0

Atletic mocny Messi się przyda na pewno..ciekawe tylko w jakiej formie zaprezentuje się dziś Argentyńczyk.

0

Zwykły komentarz a tu taki spam gdzie są admini? Czy już banów za "wypowiedź nie związaną z tematem" nie daje administracja? Kto leczy kompleksy ten leczy, kibicuję dobrej piłce co możecie ujrzeć w moim opisie "czcigodnym" w moim profilu. To, że tu 99% jedzie po Realu jak po burej kobyle zupełnie niepotrzebnie sprawia, iż najzwyczajniej w Świecie reaguję obiektywnie. Identycznie reaguję za nieprzychylne komentarze nt Barcy na stronie Królewskich. A to co robicie to są zwykłe prowokacje. Ale spokojnie duży jestem, nie dam się sprowokować. Zdrówka życzę ^^

0

Wygra Barca, wygra Real i wszystko wróci chociaż na chwilę do normy.

6

No wreszcie drużyna grająca piekielnym presingiem na całym boisku. Prawdziwy sprawdzian dla tego nowego treneiro:)

0

Hm bo ją zdetronizował? Bo po części sprawił, iż najlepszy trener Barcy od wielu lat musiał sobie zrobić roczny urlop od trenerki? No tak, kompleks jak nic.

0

Obawiam się, że go nie ma. Sezon już w Barcelonie gra, szalu nie ma.

0

No to pojechał chłop..hehe

3

Kolejne dyrdymały po 3 kolejkach.

2

Mou od kiedy odszedł z drużyny Realu wciąż powtarza, iż jego klubem w Hiszpanii jest Real a nie Barca.

0

Jestem podobnego zdania.

1

No niech w końcu opadną i się do klawiatury nie zbliżają bo nie tylko ja mam już Ciebie dosyć. Wieczne wąty i zaczepki. "Twój real" no niech Ci te gałęzie opadną.

2

Poza tym Realu zbawiać nie trzeba bo po poprzednim sezonie BBC ma swoją markę:) Chicharito myślą mądre uzupełnienie nieingerujące w obecną hierarchię w zespole.

2

Hm Chicharito jak grał u Fergusona był znakomitym killerem z ławki - więc tym kogo Real teraz potrzebuje. Benzema jest pupilkiem nie do ruszenia jednak w meczach gdy coś nie idzie a Karim gra jedno wielkie G taki killer im się przyda. Meksykanin nie grał wiele u nieudacznika Moyesa jednak nie zmienia to faktu, iż mimo jednego niedocenianego sezonu napastnik z niego nie najgorszy. Taki trochu Inzaghi z Milanu, tam nogę wsadzi tam piłeczkę trąci i farfocle wpadają z niczego.

1

Jak chyba wszyscy, których Karim irytuje co mecz hehe

0

Jednak jaskółka wiosny nie czyni. Zresztą jak go widzę w tegorocznym Atletico to kosi aż oczy bolą.
JanBurbon no niestety, to jest właśnie to "wspaniałe Atletico" Agresywne faulujące i prowokujące na każdym kroku + ten Trenerzyna biegający jak głupi po linii i wyzywający "poklepujący sędziów".

0

O wychowanków starać się będzie zarząd Arsenalu, zespół scoutów, managerów itd. To, że Arsene chce utalentowanych piłkarzy..co w tym dziwnego? Który treneiro o takich nie marzy? Proceder wykupowania młodych z Hiszpanii do Anglii trwa od dawien dawna, Arsenal, Chelsea, Lpool czy City. To trwa i nic się w tej kwestii nie zmieni. O tych transferach decyduje cały sztab ludzi a nie trener "człowieku więc pudło Trance".
Nasz franek smuda tyż może sobie chcieć Munira i co? No i Wisła Kraków.

3

Hm kibice Realu to po pierwsze, (nie sądzę żebyś był zadowolony z nazywania Ciebie pasianiek) po drugie groszek jest dużo bardziej skuteczny od Karima więc nadzieje całkiem słuszne.

1

Atletico jechało w zeszłym roku na opinii biedaków z ambicją, wygrali lige byli w finale LM dostali kupę kasy, posprzedawali kluczowych graczy i kupili w ich miejsce kolejnych..drwali.

0

Po pierwsze przestańcie siać propagandę na Arsene bo o młodzików z Barcy starać się będzie Arsenal Londyn.

2

Hm no tak, tylko faulują, symulują i prowokują. Oh jakie to piękne, jakie to wzniosłe i godne podziwu kibica dobrej piłki kopanej.

0

Eh Rafinha gdyby nie oglądał 90% meczy Barcy..to może i bym Ci uwierzył. Ale niestety - oglądam.

2

Kibic Barcy, fan tiki taki winien brzydzić się busami typu Mou czy Simeone ale jak widać siła z białej części Madrytu może nawet pokonać tak wzniosłe ideały Cules z Polski.

0

Nie sądze bez Cholo na ławce będzie Madrid-Bus i rożne/wolne na dośrodkowania. Jak Real zagra tak słabo jak od 30 min z RSSS to pewnie Atleti coś wepcha. Jeśli się zepną i jakoś przebiją po po pierwszym golu, ew drugim golu Atletico się otworzy i raczej będzie po meczu. Wszystko zależy jak Real i Carlo odpowiedzą na blamaż na ziemi Baskijskiej.

1

Pewnie masz rację, kolega wyżej jest na to przykładem. Cóż..można by by tu użyć określenia "duże dzieci" lub "wieczne dzieci":) Wiadomo o co chodzi nie?

0

Hehe nie, po prostu uważam, iż są bardziej interesujące sposoby wykorzystania wolnego czasu aniżeli marnowanie go na jakieś gierki. To jest dla mnie płytkie i prymitywne.
Nazwisko - ostatnio to mnie tu nie było, właśnie korzystałem z wolnego czasu bez komputera:)

0

No tak Ronaldinho kochało Santiago Bernabeu. jednak i tam umieją docenić tak magicznego piłkarza.

0

Tylko dzieciaki grają w gierki.

0

Też mi się tak wydaje, nie chcą go podrzucić do Bayernu to pewnie go do Realu puszczą.

0

Transfer bez opłaty wciąż jest transferem. Nie, nie może Barca.

18

Dostał powołanie bo się na niego już Marokańska federacja nastawiała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?