0

Układanka Taty Martino wyglądała dobrze w starciu z Niemcami. Ciekawe jak u Taty będzie grał Messi.

0

Słucham? pisałem o bramce Lewego z rzutu wolnego chłopcze zawistny.

0

No siadło mu wyraźnie. Coś jak Lewandowski:P

1

No i Amen. Ja osobiście głosu nie oddałem, nie bawią mnie takie "zabawy". Pozdrawiam Stasiu.

1

No wyobraź sobie, że mam. I dlatego irytuje mnie jak dzieciaki za punkt honoru mają jakiś mecz w tv, który btw mogą sobie spokojnie obejrzeć w necie na innym streamie (i tak tak robią patrząc jak zażarcie komentarze lecą po każdej minucie meczu) -_-

0

Szkoda gadać...jak wygra mecz z Barcą to zrób screena i "SE" powieś nad łóżkiem..

1

A to, że piszą to po tysiąc razy, pod każdym newsem zupełnie niepotrzebnie. Każdy kto tu był na pewno przeczytał. Wg mnie takie "zawody" są bez sensu, chociażby dlatego, że na Romę będą głosować fani włoskiej piłki a nie tylko fani Realu, także spasujcie serio.

1

dalibyście już sobie na wstrzymanie. Wojenki internetowe eh.. włączysz sobie ten mecz przez neta i pooglądasz, nie masz większych ambicji w życiu aniżeli zwycięstwo w jakiejś telewizyjnej transmisji?

0

No to aniołek przygwiazdorzył widać solidnie hehe
cóż zobaczymy jak mu w fizycznej BBL pójdzie.

0

Oby bo inaczej przysporzy Barcy wielu kłopotów. Zwłaszcza przez pryzmat tego zakazu:/

0

Eh dzieci kontra dzieci. Żałosne.

0

Nie wiem nic o spiskach, jak można psiać o glosowaniu na Barce i ostrzeganiu przez Realem, który..wtedy nie gra:/

0

Dlaczego kłamiesz?

0

przecież nie cały Świat obłudniku tylko wyraził pogląd, iż przed transferami wg NIEGO Real miał większą jakość. Nikogo nie krytykował.

0

Bez niego Real gra słabiej, on napędza maszynę Pereza. Póki tak będzie Ronaldo będzie dostawać tyle ile chce.

0

Skąd takie zdziwienie? To, że "polish cules" mają Mou za nic i serwują mu wyzwiska na każdym kroku nie oznacza, że w wyższych sferach ludzie myślą tak samo. To tylko te najniższe nic nie znaczące jednostki jak Ty i wielu innych mogą sobie siać jakąś durną propagandę na człowieka, którego dawno w Hiszpanii już nie ma.

1

No skoro Ty nie rozumiesz tak banalnej wypowiedzi to nie mamy o czym rozmawiać. A i zrób sobie powtórkę z matematyki na temat wartości mniejszych od zera i ich znaczenia. Bez odbioru.

0

Smutne, że Sfinksa wciąż tam trzymają..

0

Oj marzenia kibiców Barcy hehe. Zapomnij Perez prędzej da mu 30 mln na rok niż go puści. On tam może dużo więcej niż jakikolwiek innych player.

1

Szukanie taniej sensacji, CR powiedział też, że chce grać na najwyższym poziomie do 35-36 roku życia, dopiero potem poszukać innych geograficznych wyzwań typu USA czy Dubaj. Mówił też, iż bardzo chętnie zakończyłby karierę w Realu, jeżeli nie to w jego sercu zawsze jest ManUtd.

0

I tak by cudów nie zagrał, może jakieś ostatnie 15 min.

1

Umniejszanie czegokolwiek Cristano Ronaldo czas zacząć, hejterzy na start.

0

Wiesz co zazwyczaj piłkarze z topu podchodzą do wywiadów nie stawiają warunków o czym one będą. Jak to przeczytałem to naprawdę się zdziwiłem. pewnie dlatego tak mógł bo jest Messim. Skoro udziela wywiadu to dostaje pytania, co jest z Leo? Nie umie odpowiedzieć. Nie chce powiedzieć za dużo? Messi udziela strasznie mało wywiadów, a jak już mówi to o jakichś oczywistościach typu "dla drużyny", "nie sądzę ze jestem naj" i inne tanie bzdety.
Niebiegający Messi to wynik kilku rzeczy, trenera motywacji presji (tak myślę, ze również) i stanu fizycznego Leo. Jak pisałeś Leo potrafił być wielki, i przez pryzmat piłkarza, którego bała się cała Europa na niego patrzę. Myślę, że bieganie Messiego pomogło by drużynie i nie jest efektem jego inteligencji.

0

Ciebie chyba też zignoruje (btw fantastyczna opcja) dla przyjemniejszej dyskusji:)

0

Możliwe, że forma fizyczna, możliwe ze słabszy okres pewnie w wielu powodów..
Dochodzą te wymioty niewytłumaczalnie kuriozalnie w dzisiejszych czasach.
Jest jeszcze jedna ciekawa sprawa: dlaczego Messi udziela wywiadów tak rzadko, i dlaczego te wywiady są tak oczywiste? Kiedyś po przyznaniu ZP dla CR był tu artykuł wywiad z Messim gdzie przez umieszczeniem pytań i odpowiedzi autor wyraźnie zaznaczył, iż Messi zgodził się na ten wywiad pod warunkiem, że nie będą zadawane pytania dotyczące ZP, Ronaldo itd. Warto się temu przyjrzeć.Endless ignoruje Twoje posty i ich nie widzę. Tylko tyle, że je nabazgrałeś. Pozdrawiam.

0

Przeczytaj uważnie jeszcze raz bo widzę, że jak grochem o ścianę, jakbyś przeczytał 2 zdania albo jedynie autora i od razu hejt. Szkoda czasu.

0

No ok spoko, Fabsa faktycznie presja zjadła i nagonka dobiła. Tak dobiła, że wolał już w odwiecznym rywalu Arsenalu grywać pod okien trenera, którym gardził i krytykował jako player Barcy. Zgadza się!:)
30 bramek na sezon i co? Messiego stać na 2x tyle, to jest właśnie różnica, o któej pisze. Messi przez ww afery gra słabiej, jakakolwiek globalna krytyka sprawia, że to nie jest już ten sam piłkarz. Strzela bramki..zadowala cię 30 bramek? A może nie pamiętasz wielkiego Leo sprzed kilu sezonów? Gdzie nawet kibice największych, w tym Realu, podziwiali i bali się go?

Świat jest wstrętny, media i ludzie cholernie wymagający. Kiedyś mały skromny dobry dla świata Leoś szalał bo miał spokój. Wdrapał się na szczyt i ma problemy bo małego chłopca już nie ma a Świat go ocenia na swoich bardzo rygorystycznych zasadach.

0

Nie słyszałeś bo tej "głupoty" nie zrozumiałeś. Presja bycia piłkarzem topu jasne, ja piszę o innej presji. O krytyce kłamstwach prasowych czy domniemaniach. O gwizdach wyzwiskach i innych wstętnych zachowaniach jakim piłkarz tej klasy będąc w słabszej formie doświadcza. Więc skończ paplać o jakiś karnych bo nijak się to ma do mojej wypowiedzi.

0

0

I tak już się szum zrobił. Czy Neymar zapłaci czy nie to już bez znaczenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?