Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Beka? A możesz po polsku?
Madryckie gazety "kibicują" madryckim zespołom więc to w tym dziwnego, iż po wygranej Atletico to właśnie ono było gloryfikowane a Real piętnowany? Wg Ciebie powinni narzekać na jednego ze swoich ulubieńców? I tylko gloryfikować białą część Madrytu? To nie katalonia gdzie "wielka barca z wielkim messim" krzyczy codziennie z okładek jacy to sa wspaniali oh ah eh a taki Espanyol ma może jakąś nędzną wzmiankę w rogu -_-
2
Boisko będzie małe nierówne z kępami i dołami. Tzw kartoflisko - wszystko by uniemożliwić najsilniejszym rozwinięcie skrzydeł. Plus agresywna gra i symulki zespołów typu Levante czy Osasuna.
2
Hm no na pewno robi wrażenie.
0
Po takich wiernościach chłopcze kibice innych drużyn was nie szanują. Pomyśl o tym.
4
No ty też się tam podniecałeś. Już Ci bana dali, że wróciłeś?
0
Hehe no daje chyba dziś chłopiec do pieca jakimś % bo to co wyprawia to głowa mała:)
0
Ja go już miałem nieprzyjemność widzieć na stronie Królewskich nieraz. Co się pojawi ban, widzę, że chłopiec z kompleksami wnerwia zarówno Cules jak i Madritas..
0
Dokładnie 8 bramek zawsze robi wrażenie. Tylko zazdrośni będą to umniejszać.
0
Deportivo, jakbys nie czytał innego mojego postu, to bardzo ciężki rywal, zwłąszcza na swoich śmieciach. Coś ala Osasuna u siebie. Jeżeli śledzisz faktycznie rozgrywki LaLiga to wiesz, że Real czy Barca gdy jadą na mecz wyjazdowy do Pampeluny jadą do tzw "piekła" i to jest prawda.
Co do groszka, wciąż go będę bronił, bo ogórkom tez trzeba strzelać by ligę wygrać. A Benzema nawet to zatracił.
0
Hm miałem odpuścić tę "dyskusję" ale ok spróbuje zachować spokój..nawet jeżeli piłkarz możę i gra "drewnianie" będą napastnikiem - w klubie Real Madryt - rozliczany jest z bramek. Dziś było u niego pod tym względem wprost perfekcyjnie.
0
Liczę na to koleżko.
0
No wiesz, obiektywnie - Karim gra 70 min meczu niczego nie wnosząc jeśli chodzi o efektywność zespołu, wchodzi groszek i ląduje 2x golazo z precyzją niemal szwajcarską (portero nawet nie zipnął..Lux)
1
Nie po wypoczynku, nie dostałem bana. Wiem teraz Ci smutno.
2
Hm no ja jestem raczej starszym człekiem i nie widzę powodu umniejszania goleady Królewskich. Pamiętać należy, iż to zdarzenie miało miejsce na Riazor gdzie Real regularnie ma problemy, i dwa Deportivo w tym sezonie wcale nie uchodzi za chłopców do bicia. Na Real pewnie dobrze wpłynęła krytyka plus strzelanina z Basel w środku tygodnie:) Cóż zobaczymy jak będzie dalej. Miło, że jednak dane nam było dziś zobaczyć, iż Real to jednak zawsze Real i teksty typu Real poza 1szą trójką czy inne "mannity w gd" są po prostu śmieszne.
3
Tak naprawdę 99% użytkowników tutaj.
0
Oj bo wiesz oni już Real po dwóch słabym meczu w Sociedad i pechowym z Atletico w dolnej połowie tabeli widzieli..a tu taki klops dzisiaj..
2
Panie, Panowie...Chicharito!
0
Hm to może Ty poczytaj ze zrozumieniem i przestań się mnie czepiać pod każdym moim postem. Nic do Ciebie nie mam, po prostu zejdź ze mnie bo to jest męczące czytać Twoje wypociny o mnie pod każdym tematem. Piszę fakty, o moich sympatiach sportowych pisałem Ci nieraz - Ty nic, jak grochem o ścianę, dalej swoje teorie spiskowe snujesz z bandą Tobie podobnych intelektualnie.
0
Oj nie galopuj tak Athletic to nie Elche, ze sobie 3 gole dadzą wbić nie tracąc ani jednego. Derby to derby, może być 2;2 5;5 albo 0:0 - chyba, ze Real wróci na swoje tory - wówczas mogą wygrać.
0
A nie dziś na całe piłkarskie popołudnie wybywam by mecze oglądać w gronie przyjaciół, kibiców Barcy Realu Arsenalu itd, kto by tracił swój cenny czas w sobotę na pisanie komentarzy na stronie internetowej? Przecież to głupota totalna.
0
Nie sądzę to mecz za SB więc nie sądzę by Real, jego organizacja pozwolił Cholo być tak blisko. pewnie go w jakiejś honorowej daleko usadzą hehe
0
Chyba różowych hehe, już ja widzę co tu się będzie działo jak Barca wygra z Baskami.
1
Chyba nie załapałeś tak prostego komentarza.
1
Obowiązuje, co jest niewątpliwym minusem dla Atletico.
0
No ok ale czytamy tu o pragnieniu jak najdłuższego odskoczenia od stawki. Taką możliwość, w przypadku wygranej Barcy, stanowić będzie remis tudzież wygrana Królewskich.
2
Nienawidzisz ich..
0
O dobrze, że to napisałeś. Nie wiem skąd takie pragnienie zwycięstwa Busa-Simeone jeśli wygrana Realu pozwoli Barcelonie odskoczyć o oczko dalej.
0
Hehe fajny artykuł, a gdzie alternatywa ew remisu/porażki Dumy Katalonii?
0
Chyba zacznę zgłaszać te Twoje zaczepki i prowokacje. Pod każdą moją wypowiedzią zachowujesz się jak niedorozwinięty chłopaczek, któremu do główki wbić nie można, iż kibicuję futbolowi a nie konkretnej drużynie.
0
Przecież Mascherano jak zwykle wyląduje na środku obrony, na co wy liczycie heh