Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Oh ah.."drugi Messi!", "trzeci Larsson!", "ósmy Henry!"a może...Bojan..?
0
0
6
A czego się spodziewałeś ze strony Leszka? Przecież to tylko uznaje w Barcelonie Xaviego i Inieste -_-
Pamiętamy jak kiepsko oceniał Ivana gdy ten grał jeszcze w zeszłym sezonie w Sevilli.
1
Bzdura, jakby "Twój" zarząd sprawił, że wygrałbyś LM i w pakiecie kupił dwóch najlepszych grajków mundialu..plus opchnął jednego ze swoich za 80mln to być tu skakał z radości.
0
0
Hamesa jak piszesz sprowadzono juz po zapowiedzeniu przez Di Marię odejścia. Angel po finale LM zapowiedział chęć odejścia. Pokazał się James na mundialu to i go zgarnęli.
0
Z niewolnika nie ma pracownika. Angel sam chciał odejść także sumka jaką zainkasuje Real tylko osłodzi ew stratę. Chociaż moim zdaniem Angel wcale tak wspaniały nie jest. W Realu spędził kilka sezonów, miewa przebłyski, II cześć ost sezonu miał świetną..ale to wciąż jeździec bez głowy z bardzo chaotyczną formą.
Real ma Jamesa, zakochanego w CR7 i w Realu, co będzie sobie żyły za klub wypruwał na murawie..jak się zaadaptuje to wszyscy o aniołku pozapominają.. A jak z Ozilem było? :)
0
Chyba zazdrościsz porządnego zarządu huh?
0
Nie rozumiesz ze to nie ma znaczenia? Takie przepisy. Byla żółta, koniec dyskusji.
0
Zastanawiam się tak czasem, wam sprawia przyjemność pisanie takich bzdetów? Czujecie się lepiej pisząc głupotę zamiast sprawdzić jak jest naprawdę?
0
E a to głupio napisałeś, Realowi pozostał kolektyw niezmieniony, tam się nie ma kto zgrywać..no chyba ze James. Kroos gra jak marzenie, jakby tam już parę lat się bawił.
Zresztą James w ost meczu z Atleti był najlepszym na boisku z bardzo słabego wówczas Realu.
0
Ale był też trochę nerwowy, nie raz widziałem jak mu piłka mu przy prostym przyjęciu odskakiwała..raz nawet głupio wybił ją na aut. No ale dopiero zaczyna, wyrobi się:)
0
Żadna, protokół niczego nie zawierał takiego.
0
Smutna prawda. Zwyczajna zazdrość kibiców.
0
Bo nie jest wychowankiem.
0
Niezły trolling.
0
Składy..widzę tylko skład Barcelony..
0
Dobra dobra, tu biali a tam prześcieradła a to i tak light version. Jakbym was nie zna i nie wiedział jak potraficie pisać to może i bym Ci rację przyznał.
0
Zgłoszone do moderacji
0
Rozumiem, że ty ze zrozumieniem się uśmiechasz jak słyszysz "pasiaki"?
1
A ty czytasz i się tym jarasz. Jesteście tacy sami, zawistni pełni jadu, wyszydzający najmniejsze potknięcie.
Tam i tu zawsze lecą hejty i narzekania. Oni na Di Marię wy na Fabregasa..oj jak prawda boli huh?
Młodzi to narzekają, młodzi to życia nie znają hehe
0
Znając Marcę w najgorszym razie będzie to 75mln bez zmiennych hehe
tylko podziwiać zarząd Realu jak pięknie potrafi wyciągać kasę od innych. Nie co to kiedyś gdy za Galacticos kupowane było nazwisko za miliony po czym sprzedawane za jakieś ochłapy - z czego śmiał się cały Świat nie wyłączając was - kibice Barcy.
Jeszcze ciekawa sprawa odnośnie kibiców ManU - u nich bardzo popularne jest wciąż nazywanie Realu "marketem" a tu proszę bulą ogromny hajs za jednego gracza..kupując do od "rozrzutnego Pereza"
0
No właśnie, a Angel sam po finale LM poprosił klub o transfer.
1
Do takich się nie zbliża już nie mówiąc o gryzieniu:D
Zwykły prowokator.
0
Di Maria 75 milionów euro + 15 mln zmiennych.
0
Nic nie zrobią, zapomnij. protokół meczowy niczego takiego nie zawiera.
0
No sory ale jak widzę tak głupie, poparte jedynie manipulacjami mediów i kibiców "fakty" to jakoś muszę zareagować.
Zyj dalej w swoim świecie z Pepe animal.
0
Czyli co 0:0?:)
0
U Mou? Nie sądzę.