Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeżeli masz w ten sposób się udzielać to nie pisz nic. A przynajmniej nie do mnie.
1
Po jednym meczu w lidze...cóż za obiektywizm..cóż za wiedza..
Bale? Modrić? Mówi Ci to coś?
1
Haha to by tych redaktorów z roboty wylali :D
Tam takie coś pod grzech śmiertelny niemalże podchodzi.
0
No Douglas będzie:)
1
Mają tydzień odpoczynku, teraz mieli mecz w Atletico w nogach. W San Sebastian zobaczymy myślę dużo lepszy Real.
1
1
0
A no właśnie do tych Twoich hipotetycznych rozważań się odnoszę. Bo zdarzyć się może wszystko co pokazał chociażby ostatni sezon.
1
Real, jak to ujął Pan Leszek, 2-3 razy tak dokręcił śrubę, że Cordoba nie wiedziała jak się nazywa. Pozostałą część meczu to raczej kontrola, i szukanie dziur w defensywnej drużynie beniaminka.
Od dawna zespoły słabsze (Elche i Cordoba to nawet te najsłabsze) stają w 11 w polu karny i czekają na cud.
2
Trochę wstyd dla prezesa, że takie rzeczy wygaduje. Czemu to ma służyć? Na pewno niczemu dobremu. Na razie Atletico straciło punkty po bardzo słabej grze. Real i Barca wygrały dość pewnie..zobaczymy co będzie dalej. Ja Atletico nie lubię za brutalny styl jaki prezentują, to nie przystoi LaLidze znanej z pięknych akcji utalentowanych piłkarzy. Liczę, że może w tym sezonie odpali Valencia lub Vallareal.
0
0
0
Real i Atletico wczoraj grali na oparach po ciężkiej walce w Superpucharze.
Real wygrał ale też w II połowie nie porywał. Obecny mistrz już stracił punkty ale takie tezy o tym jak kto będzie się prezentował dalej są zwyczajnie głupie.
Teraz drużyny mają tydzień bez spotkań, tylko regeneracji i trening - jak Real i Atletico w 2 kolejce rozjadą swoich rywali to będziesz pisać, że będą mieć sezon wspaniały itd?
0
Chyba masz rację z tym ostatnim akapitem:)
0
Mam podobnie, jeden wielki podjazd na Real. Zupełnie niepotrzebnie. Wszystko zweryfikuje boisko.
3
Trochę sprowokował Pan prezes.. Jednak Real to zdobywca LM.
2
Za to powinien być ban z marszu
0
Iiii tam nie wiadomo jakie babole w obronie zdarza się ww zespołom
0
Realm dobra I odsłona, słabsza druga. Wyszło zmęczenie po walce z Atletico.
James słabo po raz kolejny, tak samo Bale. Ronaldo niewidoczny ale jak już się znalazł przy piłce było groźnie. Dobrze Kross, pewnie i czysto Pepe. No i Isco mieszal jak już wszedł
1
0
Kurcze wiesz..no nie:) Skrzydłowy ma nieco trudniej
1
No i pięknie, Barca 3:0, Real 2:0 LaLiga się rozkręca
0
Zgłoszone do moderacji.
0
0
Liczę na Navasa.
1
6
Legenda głosi, że nawet na bramce chwilkę stał i bronił niczym Iker z lat najlepszej dyspozycji..
0
E tam medialna nagonka żeby Dudi odpowiednią sumkę zainkasował od tych polskich znafców.
0
0
Pomysł: robimy dziurawy jak ser szwajcarski autobus i czekamy na cud :D