4

Oj Ronaldo ma tak silny organizm, że jest w stanie grać do 35-37 lat. Tak twierdzą jego fizjoterapeuci. Leo jak to Leo jak dla mnie z roku na rok jest coraz bardziej .."batonowy", już nie ta zwinność lekkość, porusza się ociężale i to naprawdę widać.

2

Tak tak Leo odnajdzie formy, którą szuka od 3 (!) lat i znów będzie Bogiem... taaak gdzieś to już słyszałem, gdzieś to już czytałem..

0

Oj to same dobre wiadomości dla Barcy w perspektywie zakazu transferów na 2 okna.

0

No Laliga znana jest z prowokatorów, a tacy trenerzy jak Simeone czy Unai Emery znani są z wydawania swoim piłkarzom "specjalnych poleceń". Oni zrobią wszystko żeby ugrać choćby punkt z taką Barcą.
Tykająca bomba plus prowokatorska liga i nieszczęście gotowe.

0

2

Lubisz tego typu bzdur słuchać? Lubisz patrzeć jak dzięki tej propagandzie młodzieniaszki z naszej Polski nie mają do siebie szacunku? Jak wulgaryzmy piszą poprawniej aniżeli inne kulturalne zwroty? Hm..no ja nie chce nawet na to czekać.

4

Jaki klub tacy kibice...eh

0

A więc pozostań ślepy.

1

Zgłoszone do moderacji. Liczę na perm bana dla tego człowieka.

1

Nic z tego, nikt by tego nie kupował. Niestety tłum kocha nienawiść i afery..

0

Obrona u tych mistrzów nie istnieje..to źle wróży piłce z ameryki południowej.

0

Oj piszą, zwłaszcza jak przegra, zremisuje albo wyjdzie jakaś nieprzyjemna sprawa na jego temat.

5

Sam masz kompleks skoro żądasz wielbienia Leo przez madrycki dziennik.
MD czy Sport nigdy nie pisze niczego pozytywnego o Realu, za to każda porażka, afera zawsze znajdzie swoje miejsce w tych pismakach.

0

E nie raczej 0:0 ew 0:1 dla gości po jakimś rożnym, kolejnym failu Ikera (:D) i główce Godina.

0

To byli tylko amatorzy..nie podniecaj się tak bo wyjdzie na boisko bunkrujące się Levante i się okaże, że od czasów Tito nic się nie zmieniło..

0

No matko oni grają już ze sobą rok, rok meczów i treningów - jak mają ze sobą nie współpracować..? Heh

1

Jeżeli będzie najlepszy to nikt złego słowa nie powie wierz mi. Wczoraj byli inni lepsi.

0

1

Rakitić czy inny Rafinha strzeliłbym z 5 bramek i miał 3 asysty a i tak wybrali by tego Messiego;/

0

Nie no Elche to zespół o kilka klas lepszy od tych amatorów..

0

Hehe podniecacie się jakby ta Barca przynajmniej z jakąś Chelsea grała a to tylko półamatorzy hehe

0

Dokładnie, może wystrzelić jak Pep a może go presja i drużyna z zarządem na czele zniszczyć jak niejakiego Tatę.

3

Pisałem o tym niżej, zostałem wyzwany od prowokatorów..cóż taki macie tu klimat hehe.
Też nie wierze w LE, chłop miał okazję wykazać się z Romie, w Celcie - cudów tam nie było - Barca to lepsi piłkarze..ale też zarząd nad głową, plus presja, plus media, plus nagonka po każdym ligowym remisie.
Jak dla mnie najpewniejsza jest powtórka z Martino..a szkoda:/

0

Oj chłopcze, prowokator? Nie po prostu nie kibicuje żadnemu z zespołów LaLiga. Ot i cała tajemnica, to pozwala mi beż mydła obiektywnie oceniać największych z Hiszpanii.
LE wg mnie sobie nie poradzi, Martino też wygrywał na początku, strzelał mnóstwo bramek co było potem>? przyszły ważne mecze w Lidze w LM i co? Tata się spalił, zespół nie miał tego czegoś co pozwoliło by mu zwyciężać.
Stinger oczywiście, ale jakoś ciężko mi uwierzyć w "powtórkę z Pepa". Pep był cudem, przypadkiem jeden na tysiąc. Człowiek trenujący zespół B wchodzi i tworzy potwora:)
LE miał już szansę, trenował Romę, trenował Celtę - ani jeden ani drugi z jego zespołów nie porywał, nigdzie sukcesów nie osiągnął jakiś ponad stan owych klubów.
Pretemporada to nasze źródło informacji o Barcy Luisa tak? Jak gra Barca? Póki co gra przemęczona Barca, której styl niewiele się różni od tego jaki zespół prezentuje od Tito Villanovy. No sorry ale tak jest, zawodnicy dodatkowo łapią kontuzje, kto wie może i z powodu takiej orki treningowej..
Pożyjemy zobaczymy, ja życzę Barcy dobrze, ostatnie sezony ta Barca była cieniem samego siebie - oby teraz było lepiej.

0

No wg mnie Enrique jest trenerem przeciętnym, nie wróżę mu sukcesów w Barcelonie..

1

Nie, nie jest. Ty chcesz żeby tak było. Przykro mi.

0

Alves zostaje wiec nie łudźcie się hehe

0

Dobrze powiedziane, jeszcze nieopierzony Ter Stegen i nieskoncentrowany Bravo.

1

Real jedzie pierwszym składem, zrobią tam dziś fiołkową masakrę.

0

Oj niech przestana płakać bo Luis Święty nie jest, 3x ugryzł, nie mogli inaczej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?