0

Altetico poświęciło wiele, łącznie z PK żeby tą ligę wygrać, im nie chodzi o LM czy inne puchary, Simeone chce wygrać LaLige. Jutro szykuje się prawdziwe piekło na Camp Nou.

0

Hehe juz nie Luiz redakcjo? Juz Benatia?I oh ah tak na pewno on? Bajki jak zwykle, pogadamy jak faktycznie coś będzie na rzeczy.

3

I Raul

0

El Capitain! Jak Raul w Realu Madryt..

0

Pomocnika kupić, no gdzież obrońca w Barcelonie..:P

2

Hehe a wyście tu narzekali jak Real kupił Illare, ze perełka, ze perspektywiczny itd bla bla bla. W zyciu takiego drewnianego chlopca nie chciałbym w Barcelonie. jest straszn.

0

Modric wraca, nie sadzę, że outsiderzy cokolwiek dziś ugrają.

0

City nie puści swoich najlepszych piłkarzy do Barcy. poza tym jeśli nawet ludzie wyobrażacie sobie ceny jakie zafundowali by "biednej" Barcelonie szejki?

0

W Barcelonie rządzi..leo messi.. Straszne

0

Zresztą Pogba coś mówił, że by chciał do Realu.

1

Na rynku nie ma? Jest mnóstwo świetnych szkoleniowców. Co to za dziwne myślenie, że trener dla Barcy musi być..bez pracy?? Rok temu Real ściągnął Carlo, Chelsea Muła, City Pelle, ManU Moyesa. Czy Ci ludzie byli bez pracy? Oczywiście, że nie. Pracowali w swoich klubach w Europie. problem z wybuleniem na transfer dobrego treneiro? Problem z kasą? Coż chyba witamy w Barcelonie.

0

I tak jak pewnie będzie Enrique.

0

To nie jest ,żadna informacja tylko spekulacje. Tam nikt informacji nie udziela, stek przypuszczeń opartych na różnych przesłankach.

0

Czytam ten news i czytam..i gdzie jest jakaś wypowiedź/cytat o tym, że Cesc naprawdę myśli o pozostaniu? Przecież to podobny rozmiar spekulacji to tego, że jednak myśli o odejściu:P

1

Chyba jednak w Hiszpanii Marca jest bardzie szanowaną gazetą. No tak w Hiszpanii..:P

0

E nie sądzę byś tam naprawdę konstruktywną argumentację znalazł. To szmatławiec, pisze żeby wzbudzać kontrowersje, żeby tłum kupował i czytał i dyskutował nie wiadomo o czym.

0

I wg mnie się grubo przejadą.

0

Bo się nazywa MD i jest prokatalońskie. Dziwi Cie to?
Co do sytuacji nie da się przewidzieć jak zakończy się ta liga, człówka ostatnio odwala takie wpadki, że według mnie wszystko może się zdarzyć.

0

Ale się liczy a w kolejnych meczach moze zdarzyć się wszystko.

0

E nie sądzę, teraz byli styraniu po Chelsea, została tylko liga więc wypoczną i będą znów w stanie męczyć swoje 1:0.

0

Po dzisiejszym mają większe szanse..

0

Z Valladolid zagra Casillas..

0

Nie wierzę w to. Zaden z wymienionych zespołów nie ma szans z Realem w obecnej formie. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zrozumieć ze ten Real jest bardzo solidny..

0

Z Mułem się dogadają doskonale.

0

BTW w ostatniej kolejcie (o ile wszystko wszyscy z czołówki powygrywają) cale Madridismo będzie kibicować Fc Barcelonie!

0

Ciekawa sprawa, nie spodziewam się ze dadzą tyłka z "żabami". Co do "wielkiej wiary kibiców w Valencie"..Ludzie ten zespół jest styrany po czwartkowym meczu w LE. Real miał odpoczynek od wtorku, oni od czwartku.. Nie daje im żadnych szans.. I to jeszcze na SB, i to gdy Real poczuje krew po tym meczu Atleti.

0

Jak ma przyjść Enrique to niech już lepiej zostaną z Tatkiem.

0

Nie ma obawy, moim zdaniem Real i Alteti juz w tym sezonie nie przegrają w lidze.

7

Patrząc jakie cyrki robili z transferami Balea i Modriciato lepiej tam zakupow nie robić.

0

Haha dobre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?