Aboutreka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Poza tym, po tym jak pojawił się po zmianie oprawy wizualnej strony pod tym samym nickiem byłam pewna, że nie zniży się do ponownej rejestracji pod nowym"
To jest pomowienie, co zreszta latwo moga sprawdzic moderatorzy.
Panna Eoren juz wie ze Ferguson pracowal w Aberdeen, czy jeszcze takiej podstawowej wiedzy pilkarskiej nie nabyla i nadal ma sie zamiar osmieszac, przeplatajac to bezpodstawnymi oskarzeniami?
Zyjcie sobie nadal w tym swiecie, gdzie wszystko co zwiazane z Barcelona jest najlepsze, a kazdy kto nie wychwala pod niebiosy Barcelony nie zna sie na pilce itd.
Zegnam.
0
@Joe Black, Ferguson swoj geniusz trenerski udowodnil nie tylko w wielkim MU ale tez w "malym" Aberdeen. Widze ze masz takie same braki w podstawowej wiedzy jak panna Eoren.
Geble, Guardiola ma lepszy blians z Mouringo pracujac tylko w jednym zespolem, to dokladnie potwierdza teze ze to jest artysta jednego przebouje!!!
Czekam na arguemnty za tym ze Guardiola nie jest artysta jednego przeboju.
Wspoldyskutantom zalecam zapoznanie sie z takim powiedzeniem: Psy szczekaja a karawana jedzie dalej.
0
0
Mourinho zdobyl tylko jeden puchar bo na jego drodze stanal jeden z najlepszych zespolow w historii pilki noznej, zespol ktorego trener nie pracuje od roku tylko znacznie dluzej. Zespoly Mourinho zazwyczaj graja najlepiej w drugim roku prace tego trenera.
Tak jak pisalem, Guardiola jest idealnym trenerem dla Barcelony co przy tym ze Barcelona jest najlepszym zespolem ostatnich kilku lat, ktory ma w swoim skladzie najwieksza ilosc pilkarski geniuszy nie pozwolilo Mourinho wygrac wiecej.
Mourinho w przeciwienstwie do Guardioli nie musi juz nic udowadniac. Wygrrywal i z Porto i z Chelsea i Interem, z Realem tez juz ma jeden puchar. Guardiola z kolei ma wiele tytyulow ale tylko z jednym zespolem. Jak jest taki swietny to chyba nie problem by podobne sukcesy powtorzyl z innym klubem?
0
@szefu91, specjalnie dla Ciebie, bys zrozumial.
Guardiola poki co to udowodnil ze jest wielkim trenerem w Barcelonie i tylko tam. To ze ktos jest wielkim trenerem w jednym zespole, to nie znaczy ze jest ogolnie wielkim trenerem.
Wielkim trenerem jest sie wszedzie(nie mylic ze wszedzie sie odnosi sie wielkie sukcesy), Guardiola poki co jest wielkim trenerem tylko i az w Barcelonie.
0
szefu91 czyzby myslenie dla Ciebie bylo sportem ekstremalnym? Chlopie, czutaj ze zrozumieniem. Ja nigdzie nie napisalem ze Barcelona bez Guardioli osiagnaleby to samo co z nim. Wplyw Guardioli na sukcesty tego klubu jest ogromny, calkiem mozliwe ze lepsi trenerzy od niego bedac trenerami Barcelony osiagneliby mniej bo Gaurdiola to prawdopodobnie najlepszy trener dla obecnej Barcelony jaki sie mogl trafic bo zna filozofie tego klubu, itd itd.
To nie zmienia faktu, iz Guardiola osiagnal tylko sukcesy z Barcelona, a bedac trenerem w innym klubie moglby sie okazac przecietnym trenerem, bo nie byloby juz by tej filozofii itd.
0
@Geble, czy Ty ci sie podoba czy nie ale transfery takze sa brane przy ocenie kunszu trenerskiego. Za to odpowiada trener, to on buduje wizje zespolu, sciaga pilkarzy ktorzy jego zdaniem beda pasowac do tej wizji i beda wzmocnieniem zespolu. To nie sa puste frazesy, to jest merytoryczna czesc pracy trenerskiej.
Guardiola nie musi niczego udowadniac zaslepionym fanom Barcelony, ktorzy stawiaja go w jednym rzedzie obok takich trenerskich geniuszy jak Ancellotti, Hiddink czy Capello.
Przypomne FAKTY - Guardiola nie osiagnal nic z innym zespolem niz Barcelona. Guardiola to artysyta jednego przeboju.
0
"Sugerujesz, że skoro AVB powiedział, że to zbieg okoliczności to należy przyjąć to za pewnik i trzymać się tylko i wyłącznie wersji tego Pana, tak ? "
A gdzie tak napisalem? Czytanie ze zrozumieniem sie klania.
Zacytowalem wypoweidz AVB, bo alkurat ona pokrywa sie z moimi spostrzeniami, obserwacjami i wnioskami.
Fakty sa takie, ze Guardiola osiagal sukcesy tylko z jednym zespolem i to zespolem wybitnym, z niesamowita generacja pilkarzy. To sa fakty. Guardiola nie osiagnal nic z innym zespolem niz Barcelona, dlatego poki co jest artysta jednego przeboju.
0
@Geble
Mowienie "Rijkaard dysponował dużo lepszym zespołem" jest bardzo ryzykowna teza. Ja tego zdania nie podzielam.
Ten geniusz Gaurdiola jest jednoczesnie autorem najbardziej nieudanych transferow w historii Barcelony, by tylko wspomniec czy Czychrynskiego, za fatalna, przede wszystkm w skutkach finansowych zamiane Eto na Ibrahimovica.
Jesli Guardiola jest takim geniuszem to jaki problem by to udowodnil w inne lidze z innym zespolem? Jaki problem by na przyklad do 2015 roku wygral LM z jakism innym zespolem? Jak to zrobi, wtedy nie pozostawi zludzen. Teraz sa watpliwosci, bo jest artysta jednego przebouje. Moze to zmienic, pytanie czy to zrobi...
0
@szefu91, ale dowaliles porownanie, haha. Zmien zainteresowania na szachy albo bierki o pilce noznej to Ty nie masz zielonego pojecia.
Przeczytaj jeszcze raz swoje porownanie, jesli masz odrobnie honoru, ale o to Cie akurat nie podejrzewam, zapewne slusznie(zaraz sie o tym przekonamy) to bys bo takim osmieszeniu sie juz nigdy nie odezwal na tej stronie.
Guardiola poki co to jest artysta jednego przeboju, odnosil sukcesy tylko w jednym klubie, w wyjatkowym klubie, ktory ma wyjatkowych pilkarzy. Warto w tym kontekscie zacytowac niedawna wypowiedz AVB:
"Wielkie osiągnięcia Barcelony z ostatnich trzech lat to wynik niezwykłego zbiegu okoliczności, który sprawił, że wszystko poszło po myśli klubu - powiedział były trener FC Porto, obecnie menedżer Chelsea Londyn.
Nie deprecjonuje on jednak sukcesów "Blaugrany". Dla Boasa wielki zbieg okoliczności to spotkanie się w jednym momencie i miejscu wspaniałych zawodników i znakomitego szkoleniowca.
- Pojawili się wybitnie utalentowani wychowankowie, którzy na przestrzeni kilku lat ćwiczyli w akademii Barcelony, pojawił się trener, który jak nikt inny rozumie i broni klubowych wartości - powiedział Portugalczyk, tłumacząc powody sukcesów drużyny Josepa Guardioli.
Jednak jego zdaniem era dominacji Barcelony w Hiszpanii i po części w Europie dobiega powoli końca. - Nic nie trwa wiecznie. Kiedyś ich gra się skończy, bo takie są koleje losu. Wszędzie od czasu do czasu przychodzą lata sukcesów i lata porażek, a to, że udało się Katalończykom tak długo utrzymać na topie, powoduje, że są wyjątkowi - zakończył Portugalski trener. "
0
Guardiola poki co ma sukcesy tylko z jednym klubem, klubem ktory ma swoicj szeregach wybitnych graczy. Ferguson odnosil sukcesy wielki nie tylko z wielkim zespolem i wielkimi pilkarzami - MU ale takze z "malym" zespolem. To jest ta subtelna roznica miedzy Fergusonen a Guardiola. Podobnie jest z Mourinho. Jose potrafil wygrac LM z Porto, ktorego sklad personalny z 2004 roku nie umywa sie do skladu Barcelony za czasow Guardioli.
Gaurdiola bedzie wielki trenerem jesli udowodni swoj kunszt trenerski w innym klubie niz Barcelona, najlepiej w innej lidze.
0
@Eoren gdybys miala chociaz podstawowa wiedze o pilce noznej to bys wiedziala ze Ferguson w przeciwienstwie do Guardioli nie trenowal tylko jednego klubu i nie odnosil sukcesow w pilce klubowej tylko z jednym klubem.
Ferguson prowadzac "malutkie" Abeerden potrafil przerwac dominacje Celtici i Glasgow w Szkocji i zdobyc z tym klubem 3 razy mistrzostwo Szkoci i 4 razy wygrac Puchar Szkocji.
Co wiecej, Ferguson z tym zespolem potrafil zawojowac Europe wygrywajac PZP i Superpuchar Europy.
To wszystko osiagnal z "przecietnym" klubem, nie majacym w swoim szeregach pilkarski geniuszu jak to ma Barcelona Guardiola.
Ale skad taki pilarski laik jak Eoren ma to wiedziec...
0
@Zakfen, mecz na onecie bedzie ale bedzie bez jakiegolowiek komentarza.
0
Meczu Viktoria - Barcelona nie pokaze zadna polska stacja telewizyjna, nie pokaze tez zaden zagraniczny kanal powszechnie dostepny w Polsce.
Wtorek – 1 listopada 2011
Kanał 110 – nSportHD – godz. 17:55 – mecz: ZENIT ST. PETERSBURG – SZACHTAR DONIECK (HD + DOLBY 5.1 + stereo)
komentują: Robert Sitnicki & Stefan Białas
Kanał 110 – nSportHD – początek studia godz. 20:00
Kanał 110 – nSportHD - godz. 20:40 – mecz: BORUSSIA DORTMUND – OLYMPIAKOS PIREUS (HD + DOLBY 5.1 + stereo)
komentują: Sergiusz Ryczel & Sławomir Chałaśkiewicz
Kanał 109 – godz. 20:40– mecz: ARSENAL LONDYN – OLYMPIQUE MARSYLIA (SD + stereo)
komentują: Grzegorz Kalinowski & Marcin Kalita
Kanał 108 – godz. 20:40– mecz: VALENCIA – BAYER LEVERKUSEN (SD + stereo)
komentują: Adam Marchliński & Wojciech Jagoda
Kanał 107 – godz. 20:40 – mecz: KRC GENK - CHELSEA LONDYN (SD + STEREO)
komentują: Bartosz Gleń & Maciej Terlecki
Kanał 106 – godz. 20:40 – MULTI LIGA MISTRZÓW (SD + STEREO)
komentują: Piotr Karpiński, Wojciech Zawioła
Kanał 110 – nSportHD – godz. 00:15 – retransmisja meczu:
VIKTORIA PILZNO – FC BARCELONA (HD + DOLBY 5.1 + stereo)
komentuje: Tomasz Dryła
0
Gdzie ja sie napinam? Napisalem FAKTY. A ze Wy tych faktow nie potraficie zaakceptowac, to doskonale widac w waszych komentarzach, w ktorych sie napinacie,osmieszacie, nie podajecie zadnych argumentow. Ciekawe za co mialbym dostac bana? Za merytoryczny wpis, odnoszacy sie do newsa w ktorym nikogo nie obrazam i w zaden sposob nie lamie regulaminu?
@klocek12355, masz racje.
0
Hat trick w 30 minut to nie jest jakies szczegolnie wybitne osiagniecie. Wystarczy powiedziec ze rekordowo szybki hat trick zostal zanotowany w 90 sekund, a w rozgrywkach na najwyzszym poziomie rekordzisci zanotowali 3 trafienia w... 4 minuty. Gerd Muller w Bundeslidze zanotowal hat trick wlasnie w 4 minuty, taki sam czas to rekord ligi angielskiej Robbie Fowlera. Rekordzista La Liga jest Villa ktory jeszcze w barwach Valencii zdobyl na ustrzelenie hat tricka w meczu z Bilbao potrzebowal 5 minut, rekordzista Serie A jest legendarny van Basten - 6 minut. Tegorocznym rekordzista jest K.P Boateng ktory w niedawnym meczu Lecce - Milan hat tricka ustrzelil w 14 minut.
Jak widac Messiemu bardzo daleko do tych wyczynow.
0
@Antymadridista, jaja sobie robisz? Nsport mialby transmitowac tak nieciekawy mecz? Nie, Nsport nie bedzie transmitowal meczu z Viktoria, ba zaden z kanalow serwisywhc Nki nie bedzie pokazywal na zywo tego meczu. Zaden polski kanal nie pokaze tego meczu na zywo z oczywistych powodow.
0
Rekordzistą Europy jest Belg Dany Verlinden, który w barwach FC Brugge między 3 marca a 26 września 1990 roku nie puścił gola przez 1390 minut.W sezonie 2008/09 holenderski bramkarz Manchesteru United Edwin van der Sar był niepokonany przez 1311 minut. Trzeci jest w tej klasyfikacji Hiszpan Abel Resiono (Atletico Madryt, 1990/91) - 1275 minut.
Światowy rekord należy do Brazylijczyka Mazaropiego, który jako bramkarz Vasco da Gama nie wyciągał piłki z siatki przez 1816 minut - od 18 maja 1977 do 7 września 1978 roku.
Rekordzistą tego sezonu jest Manuel Neuer, który na przełomie września i października niepokonany był przez 1147 minut.
0
@tiaaaamo, ja Cie nie atakuje tylko pokazuje ze zarzucasz mi bezpodstawnie pewne rzeczy. W poscie ponizej napisales , ze wywyzszam Real. Pokaz mi gdzie to robie? konkrety, cytaty prosze!
Zarzucanie bezpodstawnie komus rzeczy to nie jest konstruktywna uwaga...
0
@kierusek, w swoim pierwszym wpisie wspomnialem nie tylko o Casillasie ale takze o Harcie i Neuerze. Kibice Barcelony zazwycaj wymieniaja tylko Real albo Ronaldo jesli jest news o... Messim. Ja Casillasa wymienil jako jednego z klilku, kibice Barcelony tak nie robia. Widzisz roznice?
0
@tiaaamo, nigdzie nie napisalem ze "barcelona to farselona a real jest najlepszy", ba nawet nie napisalem nazwy klubu z Madrytu. Az tak wielki kompleks madryckiego klubu masz ze musisz pisac o nim mimo ze nikt o nim nie wspominal?
0
@sqr3byq
Chlopie, przeciez ja w przeciwienstwie do fanow Barcelony nie podwazam statystyk! To kibice Barcelony na kazdym kroku deprocjonuja statystyki podwazajace wielkosc Barcelony czy ich pilkarzy np Valdesa. Z kolei chetnie siegaja po statystyki gdy te sa korzystne dla ich druzyny. To jest hipokryzja!
0
@Alcantara, ale jak katalosnska prasa pisze o statysytyce posiadania pilki przez Barcelone, ktora jest znacznie mniej wazna, to jakos z zaden z kibicow Barcelony na czele z Toba nie pisze ze to sa smieszne i "irracjonalne" rzeczy. Kolejny dowod na hipokryzje kibicow Barcelony.
0
@kierusek_Blaugrana. Przeczytaj newsa ktorego komentujesz to moze zobaczysz haha
0
@kierusek_Blaugrana
Chlopie ja nie mowie ze liczy, statystyki nie sa wazne! Kibice Barcelony mowia ze nie sa wazne, jak podalem statystyki dotyczace Valdesa, a w innych przypadkach czesto udowadniaja wielkosc Barcelony powolujac sie na statystyki. To jest hipokryzja!
0
Mialo byc - Dlaczego Valdes zdaniem wielu fanow Barcelony jest lepszy od Casillasa?
0
@tigerer
Gdzie napisalem ze o robicie bramkarza swiadczy tylko ilosc obronionych przez niego celnych strzalow? Oczywiscie ze Valdes ma pewna zasluge, ze tak malo celnych strzalow rywale oddaja na jego bramke, ale ta zasluga jest niewielka w porownaniu z zasluga obroncow i pomoncnikow. To ze rywale oddaja niecaly jeden celny strzal na mecz z Barcelona w 90% nie jest zasluga Valdesa. Valdes moze uratowac pojedyncze stuacje w poszczegolnych meczach, wyjsciem, skroceniem kata. Ale nie mozna przypisywac mu tego ze rywale oddaja tak malo celnych strzalow. To juz jest zasluga obroncow. To ze rywale nie maja pozycji do strzalow, szczegolnie zza pola karnego jest zasluga obroncow nie Valdesa!
"smiesza mnie ludzie ktorzy futbol widza tylko w glupich cyferkach"
Przeciez cala wielkosc Valdesa i Barcelony opiera sie na tychze cyferkach zdaniem fanow Barcelony!
Dlaczego Valdes zdaniem wielu fanow Barcelony jest lepszy od Valdesa? Nie dlatego ze ma wieksze umiejetnosci, tylko dlatego ze puszcza mniej bramek(niezawsze jedno idzie za drugim), bo ma mniejsza srednia puszczonych goli na mecz, bo lepszy procent skutecznosci!
Ilez razy fani Barcelony pieja z zachwytu nad gra Barcelony powolujac sie statystyke posiadania pilki! A czymze jest ta statystyka? To suche liczby!
Jak kibice Barcelony tlumacza wyzszosc Messiego nad Ronaldo? Ano podaja laczna iczbe asyst i bramek. To przeciez tez tylko cyferki!
Tak jak pisalem wczoraj, wielu kibicow Barcelony to hipokryci, co widac chociazby powyzej. Wyznaja filozofie - Kalemu ukrasc to zle, ale Kali ukrasc to dobrze.
0
0
Info dla posiadaczy Nki i Cyfrowego Polsatu: mecz Barcelona - Mallorca pokaze niekodowany kanal Arzu TV.
0
Info dla posiadaczy Nki i Cyfrowego Polsatu: mecz Barcelona - Mallorca pokaze niekodowany kanal Arzu TV.