0

Suarez 1 listopada? Z Falcao co przejdzie cały okres przygotowawczy i 3 miesiące regularnej gry? Hahaha

0

Radamel ma jakiś zapis w klauzuli kontraktu, iż negocjować Monaco w jego sprawie musi tylko jeśli zgłosi się Real Madryt.

1

Z Zubim? 10-15 mln więcej od cen obecnych..minimum! :P

0

Nie ma co się dziwić, na 100% pierwszy skład + pełne zaufanie. Byłby tam gwiazdą.

0

Prawdę mówisz, przynajmniej kasa na ew obrońcę zostanie.

0

Alexisa weźmie Arsenal mowie wam, wywali te 40 melonów i Zubiemu się oczka zaświecą.

1

To, że Kroos jest lepszym piłkarzem od Rakiticia jest obrzydliwie oczywiste. Co do Falcao wszystko zależy od tego w jakiej formie będzie po urazie, no i jak będzie grał gryzoń po 1 listopada..plus kogo pogryzie.

0

No dokładnie, ale nie ma sensu przyrównywać tę "zachciankę" do innych "kwiatków" transferowych, a już tym bardziej szkoda czasu na ustalanie cen innych grajków przez pryzmat Pana Pereza i Pana Illary.

0

Tak tak, jak się zespół zgra, jak zawodnicy z obcych lig się zaadaptują, jak trener okaże się tak fantastyczny, iz nie zawiedzie w meczach najważniejszych.

0

Jestem rozczarowany, śledzę Twoje posty już bardzo długo ale o coś tak słabego Cię nie podejrzewałem. :(
"Illara za 30?" Po pierwsze to oficjalnie za 32mln, po drugie lament nad każdym transferem przez pryzmat młodego (pewnie utalentowanego :P) Baska jest błędny. Illaramendi kosztował tylko i wyłącznie tyle bo Sociedad zapierał się rękami, nogami i czym tam jeszcze mógł żeby go nie oddać. Klauzula jest czymś świętym w Hiszpańskiej lidze także Real jeśli chciał (Florek chciał:P) musiał wybulić tyle ile było w papierach napisane. Byłoby 50mln to tyle by musiał Real rzucić na stół.
33 za Fabsa faktycznie - śmiech, 50mln za Luiza? Cóż szejk nie chciał mieć konkurencji, przepłacił - i ma Luiza.
Także błędnym jest patrzenie na rynek przez pryzmat piłkarza kupionego tylko wyłącznie dlatego, że zapłacono klauzulę odstępnego zawartą w jego kontrakcie.

0

I Falcao.

0

Nie takie proste bo aż ciągnie by coś skomentować:)

0

Nie interesuje mnie to kompletnie.

0

Słaba - niewiele związana ze sportem. Masz jeszcze inne światłe rady czy tylko tę..?

0

Redakcja zaciera ręce, informacja słaba tu kasiorka leci.

0

Ty normalna jesteś?

1

W życiu bym z siebie czegoś takiego nie zrobił, z żadną podobizną. Wstyd by mi było się ludziom na ulicy pokazywać z takim czymś.

0

Chłopak wszystko już wygrał prócz tego tytułu, nic dziwnego, iż pożąda go obecnie najbardziej. Szkoda tylko, że ta Argentyna raczej za słaba na triumf

0

Hehe no tak te przynajmniej odrosną:P

1

Idiotyzm..

2

Bo Messi czyta na okrągło w Brazylii tylko prace hiszpańska..-_-

0

Nie d*pe zawracać tylko prawda musi wyjść na jaw a winni zostaną ukarani. Bez wzgledu czu winny bedzie sie nazywał Messi czy jakiś inny.

0

Nic poza "oficjalnie" nie jest pewne.

0

Z ust mi to wyjąłeś.

1

Messi już taaki wiekowy, że rola mu się kończy... Boże widzisz a nie pi****lniesz:(

0

Ale to była wina piłkarzy i ich zaangażowania a nie ich marnych umiejętności. Barca ma kim straszyć co pokazuje chociażby ten mundial. Za to obrona niepewna i dziurawa jak ser szwajcarski.. Ale nie Panie Zubi! Napadzior musi być! 70 mln a potem Masche w obronie hehe

1

Juz jeden niejaki Ibra próbował w Barcelonie..

0

Czyli co Kolubijskie lato w Hiszpanii: Real weźmie Falcao i Jamesa a Barca Cuardado.

0

Myślę, że Real już go klepnął.

0

Jeśli już to go na Jamesa wymienią w Monaco.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?