0

Avles z Valenci/Navas z Levante, Cabalero z Malagi.. Że tak pierwszymi z brzegu rzucę.

1

Ter Stegen - 2 mankamenty: pluje co mocniejsze piłki przed siebie + bardzo słabe przyjęcie i kontrola użytkowa piłki. Niech mu Pique/Bartra czy kto tam jeszcze będzie na obronie nie podają piłki odchodzących bo z dużym prawdopodobieństwem może być z tego brzydki babol.

0

Oczywiście!

0

Kurde sympatyczny gość, całego serca życzę mu żeby osiągnął sukces, żeby się nie spalił, żeby go te mendy dziennikarskie i kibice "wyłącznie sukcesu" nie zjedli...

0

Ter Stegen, Delofeu i Rafinha to juz atak pomoc i bramka. Co najwyżej Laporte pozostaje do wyjęcia i na tym sie skończy.

0

Najlepszy zawodnik na świecie dotarł do Buenos Aires" - zaraz zaraz czy redaktor wie kto jest obecnie najlepszym piłkarzem globu? Podpowiedź, w Styczniu został wybrany.

0

Oho zaczyna się kolegowanie..:/

0

Simeone z tym Costą będzie mądził do ostatniego dnia, do soboty. Tak samo zresztą jak Ancelotti przed Bayernem mącił o tym, że Ronaldo może zagra a może nie. Niestety w przypadku Diego sprawa jest już przesądzona. Życzę mu dobrych występów na mundialu.

0

Dokładnie! Ale tu już im wróżą niemal potrójną koronę za rok bo myslą, że Pepa drugiego znaleźli. A za rok w maju jakby się zadrzyło podobnie jak teraz? Znow do zwolnienia? Znów płacze?

0

..poza tym kasa kasa.. Juz widzę jak Yaya obniża zarobki, jak leci na skrzydełkach do Barcy z bogatego City.. eh ludzie, nawet jeśli cokolwiek jest na rzeczy to mu szejk tak pensję podciągnie, że Panu Toure te przenosiny do klubu, co go praktycznie wywalił, z głowy wybije. On i Kun są z City nie do ruszenia.

0

Ciekawe czy podoła..

0

Oj ale gruba..plota:)
Gdzieś miesiąc temu czytałem, że widzi tylko City, że jest tam szczęśliwy, że tam chce wygrywać.

0

Jak?! Kumpel Xaviego posadzi stare wygi na ławce? Raczysz żartować.

1

To teraz może zacznie grać w piłkę?

0

Plus za szybkie decyzje a nie znów jakieś telenowele, minus za osobę. On nie podoła.

0

Ter Stegen i Laporte. Tyle to raczej kupią.

0

Jejuu ale bajki:D
Kompany/ Martinez, Alves na lawe? Raczycie żartować.

1

Pomyśl, czemu on miałby tu zostać? Gra ogony, jest niedoceniany. Zamiast niego gra jakiś daremny Pedro..tylko temu bo jest katalończykiem.

0

Patrz Villa

14

Młody ten Laporte..ciekawe czy podoła. W Athletic nie miał wysokiej presji tu w niego media będą niemal nożami rzucać po jednym czy dwóch babolach:/ To samo Ter Stegen.

2

A gdzie Wawrzyniak?

0

Pragnąłbym zauważyć, iż póki co oficjalnie "nie mamy" bramkarza.

1

Coś za pewnie o tym Juve piszą.. Z jednej strony to dobrze bo może w zespole Starej Damy ten utalentowany piłkarz wreszcie pokaże pełnię swoich możliwości - na co nie miał szans w Barcelonie.

0

Witamy serdecznie w morzu plotek, dziś na głowne danie Llorente (o którym ni hu hu było kiedykolwiek wcześniej) i Laporte! Smacznego!

0

Rozwiązać sytuację z bramkarzami..ciężka sprawa skoro obaj odchodzą czyż nie?

0

Czyli co..Masche do Napoli tak?

0

Według mnie Luis niewiele pomoże zmieniając Martino. Zarząd wierzy w drugiego Pepa a to raczej nie wyjdzie.. Lepszy byłby trener z nazwiskiem, renomą a tak to będzie kolejny kumpel Xaviego.

0

I bardzo dobrze.

2

Barcelona nie dość, że przegrała majstra to jeszcze osłabiła Atleti (Costa napewno nie gra w finale CL, Arda nie wiadomo) to jeszcze pilkarze obecnych (bo tak trzeba to już nazywać) Mistrzów Hiszpanii są w fatalnej kondycji fizycznej. Koke i Garcia w ostatnich minutach gonili Masche czy Xaviego NA KOLANACH a Adrian co wszedl z lawki nie wytrzymal do ok 70 min.

Dodać należy, że Real na finał wyjdzie w najmocniejszym składzie oprócz Alonso.

0

Jak p;rzegra z Barca to w LM nie ma czego szukać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?