
0
Logika miazdzy -_-
0
Poza gtym Xavi Iniesta Pique i Mascherano hahahha
0
ktorego Rossel kupic za 57mln i za nazwisko?
0
muszisz by zrocumiec jaka role poza bramkami i asystami moze spelniac pilkarz w swoim zespole.
0
Se to do krowy na pastwisku chlopcze.
0
Messi najlepszy napastnik. tyle.
0
Pewnie dlatego, że był najlepszy:) Przypomnij sobie jak Messi zgarnial ZP i mowilo sie ze nie wazne co zrobil wazne ze NAJLEPSZY.
0
Brawo, Panie Martino prosze dalej stara gwardie wystawiac. Mlodzi widza co sie dzieje i uciekaja gdzie pieprz rośnie z tej Barcelony.
0
I niech odejdzie, zdolny chlopak nie gra bo graja "pewniacy" z nazwiskami.
0
małych chłopczyku dorosnij.
0
karramba185, wszystkon pięknie ale tam nie glosują obiektywni ludzie. Wystarczy posluchac tych co juz swoje glosy zdradzili: "glosowalem na Messiego bo mam do niego słabość" hehe..
0
Jak ma być wesoły jak jedyną nagrode dla Barcy ma Leo, a dla Realu az 4 zawodnikow? hehe