2

Hehe wyobraź sobie cenę jaką by zaśpiewali ze stadionu smoków :)

8

Nie sądzę, że Barca kupi Cuardado - przykro ale takie są fakty. Jakby miała go kupić to by już był w klubie.
Co do kary Luisa nie byłbym takim optymistą - jakby chłop zrobił to pierwszy raz - ok ale nie po raz 3 (!)

0

No cóż, nikomu nie na rękę odwalanie takich popalonych numerów na swoim podwórku, zobaczymy jak Suarem w stolicy Katalonii będzie się zachowywał..patrząc na emocje jakie towarzyszą meczom z Realem czy Atletico..a nawet z agresywnie broniącymi się Lavante czy innym Elche to powodów do prowokowania może być dużo.

0

Padlem na podłogę :D hahaha

0

Nie wiadomo na co kto sie zgodzil, to tylko przypuszczenia i ploty

2

Jeszcze się zdziwisz kolego..

0

I tak też może być, jak można stracić na jakości pokazał Tottenham, dostali również ponad 90 baniek za Bale'a nakupili wielu niby dobrych graczy i grając o poziom nizej. L'pool napewno też bierze to pod uwagę.

0

Masz rację.

0

0

Kochany Real dał za Bale 91 milionów - fakt potwierdzony.
Bale zagrał już w 2 meczu Realu. a Suarez? No gryzoń powącha trawkę na CN oj...1 listopada. Kurcze..no nie chce być inaczej.

3

To będzie cyrk jak Barca tyle za niego wyłoży - a on na murawę, na choćby trening wyjdzie 1 listopada..

0

On jest z Tottenhamu..wiesz jakie cyrki i jaką cene by ten ich właściciel zaśpiewał> Chyba Barcelonie nie potrzebny zawodnik z historią Bale'a czy Modricia co przyjdzie bez okresu przygotowawczego w ost godzinach okna transferowego.

6

Matko boska...Za piłkarza, który na trening wyjdzie dopiero 1 listopada?!

0

Dokładnie, to są bzdury, sam mogę sobie taki wywiad "przeprowadzić".

10

FM off.

0

Na ostatniej prostej kolego, na ostatniej prostej.

0

Jeżeli tak będzie, 8 może trafić do Jamesa o ile Monaco pójdzie na wymianę lub do właśnie aniołka. W mojej opinii dla Realu lepszą byłaby opcja nr 2

0

Bale w Barcelonie? Raczysz żartować:)
A co do Suareza proponowałbym wziąć pod uwagę, iż Pan Suarez nie ma prawa pojawić się nawet na treningu do 1 listopada 2014 roku.

1

"podobno" eh no właśnie.Nic nie wiadomo, wszystko jest "podobno".

0

No bo czy "prawdziwy kibic Barcelony" mógłby stwierdzić inaczej? Szkoda gadać..

0

No ma Niemiaszek kopyto, ma Niemiaszek kondycję a i podać ten Niemiaszek potrafi oj tak tak.

0

Barcelona obserwuje, reszta kupuje.

0

Modric dostanie zapewnie 8.

0

Kłody pod nogi, kłody pod nogi Barcelono.

0

Pewnie Admin ma max 18 latek i się wyżywa na innych.

0

Troll żyje, troll się dobrze ma.
Falcao niczego takie nie powiedział.

0

- Suarez potwierdził, że nigdzie się nie rusza. Na jego decyzję wpłynęło ogromne wsparcie kibiców.
Urugwajczyk dostał wsparcie od kapitana The Reds Stevena Gerrarda. - On jest jednym z najlepszych piłkarzy świata. Wiedziałem, że nie odejdzie do żadnego innego klubu. Aby Liverpool był wielkim klubem, trzeba dbać o to, żeby zostali najlepsi piłkarze

0

Po co prowokujesz? Nie pamiętasz co klub wydał w oświadczeniu rok temu? Ano właśnie, że obrońcy byli za drodzy.

0

Hehe no może może, w sumie Bayern to promocji nie robi :)

0

Pewnie, że warto, potem Zubi będzie mógł ze spokojem oświadczyć, że wszyscy dostępni obrońcy byli za drodzy dla Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?