0

Pedro? Fantastycznie!:D
...

0

Najemnicy powiadasz..hm Suarez?
Zreszą durna dyskusja na słaby temat. Kroos gra w Realu, za stosunkowo małe pieniądze. Jak na piłkarza co nigdy nosa z Niemiec nie wyścióbił pierwsze mecze na co najmniej dobre. Pamiętamy problemy Luki czy Garetha, również zmieniających kraj. Carlo głupi nie jest, poukłada taką kadrę jaką ma, poza tym w styczniu zawsze można uzupełnić brakujące ogniwa.

0

Słabe wymyślane argumenty, Kroos był ostoją Bayernu od wielu sezonów, zaówno u Pepa jak i Juppa, również gra w defensywie, nie sadzę, że gorzej aniżeli chorwat. Tak ciężko pomyśleć, że piłkarz klasy Światowej wolał Real?

0

heh uprzedziłeś mnie z tym cytatem:)

1

0

Co to znaczy "godny zmiennik"? Hm no taak lepsza byłaby kolejna gwiazdka co by jakimś fochem zarzuciła przy pierwszy gorszym występie. Eh kibicu kibicu..
To, że Chicharito nie grał u nieudacznika Moyesa nie znaczy, że jest słabym grajkiem. Pamiętasz może finał LM ManUtd Barca? Wygrała Duma Katalonii ale..kto był tym kogo najbardziej obawiali się kibice media katalońskie? No właśnie groszek. Polecam Ci poczytać w wolnej chwili tłumaczenie konferencji meksykańca, zrobił wrażenie.
Wg mnie to on Benzemę ze składu spokojnie wygryzie, na boisku robi za dwóch.

0

To teraz poprosimy w podobnym tonie obiektywizmu aż do krwi ostatniej wyrazić opinie o transferach i ruchach fc Barcelony w kontekście braku transferów przez 3 okna :) No śmiało, Fabs, Sanchez, Matieu, Vermelen? A i tata po jednym sezonie, Suarez z karą za ponad 80 baniek! Czekam z niecierpliwością.

0

Jak informuje dziś Mundo Deportivo..i tyle. Podziękuję postoję, szkoda oczu.

0

O Panie kolego w Madrycie pojawił się nowy napastnik! Polecam uaktualnić informacje - Chicharito przybył i już trenuje żeby słoniastego Benza wykopać z I składu hehe- O jej jaki ty defetyzm siejesz, jestem pewny, że nie będzie tak źle jak tu opisujesz z tym Realem. Nie patrzymy jak kto zaczyna a jak kończy.

1

Oczywiście, że oglądałem:) Aczkolwiek aż takiej pamięci nie mam do zwykłym starć ligowych. Także żadna gafa człowieku, żadna gafa. W przeciwieństwie do 90% pseudoznawców potrafię napisać, że czegoś nie pamiętam albo nie wiem/nie ejstem pewny.
Rada dla Ciebie, nie próbuj ludzi mądrzejszych od Ciebie podkopywać i "udowadniać" brak ewentualnej wiedzy.
Jeżeli temat Cię zainteresował sprawdź sobie w których grał Illara na Dpś i będziesz spełniony (jak mniemam)..no, chyba, że napisałeś tu żeby kiepsko potrollować, współczuję zainteresowań.

0

A Xavi w styczniu nie leci do NY?:>

0

No zmartwię Cię aż tak szczegółowej wiedzy nie mam, jestem kibicem futbolu a nie fanatykiem Realu czy Barcelony:) Z tego co kojarzę Illara grał bez Alonso na SPD pod koniec sezonu w meczach ligowych.

0

Fakt niewiele ale jak grał tam robił do bardzo dobrze.. Z resztą co to dyskusja z człowiekiem, który chętniej by zjadł kilogram zepsutej żywnościniż obiektywnie spojrzał na Real Madryt.

1

Dyskusja ogromna ale powód i cel słabiutki:) Chyba tylko żeby się dowartościować jak t źle jest za miedzą heh...
Z Sociedad zagrali 60 min jak najgorsze patałachy:P Fakt bezsprzeczny tak samo jak inny ciekawy fakt, może mniej przyjemny dla uszków kibiców Barcelony w Polsce - pierwsze 30 min to było tak masakryczne dokręcanie śruby, że baskowie nie wiedzieli jak się nazywają. To, że potem zachowali się jak najgorsze patałachy jest oczywiste i zasługuje na polewkę :D ale nie przesadzajmy - oni potrafią grać świetnie. Teraz mają blamaż na ramionach ale..Real chyba tak woli, gonić i udowadniać. Myślę, że teraz będzie u nich dużo lepiej bez względu na to jak źle im życzycie. CR ma kupę wolnego na treningi, może się w końcu wyleczy.

0

Ano zaraz trening zaczyna:)

0

Illaramendi na swojej optymalnej pozycji zagrał 2 (!)spotkania, w obu z nich był bardzo dobry więc może skończ podjazd na tego zawodnika, który tak naprawdę ie miał jeszcze okazji żeby się pokazać.

0

Oj wbrew pozorom Garcia to niezły element.

1

Hehe jeszcze na derby z Atletico Carlo wpuści Pepe na defensywnego i po 15 min z boiska wylecą on Koke i R.Garcia:P:P

0

Po pierwsze to czy żłe czy dobre okaże się pod koniec maja nie teraz. Po drugie wszyscy zaczniecie narzekać jak taki groszek wepcha nogę i strzeli gola np w el clasico itd itd..
Atletico? Póki co bardzo przeciętnie, podobnie jak Real. Sezon sam oceni jak jaki zespół się zaprezentuje jak jest mocny i jak mocne transfery przeprowadził.

0

A tak do kibiców Barcelony: uważacie, że te transfery pozwolą utrzymać się Barcelonie na najwyższym poziomie przez kolejne 1,5 sezonu bez możliwości jakichkolwiek zakupów?

0

E nie Khedira ma się dobrze.Heh no i edit faktycznie ma coś z nogą:PTo sobie Illara pokozaczy hehe:P

0

I bardzo dobrze, dyscyplina musi być. Może jednak z Neymara to Bibierowatość wypleni. Bo żal patrzeć. Dobry piłkarz ale cudaaak:/

0

Ależ on ma zębiska:P

13

Powinieneś dostać bana za sam nick.

0

No ale właśnie był marnowany, przez taktykę, przez trenera. Szkoda bo jeden z lepszych rozgrywających na Świecie. Może pod wodzą Mou się rozwinie. Życzę mu tego.

1

Świetny piłkarz szkoda, że zmarnowany w Barcelonie..

0

Tylko się nie uduś a masz!
Suarez 138 min per goal
Groszek 130 min per goal

0

Inne pozycje a tu już byczy artykuł. Jak już tego gryzaka to z Chicharito porównujcie. Ostrzegam statystycznie był groszek lepszy :D

0

I tak lepszy od Benzemy.

0

Oj ja bym Groszka tak nie skreślał, chłopak ma dużo do udowodnienia, nie jest gwiazdką z ego. Jak już to wg mnie on może zaskoczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?