Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bzdety wypisujesz chłopcze, bzdety.
0
Prowokacja, przykro patrzeć.
0
Oj bardzo logiczne, pewnie nie zgadzałem się z ich treścią. Dotyczy to wszystkich "rodzajów" komentarzy nie tylko tej grupy. Te plusy chyba po to zostały wprowadzane do opiniowania innych wpisów.
0
Oj to nie logiczne jak mam dyskutować gdy 50% komentarzy jest o glosowaniu a drugie 50 o wyzywaniu "tych z Realu co głosują na złość".
2
Zgłoszone do moderacji.
0
Doskonale zrozumiałem, to bardzo prymitywne.
2
To przeszkadza w prowadzeniu dyskusji na temat newsa. macie news z glosowaniem to tam spamujcie. To jest zaśmiecanie i winno być karane banem.
0
No i przez takie komentarze nie ma z większością z was dyskusji. Realu nie bronie ale nie będę patrzył jak go mieszasz z gnojem 'dla zasady".
0
A inny "grubas" pisze to samo tylko w kontekście zwycięstwa meczu Barcy na tej właśnie stronie. Siebie warci jesteście "grubasy"
0
Kibicuje dobrej piłce, obiektywnie oceniam zarówno Real jak i Barcę. Problem w tym, że tu 99% wyłącznie ubliża Królewskich stąd pewnie takie a nie inne Twoje wrażenie.
1
Może i był..przez 5 miesięcy. Wcześniej jeździec bez głowy z bardzo chaotyczną formą. Teraz wielkie podniecanie się chytrym aniołem bo ma swietny okres w karierze ale mnie jak kibica śledzącego Real i jego formę wiem, że to dość niestabilny zawodnik. Tak czy siak życze mu jak najlepiej w fizycznej BPL
1
O tym balansie płacowym mówił Perez, w którymś z wywiadów niedawno. Wysoce nieprofesjonalne zachowanie chytrego anioła. Faktycznie kontrakt podpisał z radością bodajże do 2018 roku! To chore, że nieco ponad pół roku on już chce nowy lepszy (o 150% wyższy ) tylko dlatego, że zagrał 5 dobrych miesięcy w klubie i na mundialu.
1
2
1
0
0
2
0
0
jak d** to żeś powiedział prawdę. A to i tak nic nie daje.
0
Gwoli ścisłości nie pomogłeś w niczym:)
0
Jest tak wiele transmisji zagranicznych, że na pewno coś znajdę dla siebie, ale dziękuję Ci za troskę.
0
Sprawiedliwe (35 wykrzykników)
3
A potem mają was za właśnie tego typu "kibiców".
0
No ja nie głosuje, ja tylko śmieje się z tych, którzy prowadzą "wojenki"
0
On i tak nie załapie, dla niego to świetna zabawa czyścić i odświeżać, czyścić i odświeżać i podniecać się 0,1% -_-
Tak się bawią tak się bawią...
0
Boże co za ludzie zaślepieni.. Idź się jeszcze wyzywaj o ten mecz z "kibicami" Realu.. Zal patrzeć co dziś inspiruje "młodzież".
1
Dokładnie tak jak piszesz. A oni myślą, ze jak wejdą 1000 razy na strone i klikną to będzie się liczyło na mecz Barcy te 1000 głosów hehe
2
Muszę was misie zmartwić. To tak nie działa, zaliczyło wam tylko ten jeden - pierwszy głos:) Pozdro.
0
Stasiu widzisz i nie grzmisz.. Tylko mecz..?