Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Toż to troll..
0
Obrońcom? Serio :/
Jej no teraz Barca jest prześwietlana od 4 stron Świata jeżeli chodzi o jakieś ciemne interesiki także nie radziłbym ujawniać się klubowi ze stolicy katalonii z kolejnymi. Okazać się może, iż na następny ruch transferowy kibice poczekają sobie ładnie kilka okienek
1
Oficjalnie blisko Barcelony? Co palisz?:D
A poczekaj...Alba blisko PSG hehe
0
Przypominam o rewolucji w Barcelonie i "zmienie stylu". Wiem wiem, że tego jeszcze nie widać bo to co pokazuje Barca LE to jakaś zajechana drużyna klepiących grajków z parszywym wykończeniem...
4
A więc i ja dołączę, Real w ubiegłej LM zagraj jeden (!) słaby mecz. W zasadzie 1 połowę bo w drugiej Borussia niewiele mogła zrobić (temu też nie udało jej się wyrównać).
Kibicujesz Barcelonie, wytykasz Realowi...ILE słabych meczy Barca zagrała w ubiegłej edycji LM? Aż taka zawiść, aż taki jad i wreszcie AŻ taka zazdrość bo Real tyle osiągnął? A może aż taka tęsknota za Pepem Guardiolą i jego drużyną, w której do cholery każdemu chciało się biegać?:D
Barca jest w przebudowie, ma (w mojej opinii) słabego trenera, Barca jest zmęczona, bez większego pomysłu. Pojawił się grajek typu Deulofeu, który potrafił zrobić coś niekonwencjonalnego, ruszyć na bramę nie klepiąc, rozrywając defensywę rywala (na Levane czy inne tytanowe Elche w sam raz) i co? nie pasuje do koncepcji trenera? rewolucja? Raczycie żartować.
1
Bzdura, 2x recydywa znaczy, iż poprzednie kary nic nie dały. Jakby zmniejszyli to by się wystawili na pośmiewisko.
0
Dokładnie, 3 cholernie mocne wzmocnienia, nie jakieś no name'y tylko porządna sprawdzona firma. Widać to było zresztą w meczu z Sevillą.
0
Nie kupią go, Zubi Luis wyraźnie mówili transferu obrońcy nie będzie po prawej stronie, a Alves zostaje co "cieszy trenera Barcelony". Nie warto wierzyć w te wymysły prasowe.
0
Oznacza, że Pedro nie będzie grał na boku obrony.
0
Alves zostaje więc za Deulofeu zagra wirtuoz Pedro! Brawa Panie trenerze.
0
nie po angielsku napisać, chcecie takie "ploty"? Dowolny piłkarz może być blisko heh
2
Hehe Bartra nieobecny bo wciąż Bale'a goni !
0
Atut ?? Jeśli Luis zagra to jakieś marne 10-15 min..tez mi atut:P Większy pożytek trener będzie miał z chociażby Pedro, który będzie grał od 1szej kolejki
1
Wówczas to go całkiem mogą zdyskwalifikować.
1
To samo chciałem napisać.
0
no i macie swoje TAS'y:) A tak od rana tu się podniecali, że od II kolejki, tak krzyczeli co to by tu się nie okazało heh
Nie mogli inaczej, gryzoń przegiął i ani fakt grania w Barcelonie ani najlepsi prawnicy tego by nie zmienili. Oni muszą trzymać chociaż minimalny poziom w tych swoich decyzjach.
Suarez dopiero po GD, dobrze, że chociaż potrenuje.
0
A może Cię zgłosić za prowokowanie konfliktów w serwisie?
0
Hahaha dokładnie tak!
0
Dokładnie.
11
To ptak! To samolot!
Nie, to kataloński szmatławiec!
0
1. Ronaldo 2. Neuer 3. Di Maria.
0
Messi coś przytył nie?
1
A potem się dziwisz jeden z drugim "zabawny polaczku cebulaczku", że inni was nie szanują, że obrażają Barcelonę, was itd.
1
Zgadza się, chłopak zagrał pierwszy raz z drużyną, po ledwie tygodniu treningów i już był najlepszym graczem środka pola w zespole zdobywcy LM. Masakra!
0
Staram się nie tracić nadziei w Luisa Enrique i w to co mówił na początku swojej kariery jako trener.
0
Coż skoro chcesz Montoyę..to przyjście Cuardado za taką sumę tylko go zablokuje kolego. Alves jak Alves z Neymarem na instagramach poszaleje, na imprezki pochodzi, włoski pomaluje ale jak nie będzie w formie to właśnie młody wychowanek będzie grał w wyjściowym składzie. Także zastanów się czy aż tak warto kibicować temu transferowi.
0
No gdzieś czytałem,że Pan Navas robi furrorę na treningach Królewskich. Chyba ich trener coś takiego powiedział, że nikt inny tak imponuje formą, zwłaszcza fizyczną na treningach.
0
Temu jedyna nadzieja kibica Barcy w tym, iż agresywny Urus będzie mógł trenować z zespołem.
0
0
Hola hola jak Real sprzeda Di Marię za te 80 mln to spokojnie na plusik wyjdzie. To Barca będzie miała dosyć trudno żeby chociaż część wydatków się zwróciła.