Aadriano87
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Suarez 1 listopada? Z Falcao co przejdzie cały okres przygotowawczy i 3 miesiące regularnej gry? Hahaha
0
Radamel ma jakiś zapis w klauzuli kontraktu, iż negocjować Monaco w jego sprawie musi tylko jeśli zgłosi się Real Madryt.
1
Z Zubim? 10-15 mln więcej od cen obecnych..minimum! :P
0
Nie ma co się dziwić, na 100% pierwszy skład + pełne zaufanie. Byłby tam gwiazdą.
0
Prawdę mówisz, przynajmniej kasa na ew obrońcę zostanie.
0
Alexisa weźmie Arsenal mowie wam, wywali te 40 melonów i Zubiemu się oczka zaświecą.
1
To, że Kroos jest lepszym piłkarzem od Rakiticia jest obrzydliwie oczywiste. Co do Falcao wszystko zależy od tego w jakiej formie będzie po urazie, no i jak będzie grał gryzoń po 1 listopada..plus kogo pogryzie.
0
No dokładnie, ale nie ma sensu przyrównywać tę "zachciankę" do innych "kwiatków" transferowych, a już tym bardziej szkoda czasu na ustalanie cen innych grajków przez pryzmat Pana Pereza i Pana Illary.
0
Tak tak, jak się zespół zgra, jak zawodnicy z obcych lig się zaadaptują, jak trener okaże się tak fantastyczny, iz nie zawiedzie w meczach najważniejszych.
0
Jestem rozczarowany, śledzę Twoje posty już bardzo długo ale o coś tak słabego Cię nie podejrzewałem. :(
"Illara za 30?" Po pierwsze to oficjalnie za 32mln, po drugie lament nad każdym transferem przez pryzmat młodego (pewnie utalentowanego :P) Baska jest błędny. Illaramendi kosztował tylko i wyłącznie tyle bo Sociedad zapierał się rękami, nogami i czym tam jeszcze mógł żeby go nie oddać. Klauzula jest czymś świętym w Hiszpańskiej lidze także Real jeśli chciał (Florek chciał:P) musiał wybulić tyle ile było w papierach napisane. Byłoby 50mln to tyle by musiał Real rzucić na stół.
33 za Fabsa faktycznie - śmiech, 50mln za Luiza? Cóż szejk nie chciał mieć konkurencji, przepłacił - i ma Luiza.
Także błędnym jest patrzenie na rynek przez pryzmat piłkarza kupionego tylko wyłącznie dlatego, że zapłacono klauzulę odstępnego zawartą w jego kontrakcie.
0
I Falcao.
0
Nie takie proste bo aż ciągnie by coś skomentować:)
0
Nie interesuje mnie to kompletnie.
0
Słaba - niewiele związana ze sportem. Masz jeszcze inne światłe rady czy tylko tę..?
0
Redakcja zaciera ręce, informacja słaba tu kasiorka leci.
0
Ty normalna jesteś?
1
W życiu bym z siebie czegoś takiego nie zrobił, z żadną podobizną. Wstyd by mi było się ludziom na ulicy pokazywać z takim czymś.
0
Chłopak wszystko już wygrał prócz tego tytułu, nic dziwnego, iż pożąda go obecnie najbardziej. Szkoda tylko, że ta Argentyna raczej za słaba na triumf
0
Hehe no tak te przynajmniej odrosną:P
1
Idiotyzm..
2
Bo Messi czyta na okrągło w Brazylii tylko prace hiszpańska..-_-
0
Nie d*pe zawracać tylko prawda musi wyjść na jaw a winni zostaną ukarani. Bez wzgledu czu winny bedzie sie nazywał Messi czy jakiś inny.
0
Nic poza "oficjalnie" nie jest pewne.
0
Z ust mi to wyjąłeś.
1
Messi już taaki wiekowy, że rola mu się kończy... Boże widzisz a nie pi****lniesz:(
0
Ale to była wina piłkarzy i ich zaangażowania a nie ich marnych umiejętności. Barca ma kim straszyć co pokazuje chociażby ten mundial. Za to obrona niepewna i dziurawa jak ser szwajcarski.. Ale nie Panie Zubi! Napadzior musi być! 70 mln a potem Masche w obronie hehe
1
Juz jeden niejaki Ibra próbował w Barcelonie..
0
Czyli co Kolubijskie lato w Hiszpanii: Real weźmie Falcao i Jamesa a Barca Cuardado.
0
Myślę, że Real już go klepnął.
0
Jeśli już to go na Jamesa wymienią w Monaco.