0

Kibiców takich jak Ty.

0

Zarzad nie da zmienic stylu.

0

Klopp się brzydzi Barcą, nie dziwota, że zaprzeczył.

0

Tylko pięknie mówi, a potem tylko wstyd.

1

Athletic to naprawdę wymagający rywal, z taka grą jak ostatnio niczego nie osiągną.

8

Czemu Messi nie ma 1? Nie da się w skrypcie ustawić? Przecież na więcej nie zasłużył.. Alves jakoś dostał.

0

Sankcje kochani sankcje:)

0

Ja popieram Alexisa.

0

Jak Barca zagra tak samo jak ostatnimi czasy to silniejszy przeciwnik jakim jest Athletic wygra jako kolejny z Dumą Katalonii.

0

Martino zły nie jest, po prostu karierę w Europie powinien zacząć od jakiego Sociedadu czy coś..

0

Drugi sezon z presezonem i bez transferów + gwiazdki nieroby obecnie oglądane i podziwiane już tylko w LaLiga.

0

A Realu obecnym trzeba zapitalać jak bury osioł (patrz finał CdR), Messi by nie podołął.

0

I zrobisz to z..radości, rozpaczy czy głupoty?

1

Ćwiczył bo ma kontuzję.

0

No sumulator pierwszorzędny.

0

I klepania ciąg dalszy?

1

CR już trenował dziś z zespołem także mogą poszaleć.

0

Sankcje kochany, sankcje.

0

A Cristiano Ronaldo trenował dziś na pełnych obrotach.

1

Dobrze chłopcze, rozumiemy. Nie martw się wyrośniesz, dojrzejesz..cierpliwości.

1

Sępi o kasę i oszczędza się na mundial (to ostatnie dotyczy kilku, wg mnie, zawodników Dumy Katalonii).

0

Bardzo dobrze, nauczy się nie drzeć na arbitrów.

0

Wygrał lepszy. A Bale zamknął w końcu usta krytykom.

1

Ano tak będzie, Barca ma sankcje.

1

Mowi się, że Messi naciski wywiera na nowy kontrakt.. Kto wie

0

Bo CR to maszyna.

0

Hm hm hm.. no włąśnie chyba obecna sytuacja pokazuje, że jednak kilka milionów robi różnicę. Taak Leo tak kocha tą Barcę..

0

Paco Jémez - on ich zajedzie na tym boisku!:D Rayo biega jak "psy" przez 90 min. Full pressingu full zaangażowania, jestem niemal pewny, że po kilku miesiącach takiej harówki w Bracelonie byłby ponownie szpital. Nie takie numery z takimi piłkarzami jakimi dysponuje Blaugrana.

1

Zaraz zaraz..a to nie zarząd jakiś czas temu trąbił, że co by się nie działo Martino zostaje?

1

Niech odejdzie, pobyt w Barcelonie był niestety dla niego krokiem w tył i to sporym. W nowym zespole napewno pokaże jak dobrym jest piłkarzem, piłkarzem jakiego pamiętamy z występów w Arsenalu Londyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?