0

Ależ już była kolego:)

1

Ah ta brutalna LaLiga..ah ten ciężki trening LE..

0

G prawda. Pepe jest zupełnie innym piłkarzem w ostatnich latach. Tylko zawistni, pełni jadu kibice antyrealowscy potrafią wciąż na niego nadawać i wyzywać od morderców.
Przypomnę w ostatnim sezonie podsumowanie w lutym - Pepe miał mniej fauli i kartek niż...Messi! Starczy?Jak koniec to nie pisz bzdur koleś bo herezje szerzysz niczym rasowy prowokator.

0

Nigdy nie był.

0

Bo tylko hejtujemy go za występki sprzed lat? To jest żałosne.

0

Zgłoszone do moderacji - rasizm.

0

Nie, to są parszywe filmy fanów antyrealu. Mnie się nie da zmanipulować. Ja Cię za to odsyłam do wywiadów z Pepe jak cierpi on jego rodzina przez nagonkę medialną z całego Świata. Ludzie popełniają gorsze faule, taki Hubsman prawie złamał Leo nogę, Navarro czy Fazio łapią kilkadziesiąt czerwonych kartek, nie wspominając Balotelliego czy Ramosa i co? Nie bo Pepe animal. Żałosne jak media potrafią wam oczy zamydlić.

0

Dlaczego załamany? Zagrali słabo to dostali Bęcki :D Normalna kolei rzeczy:D

0

No właśnie już nie. Na mundialu dostał kartkę za nazwisko, z kolei ręka Messiego była również dawno temu.

0

Popieram, dużo gadania i za martino było. Sezon pokaże co tej LE jest tak naprawdę wart. Ja mu kariery nie wróże wielkiej, średni trener co pokazywał w poprzednich drużynach.

0

Co masz z tego wyzywania całkiem niezłego obrońcy? Za sytuacje sprzed lat z meczu z Getafe?

1

Więc jesteś typowy "kibic" jakich na tej stronie wielu. Hejt podstawa, nieważne gdzie nieważne jak..trzeba Real zjechać, zawodników podobnie.
Żałosne.

2

No to było do przewidzenia, brzydki agresywny mecz, bramka bo drzemce całej defensywy Realu a potem wzorcowy autobus, którego Mou by się nie powstydził hehe

0

Chyba Douglas kolego.

0

Real gra zaskakująco dobrze na VC. Przede wszystkim strzela dużo bramek na tym stadionie. Niepewny wynik z I starcia sprawi, że wyjdą 100% zmotywowani.
Mój typ 2:2 ew 2:1 dla Realu dziś.

0

Już dostał ją ale rzekomo odrzucił. Dostał 6mln rocznie.

0

Dlaczego? Normalne, Valdek też odszedł bo wcześniej to oświadczył. Gdzie tu chamstwo?

0

"Reprezentant klubu zadzownił do Madrytu, aby zaoferować za Argentyńczyka 60 milionów euro, jednak Florentino Pérez kategorycznie odmówił jakichkolwiek negocjacji."
Przy okazji sprawdźcie błędy w tekście Państwo Redakcja.
Hehe przecież jak byk pisze, że odmówił Real kategorycznie negocjacji :D A wy tu macie nadzieję? No nie:D

0

Widzę, że marzysz.. W sumie Twoja sprawa hehe

0

On dostał już propozycje 6mln ale odrzucił wg szmatławców z Hiszpanii.

0

Hehe tak odstępne" 60mln a ManU daje 80mln.. Jerzu!

0

Dokładnie, marzenia marzenia. Angel to nie najemnik nie opuści Realu za rzcez największego rywala.
ManU albo zostaje w Madrycie. PSG ma pilnować fair play a reszta nie wybuli 70-80 baniek.

0

Kolejna ofiara LE i jego treningu?

0

Dokładnie jak kolega napisał.

0

Brawo Dani! Nie daj się! Dobra wrzutka nie jest zła :D

0

Zgłoszone do moderacji.

0

Taki "kibic" jak on to czarna skaza na wizerunku normalnych kibiców Dumy Katalonii.

3

Heh Reusa Barca nie kupi.. no serio. Klub jest obecnie w szoku spowodowanym szybciutkim odrzuceniem apelacji i permanentną karą. Oni chcieli kupić Douglasa za te 5-6 mln i tyle. Klub wydał już bardzo dużo - najwięcej w historii!
Oni najzwyczajniej w Świecie nie mogą pozwolić sobie na Reusa czy Cuardado.
O Koke to w ogóle chyba jakiś żart bo chłopak odrzucał już w tym oknie ogromne pieniądze z innych klubów argumentując, że kocha Atleti i tu chce zostać. BTW Reus też odrzucił już kilka ofert ze strony mocnych europejskich zespołów.

0

A niech idzie, szkoda chłopaka. Marnuje się w Barcelonie.

1

Napisał Leszek co ma "aż" 18 lat -_-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?