1

Już na obrażałeś się? Ulżyło Ci?

1

No i o tym mówię.
Ej ty fredzie123 hehe jak masz tak komentować to tego nie rób ok? No!

0

Zgadzam się, jego atuty to szybkość zwinność i ładnie wystawianie się na boisku, poza tym patrząc na jego gole, nie żadne tam golazzo, bardziej mi takiego Inzagiego przypomina. Podobnie go gała szuka w polu karnym.

0

No to bekną za nie, Perez i jego marketingowa machina a Decima była zapalnikiem.
Tradycja braku obrony LM coraz bliższa:)

0

A gdzie Reus dzisiaj nie był? W Arsenalu ja już czytałem, iż dziś było z 4-5 nowy napastników:D

0

Widzę wiele zdań cytowanych z rm.pl, co więcej piszecie, iż to są wypowiedzi redaktorów.. Posłuchajcie..zrozumcie oni są po prostu makabrycznie sfrustrowani faktem, że Perez nie kupił Falcao:)

0

Hm ja dostanie zaufanie i minuty po przy obecnym Karimie to może być dobrym transferem.

1

Jak dostanie zaufanie i minuty może być z niego pożytek..jej co ja mówię! Za Benzemę? Extra transfer:D

0

Ciekawi mnie czy BVB aż tak jest zdeterminowane żeby go bawarczykom nie oddać ^^

0

Po wczorajszym meczu to u nich nawet Waldka Sobotę by witali na kolanach hehe
Byle ktoś na łąwkę z ofensywy ot i wielki Real Madryt.
I żeby nie było - był wielki, był w finale LM, był nawet na papierze wielki gdy w klubie mial Alonso i Angela.. Teraz? Albo jakiś transfer z przodu albo..czekamy na pierwszy kryzys, zadyszkę czy co tam czeka ok grudnia lutego hehe

0

Przynajmniej mają szybkiego zawodnika co będzie jak głupi biegał po boisku traktując każdą minutę jak dar niebios hehe:)
Bo żarty żartami ale po wczorajszym cyrku na Anoeta to Realowi bardziej trzeba grajków, którym się chce aniżeli wczoraj oglądanych Świętych krów.
Btw pamiętacie jak przed finałem LM Barca - ManU groszek został ogloszony potencjalnym killerem ManU w tym meczu? Aż dziw bierze, że tak go w Anglii potraktowali.

0

Dali o jedną bramkę więcej tak?

2

Przecież tam w redakcji pracują dorośli ludzie. Jesteś na poziomie gimnazjum to się nie chwal bo nie ma czym.

0

Widzę, że wciąż podjazd na Real i jego kompromitację..powiem wam i tak mają szczęście bo jakby z tą "kompletną i zbilansowaną kadrą" Carlo mordeczko Ty moja:D -
grali z tym Sociedad za dwa dni to byłby cmentarz. A tak mają dziś jeszcze cały dzień na ściągnięcie kogokolwiek bardziej ofensywnego do zespołu.

1

Haha albo inaczej, gra Realu wyglądała różowo tylko pozornie:)

0

No nie wiem ...Navasa miał wpuścić>?

0

Życzę takiego Sociedad Atletico i Barcelonie, tak walczącego o każdy cm boiska. W obecnej formie oba zespoły polegną.

0

Oj nie frustruj sie, pamiętaj słowa Carlo - równowaga i koncentracja:D

0

Hahaha z 2:0 na 4:2 tak to tylko patałachy na różowo potrafią:D

0

To skrzydłowy mistrzu

1

No no byle nie strzał w kolano.

1

Przepraszam bardzo za co?

0

Jeżeli faktycznie piszesz prawdę to jesteś naprawdę wyjątkiem potwierdzającym tą nieprzyjemną regułę. Bite 10 stron komentarzy, wyzywania i obrażania.
Brawo Polish Barca, brawo!

1

Też prawda, żadna inna gazeta tego nie napisała. A Sport to sport..taki szmatławy fakt czy internetowy sportfan. Afery, afery, dramaty sensacje.

1

Spójrzmy prawdzie w oczy polscy kibice Barcy nie szanują nikogo z Realu, nieważne czy ów zawodnik coś zrobi, powie. Samo to, że gra w Królewskich barwa jest dla was powodem nie szanowania ów piłkarza. Real kupił? Zjechać, zhejtować, zwyzywać...i co najważniejsze porównać do zawodnika X z Barcelony i go przy nim poniżyć.

Także darujcie sobie te teksty,że "teraz to już naprawdę.." "po tej wypowiedzi to ja już nie mam do niego..". Puste i obłudne, przyznaj się nigdy nie miałeś.

2

Pytanie: czy jest jakikolwiek wywiad z Leo Messim po otrzymaniu trofeum, o którym wspomina CR7? Czy istnieją wypowiedzi Leo Messiego na temat trofeów indywidualnych, w których (co jasne) startował ale , których nie zdobył? Kosztem CR czy innego piłkarza? Będę wdzięczny za link do takich wypowiedzi.

0

0

0

0

Dostał durne pytanie to na nie odpowiedział. Wy tu wszyscy z klapami na oczach uważacie, że on sam leciał do tego nędznego dziennikarzyny i wykrzykiwał jaki to on jest najlepszy - -

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?