Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kibiców takich jak Ty.
0
Zarzad nie da zmienic stylu.
0
Klopp się brzydzi Barcą, nie dziwota, że zaprzeczył.
0
Tylko pięknie mówi, a potem tylko wstyd.
1
Athletic to naprawdę wymagający rywal, z taka grą jak ostatnio niczego nie osiągną.
8
Czemu Messi nie ma 1? Nie da się w skrypcie ustawić? Przecież na więcej nie zasłużył.. Alves jakoś dostał.
0
Sankcje kochani sankcje:)
0
Ja popieram Alexisa.
0
Jak Barca zagra tak samo jak ostatnimi czasy to silniejszy przeciwnik jakim jest Athletic wygra jako kolejny z Dumą Katalonii.
0
Martino zły nie jest, po prostu karierę w Europie powinien zacząć od jakiego Sociedadu czy coś..
0
Drugi sezon z presezonem i bez transferów + gwiazdki nieroby obecnie oglądane i podziwiane już tylko w LaLiga.
0
A Realu obecnym trzeba zapitalać jak bury osioł (patrz finał CdR), Messi by nie podołął.
0
I zrobisz to z..radości, rozpaczy czy głupoty?
1
Ćwiczył bo ma kontuzję.
0
No sumulator pierwszorzędny.
0
I klepania ciąg dalszy?
1
CR już trenował dziś z zespołem także mogą poszaleć.
0
Sankcje kochany, sankcje.
0
A Cristiano Ronaldo trenował dziś na pełnych obrotach.
1
Dobrze chłopcze, rozumiemy. Nie martw się wyrośniesz, dojrzejesz..cierpliwości.
1
Sępi o kasę i oszczędza się na mundial (to ostatnie dotyczy kilku, wg mnie, zawodników Dumy Katalonii).
0
Bardzo dobrze, nauczy się nie drzeć na arbitrów.
0
Wygrał lepszy. A Bale zamknął w końcu usta krytykom.
1
Ano tak będzie, Barca ma sankcje.
1
Mowi się, że Messi naciski wywiera na nowy kontrakt.. Kto wie
0
Bo CR to maszyna.
0
Hm hm hm.. no włąśnie chyba obecna sytuacja pokazuje, że jednak kilka milionów robi różnicę. Taak Leo tak kocha tą Barcę..
0
Paco Jémez - on ich zajedzie na tym boisku!:D Rayo biega jak "psy" przez 90 min. Full pressingu full zaangażowania, jestem niemal pewny, że po kilku miesiącach takiej harówki w Bracelonie byłby ponownie szpital. Nie takie numery z takimi piłkarzami jakimi dysponuje Blaugrana.
1
Zaraz zaraz..a to nie zarząd jakiś czas temu trąbił, że co by się nie działo Martino zostaje?
1
Niech odejdzie, pobyt w Barcelonie był niestety dla niego krokiem w tył i to sporym. W nowym zespole napewno pokaże jak dobrym jest piłkarzem, piłkarzem jakiego pamiętamy z występów w Arsenalu Londyn