1

Jeżeli masz w ten sposób się udzielać to nie pisz nic. A przynajmniej nie do mnie.

1

Po jednym meczu w lidze...cóż za obiektywizm..cóż za wiedza..

Bale? Modrić? Mówi Ci to coś?

1

Haha to by tych redaktorów z roboty wylali :D
Tam takie coś pod grzech śmiertelny niemalże podchodzi.

0

No Douglas będzie:)

1

Mają tydzień odpoczynku, teraz mieli mecz w Atletico w nogach. W San Sebastian zobaczymy myślę dużo lepszy Real.

1

1

0

A no właśnie do tych Twoich hipotetycznych rozważań się odnoszę. Bo zdarzyć się może wszystko co pokazał chociażby ostatni sezon.

1

Real, jak to ujął Pan Leszek, 2-3 razy tak dokręcił śrubę, że Cordoba nie wiedziała jak się nazywa. Pozostałą część meczu to raczej kontrola, i szukanie dziur w defensywnej drużynie beniaminka.

Od dawna zespoły słabsze (Elche i Cordoba to nawet te najsłabsze) stają w 11 w polu karny i czekają na cud.

2

Trochę wstyd dla prezesa, że takie rzeczy wygaduje. Czemu to ma służyć? Na pewno niczemu dobremu. Na razie Atletico straciło punkty po bardzo słabej grze. Real i Barca wygrały dość pewnie..zobaczymy co będzie dalej. Ja Atletico nie lubię za brutalny styl jaki prezentują, to nie przystoi LaLidze znanej z pięknych akcji utalentowanych piłkarzy. Liczę, że może w tym sezonie odpali Valencia lub Vallareal.

0

0

0

Real i Atletico wczoraj grali na oparach po ciężkiej walce w Superpucharze.
Real wygrał ale też w II połowie nie porywał. Obecny mistrz już stracił punkty ale takie tezy o tym jak kto będzie się prezentował dalej są zwyczajnie głupie.
Teraz drużyny mają tydzień bez spotkań, tylko regeneracji i trening - jak Real i Atletico w 2 kolejce rozjadą swoich rywali to będziesz pisać, że będą mieć sezon wspaniały itd?

0

Chyba masz rację z tym ostatnim akapitem:)

0

Mam podobnie, jeden wielki podjazd na Real. Zupełnie niepotrzebnie. Wszystko zweryfikuje boisko.

3

Trochę sprowokował Pan prezes.. Jednak Real to zdobywca LM.

2

Za to powinien być ban z marszu

0

Iiii tam nie wiadomo jakie babole w obronie zdarza się ww zespołom

0

Realm dobra I odsłona, słabsza druga. Wyszło zmęczenie po walce z Atletico.
James słabo po raz kolejny, tak samo Bale. Ronaldo niewidoczny ale jak już się znalazł przy piłce było groźnie. Dobrze Kross, pewnie i czysto Pepe. No i Isco mieszal jak już wszedł

1

0

Kurcze wiesz..no nie:) Skrzydłowy ma nieco trudniej

1

No i pięknie, Barca 3:0, Real 2:0 LaLiga się rozkręca

0

Zgłoszone do moderacji.

0

0

Liczę na Navasa.

1

6

Legenda głosi, że nawet na bramce chwilkę stał i bronił niczym Iker z lat najlepszej dyspozycji..

0

E tam medialna nagonka żeby Dudi odpowiednią sumkę zainkasował od tych polskich znafców.

0

0

Pomysł: robimy dziurawy jak ser szwajcarski autobus i czekamy na cud :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?