Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
0
0
0
Moim marzeniem jest zobaczyć mecz Barcelona BVB..jakoś dziwnym trafem nie jest to nam dane:/
0
Hahaha ale jarzeniówa:D
0
A Tata na parkiecie..i cyrk na kółkach fc totalny.
0
Obrażać? Przecież robią z siebie lalki, gwiazdki duperelki:) Sama prawda...fakt bolesna.
0
Ależ "zmasowane" ataki będą sunąć tą potężną prawą stroną:D
0
Do Realu, jeśli już, to przejdzie Falcao.
1
Bzdury, patrze na Twoje komentarze pod tylko tym newsem i samo narzekanie. Na wszystko od góry do dołu. Wszystko źle.
1
Eh Montoya powinien odejść kolejny, który się zmarnuje..
W innym klubie może się rozwinąć gdy będzie grał jako podstawowy obrońca.
2
Czy jest coś na co nie narzekasz? Co za człowiek...
0
Jest coś na co nie narzekasz?
1
No i pozamiatałeś. Przyznam, że mi nie chciało się szukać...
0
O tym piszę, u 3 poprzednich. U LE już zagrał...na środku obrony :P
0
Wg ostatnich 3 treneiro środkowy obrońca.
0
Hehe jeden mecz był a wy już porównujecie z Tatą?:D
Rok temu po 7:0 z Levante też był news o porównaniach z Tito czy z Pepem?
Bez jaj..
0
O to zaraz go sprzątnie jakiś Arsenal czy inny L'pool
0
Jak to?! Piłkarze nie chcą do wielkiej Barcy przychodzić? oO
4
Za takie komentarze, nic nie wnoszące do dyskusji - będące na poziomie 12-17lat powinny być bany.
Pittbull ma rację, obrońca klasowy za małą kwotę wzmacnia taki Bayern..
1
Wykończeni byli po Superpucharze, mnie remis nie zdziwił.
0
Odwalił szopkę po decyzji sędziego jego usunięciu z boiska. Gdyby nie jego przedstawienie dostałby 2 mecze max a tak ma 8. Może to co czegoś nauczy. Drugi rypnięty po Mou w LaLiga.
1
No i to się nazywa dobrze zrobiony interes. Mówię oczywiście o zespole Bayernu.
0
Hm zamiast zejść jak człowiek z boiska to on szopki odwala niczym Mou. To niech ma, może się nauczy.
0
No i znów pudło. Takie sądy czy osądy winni kibice robić po chociażby kilku miesiącach regularnej gry ale nie po pierwszym meczu w Lalidze oO
1
2
2
Dokładnie. Jak Boga kocham dzieci...
3
To ty chyba recydywy nie widziałeś - Suarez, Pepe, Hubshman, Motta, Ribery..ze tak pierwszych z brzegu.
Poza tym skończcie już płakusiać bo Ronaldo kary nie dostał. Nie dostał i już nie dostanie skupcie się na własnych brudach na własnym podwórku bo takie płacze to tylko dowód posiadanych kompleksów.
1
A nowidzisz mój drogi ma wiele. James zmienił ligę, kulturę styl. Teraz gra dla najlepszego klubu Europy (zwycięzca LM). Podobnie było z Modriciem i Bale'm czyż nie?
Jak w ogóle śmiesz człowieku, podający się za kibica co co nieco o futbolu wie, porównywać James do Di Marii, który w Realu spędził lwią część swojej kariery? Który wchodzi na boisko i gra dobrze "z marszu"? Eh