Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletic mocny Messi się przyda na pewno..ciekawe tylko w jakiej formie zaprezentuje się dziś Argentyńczyk.
0
Zwykły komentarz a tu taki spam gdzie są admini? Czy już banów za "wypowiedź nie związaną z tematem" nie daje administracja? Kto leczy kompleksy ten leczy, kibicuję dobrej piłce co możecie ujrzeć w moim opisie "czcigodnym" w moim profilu. To, że tu 99% jedzie po Realu jak po burej kobyle zupełnie niepotrzebnie sprawia, iż najzwyczajniej w Świecie reaguję obiektywnie. Identycznie reaguję za nieprzychylne komentarze nt Barcy na stronie Królewskich. A to co robicie to są zwykłe prowokacje. Ale spokojnie duży jestem, nie dam się sprowokować. Zdrówka życzę ^^
0
Wygra Barca, wygra Real i wszystko wróci chociaż na chwilę do normy.
6
No wreszcie drużyna grająca piekielnym presingiem na całym boisku. Prawdziwy sprawdzian dla tego nowego treneiro:)
0
Hm bo ją zdetronizował? Bo po części sprawił, iż najlepszy trener Barcy od wielu lat musiał sobie zrobić roczny urlop od trenerki? No tak, kompleks jak nic.
0
Obawiam się, że go nie ma. Sezon już w Barcelonie gra, szalu nie ma.
0
No to pojechał chłop..hehe
3
Kolejne dyrdymały po 3 kolejkach.
2
Mou od kiedy odszedł z drużyny Realu wciąż powtarza, iż jego klubem w Hiszpanii jest Real a nie Barca.
0
Jestem podobnego zdania.
1
No niech w końcu opadną i się do klawiatury nie zbliżają bo nie tylko ja mam już Ciebie dosyć. Wieczne wąty i zaczepki. "Twój real" no niech Ci te gałęzie opadną.
2
Poza tym Realu zbawiać nie trzeba bo po poprzednim sezonie BBC ma swoją markę:) Chicharito myślą mądre uzupełnienie nieingerujące w obecną hierarchię w zespole.
2
Hm Chicharito jak grał u Fergusona był znakomitym killerem z ławki - więc tym kogo Real teraz potrzebuje. Benzema jest pupilkiem nie do ruszenia jednak w meczach gdy coś nie idzie a Karim gra jedno wielkie G taki killer im się przyda. Meksykanin nie grał wiele u nieudacznika Moyesa jednak nie zmienia to faktu, iż mimo jednego niedocenianego sezonu napastnik z niego nie najgorszy. Taki trochu Inzaghi z Milanu, tam nogę wsadzi tam piłeczkę trąci i farfocle wpadają z niczego.
1
Jak chyba wszyscy, których Karim irytuje co mecz hehe
0
Jednak jaskółka wiosny nie czyni. Zresztą jak go widzę w tegorocznym Atletico to kosi aż oczy bolą.
JanBurbon no niestety, to jest właśnie to "wspaniałe Atletico" Agresywne faulujące i prowokujące na każdym kroku + ten Trenerzyna biegający jak głupi po linii i wyzywający "poklepujący sędziów".
0
O wychowanków starać się będzie zarząd Arsenalu, zespół scoutów, managerów itd. To, że Arsene chce utalentowanych piłkarzy..co w tym dziwnego? Który treneiro o takich nie marzy? Proceder wykupowania młodych z Hiszpanii do Anglii trwa od dawien dawna, Arsenal, Chelsea, Lpool czy City. To trwa i nic się w tej kwestii nie zmieni. O tych transferach decyduje cały sztab ludzi a nie trener "człowieku więc pudło Trance".
Nasz franek smuda tyż może sobie chcieć Munira i co? No i Wisła Kraków.
3
Hm kibice Realu to po pierwsze, (nie sądzę żebyś był zadowolony z nazywania Ciebie pasianiek) po drugie groszek jest dużo bardziej skuteczny od Karima więc nadzieje całkiem słuszne.
1
Atletico jechało w zeszłym roku na opinii biedaków z ambicją, wygrali lige byli w finale LM dostali kupę kasy, posprzedawali kluczowych graczy i kupili w ich miejsce kolejnych..drwali.
0
Po pierwsze przestańcie siać propagandę na Arsene bo o młodzików z Barcy starać się będzie Arsenal Londyn.
2
Hm no tak, tylko faulują, symulują i prowokują. Oh jakie to piękne, jakie to wzniosłe i godne podziwu kibica dobrej piłki kopanej.
0
Eh Rafinha gdyby nie oglądał 90% meczy Barcy..to może i bym Ci uwierzył. Ale niestety - oglądam.
2
Kibic Barcy, fan tiki taki winien brzydzić się busami typu Mou czy Simeone ale jak widać siła z białej części Madrytu może nawet pokonać tak wzniosłe ideały Cules z Polski.
0
Nie sądze bez Cholo na ławce będzie Madrid-Bus i rożne/wolne na dośrodkowania. Jak Real zagra tak słabo jak od 30 min z RSSS to pewnie Atleti coś wepcha. Jeśli się zepną i jakoś przebiją po po pierwszym golu, ew drugim golu Atletico się otworzy i raczej będzie po meczu. Wszystko zależy jak Real i Carlo odpowiedzą na blamaż na ziemi Baskijskiej.
1
Pewnie masz rację, kolega wyżej jest na to przykładem. Cóż..można by by tu użyć określenia "duże dzieci" lub "wieczne dzieci":) Wiadomo o co chodzi nie?
0
Hehe nie, po prostu uważam, iż są bardziej interesujące sposoby wykorzystania wolnego czasu aniżeli marnowanie go na jakieś gierki. To jest dla mnie płytkie i prymitywne.
Nazwisko - ostatnio to mnie tu nie było, właśnie korzystałem z wolnego czasu bez komputera:)
0
No tak Ronaldinho kochało Santiago Bernabeu. jednak i tam umieją docenić tak magicznego piłkarza.
0
Tylko dzieciaki grają w gierki.
0
Też mi się tak wydaje, nie chcą go podrzucić do Bayernu to pewnie go do Realu puszczą.
0
Transfer bez opłaty wciąż jest transferem. Nie, nie może Barca.
18
Dostał powołanie bo się na niego już Marokańska federacja nastawiała.