Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I słusznie, poczekajmy na wypowiedz Alexisa czy jego agenta.
2
madrid-barcelona.com... hm jakoś mi się nie chce wierzyć. Plotka jak inne typu Barca zainteresowana Aguero.
1
A on woli Real
0
A skąd to info? MD? Sport?
1
Real się udoskonala, Barca musi się przebudować.
1
Żaden piłkarz nie jest zadowolony z pełnienia roli rezerwowego.
0
No fajniutko fajniutko ale Mathieu został przesunięty na środek nie bez powodu. Raz Valencia miała świetnego bocznego szybkiego obrońcę i dwa: Mathieu ma już swoje lata, jest mniej zwrotny i techniczny jak na ligę BBVA. Nie wyobrażam sobie Barcelony nim na lewej obronie.
1
Bardziej niemądremu na stanowisku.
1
True story.
0
No to praktycznie pewnie, że Kroos w Realu.
0
I słusznie bo cudów nie było.
0
Nasz? A skąd kasa na niego? Alves wciąż w klubie, PSG go raczej nie chce.
0
Jak się pozbędą Illary to szczerze powiem - świetna decyzja hehe
0
Dokładnie.
0
Perez Isco o nie puści, z wymienionej trójki co najwyżej Di Maria odejdzie - a i to poważnie zastrzeżenie. Real nie potrzebuje gruntownego remontu jak Barca, tam są piłkarze młodzi zgrani, bramkostrzelny Falcao i jakis środkowy pomocnik i mają spokój.
0
Patrząc na ost sezony jednak solidniejsza obrona by się przydała. Poza tym nie wiadomo jak Barca będzie grała u Luisa. Celta chyba posiadanie aż tak nie dominowałą
0
Uściślając to kontuzjogenny to określenie dot np sportu a nie człowieka, człowiek może być podatny na kontuzje.
0
To skrzydłowy.
0
Najśmieszniejsze jest to, ze wydają po 90-100mln co sezon na gracza a potem zgarniają z zysków kilak razy więcej.
0
Ja rozumiem, że kibicom Barcy podobałoby się gdyby Falcao grał słabo u rywala, a najlepiej żeby miał same kontuzje ale niestety/stety Falcao nie jest zbyt kontuzjogennym zawodnikiem, skoro prowadzący go lekarz mówi, że kontuzja wyleczona "idealnie"to tak pewnie jest. Poza tym Twistand ma rację pisząc o szansach na kontuzje po prawidłowym wyleczeniu.
1
Hehe szejki? Przecież to Perez i jego ekonomia, żadne szejki.
0
Takie są korzyści zdobywania tych najcenniejszych trofeów
0
Hm trochę to stereotypowe co piszesz, ostatni sezon pokazał, że jednak u Carlo młodzi mają szansę się ogrywać.
U poprzednich szkoleniowców tego klubu, fakt - było z tym kiepsko.
0
Nie no oczywiście, to wciąż będzie wielka niewiadoma..
Chociaz to jeden z lepszych napastników, a Ci zazwyczaj nawet po ciężkich kontuzjach prędzej czy później wracają na swój optymalny poziom.
Zresztą..nawet grając nie na 100% swojego potencjału będzie skuteczniejszy od Karima Benzemy :D
0
A to się dopiero zaczyna bo coraz więcej zespołów odpada z mundialu i mogą "negocjować" hehe
0
Rzekomo po kontuzji nie ma śladu a on sam z Mundialu zrezygnował żeby nie ryzykować innych urazów. Pół sezonu w Monaco grał jak natchniony, o jego grze w Hiszpanii nie trzeba ni mówić - miażdzył. Zobaczymy, może być wielkim wzmocnienie Realu.
13
Tak samo jak można lubić Barcelonę, Arsenal czy inny Inter Mediolan.
0
NA Di Marie Juve ma ochote także może tam pójdzie Aniołek. Wg mnie wielki błąd by Real popełnił, Di Maria świetny zawodnik.
Z Isco tak jak z Illara - Perez kupił i Perez nie sprzeda.
0
Na moje, Real już zaklepał Falcao, James zostanie w Monaco - podobnie Suarez L'poolu. Kwestia Kroosa zastanawiająca, ale on chyba też coś wspominał, iż woli Real.
0
James woli Real..