Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odsyłąm kolego do symulacji i teatrzyków odwalanych przez ludzi Simeone od ok 80 minuty meczu. To był cyrk sortu Getafe czy Levante z LalIgi. Wstyd by mi było gdyby tak zagrała by Barca czy Real. Wstyd.
0
No chyba nie bo kibic Barcy chciałby, żeby piłkarzom Realu nogi pourywali aniżeli pozwolili cokolwiek wygrać. Chcesz być "kibicem" i mieć "szacun ludzi z Polskiej strony" - nienawidzisz obrażasz szukasz dziury w całym, totalnie bagatelizujesz sukcesy Realu piętnując i wyśmiewając każdą pierdołę.
Kur.. co za czasy.
1
Kochany a jak skomentujesz "klasę" Simeone w sytuacji z Varanem? To dopiero była klasa. Jakby tam stał Ramos czy Pepe to nie wiem czy Pan Diego by żywy z tego wyszedł hehe
0
Napisał Ci Czytelnik, iż rok w rok informacja o wyniku finału się tu pojawiało. Teraz? No właśnie.
0
Uważam czytelniku, że masz rację. Profesjonalizm należy zachować.
0
Co nie zmienia faktu, że "polaczki cebulaczki" nic do tego nie mają. A pajacują wydaje mi się bardziej od ludzi z Hiszpanii czy Katalonii.
0
Tak tak tak wygrałby taki piękny ..antyfutbol. Kibic Barcy.
rozbawiacie mnie.
1
Tylko dlaczego tak mało ludzi myślących w ten właśnie sposób..?
0
Emocje zaczęły się w 92:48.
0
A ostatnio czytałem ciekawy wywiad z prezesem PSG, mówił arab, iż żadne sankcje mu nie straszne i że i tak kupią kogo chcą i za ile chcą.
3
Z tym aktorstwem odsyłam na własne podwórko, z wyszarpywaniem zwycięstw odsyłam do meczów Atletico z Barcą - np ten o majstra.
Z Borussią Real zagrał źle pierwszą połowę w rewanżu i tyle. Zastanów się dobrze jak Borussia prowadząc 2:0 nie potrafiła strzelic gola Realowi przez 45 min..a taka dobra była i tak zasługiwała na awans? Trzymasz kciuki za Atleti? Fan Barcy fanem antyfutbolu? Murowanie w 11 i gole z rzutów rożnych?
0
Di Maria i Modrić, nie zapominaj o Chorwackim magiku.. Gdyby nie on Di Maria nie dostałby ani jednej piłki.
2
Mówisz o rewanżu tak? No taaak gdzież byś mógł mówić o dwumeczu hehe..
Real zagrał jeden zły mecz w tej LM. A w zasadzie jedną połowę. 45 min zagrali źle w całych rozgrywkach. Coż nie oni jedni poczuli się pewnie po prowadzeniu 3:0 z SB gdzie rywala zmiażdżyli.
1
Kolejny pomocnik. wspaniale Barca wspaniale..
6
Wygrał lepszy wygrał Real. Zgadzam się z niektórymi, że Atletico teraz juz się raczej posypie, Costa i Courtuois do CHelsea Godin do bayernu, Koke może Barca.. Na reszte tez się znajdą ci z wypchaną kabzą. Przypomina mi to final z zeszłego roku. Tez gigant (Bayern) bił sie z czarnym koniem - BVB. Wygrał faworyt równiez po ciezkim boju. A BVB? Cien samego siebie.
2
Gratki dla Realu. Zasłużony tytuł
1
Real ma swoja Decime.. Tylko gratulować. Moment historyczny..!
4
Zasłużona wygrana Realu, byli bezkonkurencyjny w całym turnieju. gratulacje Real Madryt!
0
Czyli wszystko jest możliwe
0
Żaden się z tą rolą nie pogodzi. Zresztą nie ma się co dziwić.
0
Gra a nie grzanie ławy. Od tego lepsza tuż ta Malaga.
0
Zgadza się ale CR chyba ma się nieco lepiej niż Costa z tego co możemy dowiedzieć się z mediów..
0
I tak większość tych madryckich jest za Realem.
1
Jak wpuści tego Csstę a ten znów zejdzie w I połowie to ten Simeone to d*pa a nie trener. Zawodnik ma przed sobą mundial, wielką szansę a może to zaprzepaścić przez jutrzejszy mecz. Wpuścić na ostatnie minuty ewentualnie czy coś a nie ma początek gdzie będzie piekło.
Ile razy on już wchodził..i schodził niewiele czasu potem..? Atletico to kolektyw brak Costy aż tak im nie zaszkodzi.
1
Dla wyświetleń oczywiście. Mourinho - Enrique - gawiedź gimnazjalna będzie napastować pewnie ten temat na wiele durnych sposobów. Ten taki ten owaki..eh
0
Pomocnik na obronę? This is Barca.:/
0
właśnie takich podań w przyszłym sezonie winni się obrońcy Barcy wystrzegać.
0
W wielkich klubach, jak np Barca niewiele czasu młodzi dostają na tzw "naukę" :/
0
TezertMC, Valencie przejął szejk więc pewnie niezbyt możliwy byłby transfer "mistrza karnych", Caballero stary? Bramkarz według mnie w nowym projekcie powinien być bardziej doświadczony, zwłaszcza teraz gdy do zespołu wejdzie kilku młodych zawodników - Delofeu, Rafinha, Laporte (?).
No ale, że Ty twierdzisz, że Navas z biednego Levante nie do wyciągnięcia? Nie żartuj.
0
ElmaXeen,, no taaa ale stwarza to dodatkowe zagrożenie.