O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 210
  • Polecenia 0

Komentarze

0

"Poza tym, po tym jak pojawił się po zmianie oprawy wizualnej strony pod tym samym nickiem byłam pewna, że nie zniży się do ponownej rejestracji pod nowym"
To jest pomowienie, co zreszta latwo moga sprawdzic moderatorzy.

Panna Eoren juz wie ze Ferguson pracowal w Aberdeen, czy jeszcze takiej podstawowej wiedzy pilkarskiej nie nabyla i nadal ma sie zamiar osmieszac, przeplatajac to bezpodstawnymi oskarzeniami?


Zyjcie sobie nadal w tym swiecie, gdzie wszystko co zwiazane z Barcelona jest najlepsze, a kazdy kto nie wychwala pod niebiosy Barcelony nie zna sie na pilce itd.

Zegnam.

0

@Joe Black, Ferguson swoj geniusz trenerski udowodnil nie tylko w wielkim MU ale tez w "malym" Aberdeen. Widze ze masz takie same braki w podstawowej wiedzy jak panna Eoren.


Geble, Guardiola ma lepszy blians z Mouringo pracujac tylko w jednym zespolem, to dokladnie potwierdza teze ze to jest artysta jednego przebouje!!!

Czekam na arguemnty za tym ze Guardiola nie jest artysta jednego przeboju.


Wspoldyskutantom zalecam zapoznanie sie z takim powiedzeniem: Psy szczekaja a karawana jedzie dalej.

0

0

Mourinho zdobyl tylko jeden puchar bo na jego drodze stanal jeden z najlepszych zespolow w historii pilki noznej, zespol ktorego trener nie pracuje od roku tylko znacznie dluzej. Zespoly Mourinho zazwyczaj graja najlepiej w drugim roku prace tego trenera.

Tak jak pisalem, Guardiola jest idealnym trenerem dla Barcelony co przy tym ze Barcelona jest najlepszym zespolem ostatnich kilku lat, ktory ma w swoim skladzie najwieksza ilosc pilkarski geniuszy nie pozwolilo Mourinho wygrac wiecej.

Mourinho w przeciwienstwie do Guardioli nie musi juz nic udowadniac. Wygrrywal i z Porto i z Chelsea i Interem, z Realem tez juz ma jeden puchar. Guardiola z kolei ma wiele tytyulow ale tylko z jednym zespolem. Jak jest taki swietny to chyba nie problem by podobne sukcesy powtorzyl z innym klubem?

0

@szefu91, specjalnie dla Ciebie, bys zrozumial.

Guardiola poki co to udowodnil ze jest wielkim trenerem w Barcelonie i tylko tam. To ze ktos jest wielkim trenerem w jednym zespole, to nie znaczy ze jest ogolnie wielkim trenerem.

Wielkim trenerem jest sie wszedzie(nie mylic ze wszedzie sie odnosi sie wielkie sukcesy), Guardiola poki co jest wielkim trenerem tylko i az w Barcelonie.

Zobacz wszystkie

0

"Pep nie potrzebuje być wielki taktykiem" - gdyby nie bledy sedziego to Barca nie przeszlaby Chelsea znakomicie ustawionej przez Hiddinka. W pojedynku trenerow Hiddink osmieszyl Pepa, Holender tak ustawil druzyne ze zneutralizowal wszystkie najwieksze atuty Barcy - na tym polega geniusz Hiddinka, Barca strzelajaca bramko jak na zawolanie dopiero 180 minucie dwumeczu strzelila bramke Chelsea, oddajac peirwszy celny strzal w 2 meczu - takie sa fakty, one o czyms swiadcza.

0

Napisalem - "Barça strzelajaca bramko jak na zawolanie dopiero 180 minucie dwumeczu strzelila bramke Chelsea, oddajac peirwszy celny strzal w 2 meczu - takie sa fakty, one o czyms swiadcza." w 2 chodzilo mi drugi mecz a nie dwumecz- gdyby mi chodzilo o dwumecz a (dokladniw w dwumeczu) napisalbym 2meczu jesli juz. Ale nie ma co kruszyc kopie

0

obawiam sie ze jestem starszy od Ciebie - pamietam Barce z 94 roku, mecze w Korei ogladlaem na zywo w tv,a pilka nozna interesuje sie od poczatku lat 90-tych, pamietam mistrzostwa z 94 roku, a Ty pamietasz?

0

"Nawet wolny od czasu do czasu może uderzyć... Jeśli porównać każdy element tych graczy, łatwo dojść do wniosku, że Ronaldo ma wyraźną przewagę tylko w tych strzałach z dystansu - reszta jest albo na bardzo wyrównanym poziomie, albo na korzyść Messiego."

No prosze Was, ZACHOWAJCIE ODROBINE OBIEKTYTWNOSCI, gdzie wolne Ronaldo a gdzie Messiego, nie ma porownanania, gdzie gra glowa Argenynczyka a gdzie gral glowa Portuglaczyka- o czym mu to mowimy, Ronaldo czy sie to komus podoba czy nie jest bardzoiej kompletnym pilkarzem od Messiego

0

"Proszę nie nazywać tego ligą angielska, ostatnie wyniki ich reprezentacji pokazują poziom piłki u Anglików. " haha przesledz wyniki reprezentacji Anglii z ostatniego okresu i nie pisz glupot, Euro to nie wszystko. reprezentacja Hiszpanii az do Euro 2008 co wielka impreze zawodzili - (grali jak nigdy przegrywali jak zawsze) co nie znaczylo ze na poczatki 21 wieku liga hiszpanska (tylko z nazwy) nie byla najlepsza na swiecie. Premiership jest lepsza od La Ligi czy sie to komus podoba czy nie, LM dobitnie to pokazuje - ostatnie kilka sezonow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?