Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Villareal będzie fajny sprawdzianem, zespół poukładany z kilkoma ciekawymi piłkarzami i odważnym trenerem. Jeszcze w pucharach roznieśli rywala..będzie ciekawie w niedzielę.
0
Hehe fajny trolling.
0
0
Ależ nie mogę się doczekać potwierdzenia słów LE i wszystkich innych. Zdążył się już człowiek stęsknić za geniuszem Messiego przez ostatnie lata.
1
0
No to niech się Messi wreszcie weźmie za siebie bo jak dalej będzie spacerniaki odwalał to już na szczyt nigdy nie wróci a o jego "nieśmiertelnej wielkości i wspaniałości" legendy opowiadać będą wciąż wierzący w "powrót najlepszej wersji Messiego" kibice Barcelony oraz Sz.P. Leszek z C+.
I nie mówicie, że Messi znów jest najlepszy, że łapie formę po meczach z jakimś Leonem czy innym marny Elche.
1
0
0
0
Gdzie są moderatorzy...:/
0
25%? Jak to chłopcze wyliczyłeś? Czy może gwiazdy się podzieliły z Tobą tym sekretem hehe
0
Matko przeca nic złego nie napisał -_-
1
Nie przetłumaczysz "kibicom" Barcelony w Polsce. U nich ZAWSZE najlepszy jest Messi, nawet jak nic nie gra.
1
Krynia? Podoba Ci się, że go tak kobieco nazywasz? A fe!
0
Apoel u siebie zawsze jest groźny
0
Powiedział fan PSG
0
A kto tak powiedział? oO Takie zespoły się zakwalifikowały w tym roku i takie są w 3 i 4 grupie. I dobrze, nie będzie bicia ogórasów po 7:0.
0
Dla Barcelony chciałbym BVB:)
0
Swoją wypowiedź powinieneś skierować do użytkownika będącego autorem postu, który rozpoczął tę dyskusję.
0
Trzymam poziom i go wymagam. Takie to dziwne..? No cóż w dzisiejszych czasach z dzisiejszą młodzieżą..Endless - powiedziałem Ci wyżej, że nie będę z Tobą dalej dyskutował więc miej jaja i nie odpowiadaj na moje wpisy ok? Może jakoś dasz radę. Zegnam.
0
Cb? Sory nie używam.
Nerwica? Nie, jestem rozczarowany kolegą Jooe to wszystko. Idola? O chłopie..
0
Nikt Ci tu nie napisze źle o Barcy bo dostanie bana:D
0
No to pojechałeś:D
I kto tu wszczyna konflikty? Ja prowokuje? Przytaczam przykłady Bale czy Modricia w odp na komentarz kolegi? Nie Twój poziom? Przykro mi.
95% użytkowników jedzie po Douglasie, ja wpisałem żart - źle! Prowokuję!
Dalej mi się nie chce czytać - serio.
Proponuję Ci kolego znaleźć swój poziom. A moje posty zwyczajnie omijać. Mi nie zależy na dyskusji z takimi jak Ty (i z ich poziomem :D), spokojnie znajdę partnerów do dyskusji w innych osobach. Żegnam.Ps. "straszne rzeczy wynalazłeś na moim profilu Sherlocku, toż to zbrodnia takie rzeczy pisać...Nie no słowo daję...
0
Chyba, że gra na środku obrony hehe
0
Hm z tego co widać w ostatnich meczach Realu to Alonso zawalał im bramki swoimi podaniamy w martwe pole;)
Ma już swoje lata, forma też nie ta.
Dziw mnie bierze jak wspomnę sobie 2 sezony temu, sezon temu jak bez Alonso nikt sobie Realu nie wyobrażał.
Przyszedł Kross za 25 baniek i nagle magia Xabiego prysła bo okazało się, iż ten niemiaszek z marszu daje 2x więcej aniżeli wspaniały Bask.
JA bardzo lubię Xabiego, żeby nie było - facet z klasą. NAwet jeśli pójdzie do BAyernu Real na tym aż tak nie straci. Kross i Khedira pociągną tę pomoc.
0
0
0
O i już są plusiki! Yes yes yes hehe
0
Nie chce mi się dyskutować w sposób marny (pamiętasz tego a tego" " real to barca to" i klasyka "tej najlepszy ten najgorszy") To zwyczajnie nie mój poziom.
Nie uważam Pereza za cudotwórcę co to to nie, aczkolwiek takie domysły i żale kolegi wyżej są zwyczajnie niepotrzebne. Chłopaczek zmarnował tyle klawiatury żeby pisać dyrdymały i to w miejscu do tego nie właściwym.
Ja nie wiem wy liczycie na te śmieszne "plusiki"? Na poparcie dzieci do lat 15? Aż tak niewiele wam starczy żeby się dowartościować?
Ps. Isco wcale tak źle się nie prezentował, Illara póki co faktycznie pomyłka zeszłego okienka.
0
Z Kloppem? Jestem tego pewny, BVB sprawi problemy jeszcze niejednemu gigantowi w tej edycji LM.