Aboutreka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca ma ogromne szczescie, tylu waznych zawodnikow Bayerny nie zagra, ogromna szkoda, jestem podlamany troche jako fan Bayernu od klikunastu lat. Smieszy mnie wypowiedz TheBest ktory pisze ze nie wie za wiele o Buttcie, przeciez ten bramkarz byl przez kilka lar 1 nramkarzem Bayeru, bronil w pamietnym finale LM z Realem, poza tym slynie z tego ze ... strzela bramki. Nie wiem jak mozna go nie znac...
0
Kurs na wygrana Lyonu w pierwszym meczu wynosi az 3,25. Warto stawiac, prawie pewniak, i to jaki swietny kurs
0
coz Barca ma roznych kibicow, nawet takich ktorzy wierza ze mozna przejsc przez caly sezon i nie miec zadnego kryzysu
szkoda ze kryzys dopadl nas akurat teraz jak wznawia gre LM, smutno bedzie sie zegnac z LM...
0
A Real dzis prowadzi juz 6 do 1 z tym samym Betisem z ktorym tak tydzien temu meczyla sie i ledwo zremisowala Barcelona, o czym mu tu mowimy...
0
A jak mowilem tydzien temu podczas meczu z Betisem ze kiedys musi przyjsc kryzys Barcelony i ze obawiam sie ze to wlasnie teraz nadchodzi to naskoczone na mnie ze bredze, nie znam sie itd.
Pytanie tylko jak dlugo bedzie ten kryzys. O pokonaniu Lyonu w LM mozna powoli zapomniec...
0
"Jakieś mało ambitne te kursy skoro uczy się na nich rzeczy które przyswaja się w gimnazjum;]"
Nie wiem co ucza w gimnazjum bo na cale szczescie nie musialem do niego chodzic, natomiast zeby zrozumiec prawo trzeba miec bardzo dobrze opanowane podstawy dlatego tez na "Wstepie do prawoznastwa" ucza podstaw i bardzo slusznie.
0
"Ja nie uważam się za naiwnego człowieka, a w to wierze.. Coś jest ze mną nie tak według Ciebie? Jak już tak lecisz pojęciami, to znasz może pojęcie wiernego kibica? Nie mówię, że jak Barça będzie miała ciężkie chwile to coś się zmieni w moim kibicowaniu, ale jako oddany kibic wierze, że obędzie się bez "dołka"."
Oczywiscie ze znam takie pojecie, wierny kibic moze tak wierzyc. Ja wierze w druzyny ktorym kibicuje ale nie łudze sie tez ze nie beda mialy zadnego kryzysu.
Wiem ze dolek musi przyjsc ale to nie oznacza ze nie ejstem wiernym kibicem.
Tak jak myslalem, nie doczekalem sie zadnego przyklady druzyny ktra wygrala LM nie majac kryzysu...
Spadam spac.
Pozdrawiam wszystkich kibicow pilki noznej, dziekuej za kultura dyskusji.
0
""Obawiam się że mimo twojej wrodzonej inteligencji i błyskotliwości nie przyswoiłeś sobie definicji precedensu(ta nieszczęsna historia!)"
Pojecie precedensu zwiazane jest z prawem a nie z historia !
Poczytak troche o angielskim prawie czy o systemie common low to bedziesz wiedzial co i jak.
A jeszcze jedno, trzeba byc naprawde naiwnym zeby wierzyc w precedens Barcelony (czytaj sezon bez kryzysu) w sezonie bezposrednio po mistrzostwach Europy
0
"Obawiam się że mimo twojej wrodzonej inteligencji i błyskotliwości nie przyswoiłeś sobie definicji precedensu(ta nieszczęsna historia!). Jeśli pisałem że drużyna Pepa może dokonać precedensu utrzymując wysoka, stabilna formę przez cały sezon to logiczne że żadna drużyna do tej pory nie mogła tego dokonać bo inaczej nie było by mowy o precedensie. Gubisz się kolego."
Obawiam sie ze lzesz kolego, napisales jedynie ze "Jestem na tyle inteligentny(mimo wszystko) i dobry z historii że znam zjawisko precedensu.' a nie jak piszesz powyzej ze "Jeśli pisałem że drużyna Pepa może dokonać precedensu utrzymując wysoka, stabilna formę przez cały sezon to logiczne że żadna drużyna do tej pory nie mogła tego dokonać bo inaczej nie było by mowy o precedensie"
Jednym slowem KLAMIESZ
Co do definicji precedensu to mam za soba tyle kusrow z roznych praw ze doskonale wiem co oznacza to pojecie... wiec spokojan twoja rozczochrana
pozdrawiam i dziekuje ze zachowujesz kulture dyskusji
0
Krystek1899 historia, praktyka pokazuje ze jest praktycznie niemozliwe zeby na takim poziomie rozgrywek - bardzo silna liga hiszpanska, LM tym bardziej - nawet najlepszej druzynuie nie przytrafilo sie kilka spotka slabszych pod rzad ! NIE DA SIE GRAC SUPER CALY CZAS przy takiej liczbe spotkan w sezonie i tak wyrowannym poziomie - powie ci to kazdy TRENER, fizjolog,- kazdy kto sie zna na pilce i nie jest naiwny 1
0
To ze Chelsea nie ma praktycznie szans na mistrzostwo Anglii to ejszcze gorzej dla Barcy bo to oznacza ze skupia sie na LM...
0
mialo byc druzyny zwyciezcy
0
Pawel Jasiu krotka pilka - rozmawiamy mowliwym kryzysie Barcy w kontekscie wygrania LM przez Barce.
Podaj przyklad zwyciezy LM (nie puchary Europy tylko LM) ktora wygrala LM nie majac zadnego kryzysu w sezonie w ktorym siegnela po trofeum ustalmy co to kryzys- co najmniej 3 slabsze mecze druzyny w sezonie pod rzad w oficjalnych rogrywkach). Czekam na twoje precedensy...
0
"aboutreka - sam mowisz ze nie da sie wygrywac wszystkiego to dlaczego zakladasz ze Chelsea bedzie wygrywac wszystko w LM? Chcesz sie zalozyc, ze oni Juentusu nie przejda?"
Bo Chelsea miala juz kryzys w tym sezonie a wlasciwie to dopiero z niego wychodzi a Barca nie maiala ejszcze w tym sezonie, a kryzys jest nieuchronny, pytanie tylko kiedy i jak dlugo bedzie on trwal.
"aboutreka skoro hiddink jest taki genialny to dlaczego nie rozpracowal Barçy gdy ta rozjechala jego real 3-0 bodajze w 98 roku, co?"
Chlopie co ty porownujesz, obecny Hiddink jest duzo lepszym trenerem, duzo bardziej doswiadczonym, poza tym nie oceniaj trenera po JEDNOSTKOWYM meczu
0
Pawel Jasiu widze ze nie grzeszysz inteligencja zbytnio wiec musze ci wszytko lopatologicznie wylozyc:
1 "Nawet nie chce mi się pisać że Barça wcale nie musi wpaść na Chelsea co dla wszystkich oprócz ciebie jest oczywiste."
Jasne ze musi, ja nigdzie nie napisalem ze w nastepnej rundzie tylko w ogole, najpozniej w fianle ale Barca musi wpasc na Chelsea, The Blues z Hiddinkiem powinni rozjechac wszystkich, pytanie tylko kiedy trafia na Barca - o ile w ogle ta przejdzie Lyon, jesli Chelsea bedzie wszystko wygrywac w LM zanim sie spotka z Barca to wygranie LM przez Barce w tym sezonie nie bedzie mozliwe bez pokonanania Chelsea ! to proste jak budowa cepa !
2 "Na jakiej podstawie twierdzisz że nie myślę? Może mnie zacytujesz albo choć wytłumaczysz kiedy zachowałem się jak istota niezdolna do myślenia?
A dlaczego zespół nie może się zachować tak jak po wpadkach z początku września? Dlaczego ten "kryzys" jak to nazwałeś ma trwać przez 9 meczy? I w gwoli ścisłości to mecze z Getafe i Espanyolem nie odbyły się na początku sezonu.
Twoje jedyne argumenty to przypuszczenia, obawy łączące się w stek bzdur nie mających pokrycia z rzeczywistością. No bo jak mam polemizować z argumentem że tobie się wydaje że słabsze mecze Barcelony właśnie nadchodzą? Chyba trzeba zignorować."
Widze ze kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie pisalem ze kryzys ma trwac przez 9 merczy tylko ze nie da sie grac super przez 9 miesiecy.
ja ci pisze ze kryzys muis w koncu przyjsc a ty mi przywlujesz jakies gorsze mecze Barcy po ktorych nie bylo zaadnego kryzysu ! tym samym potwierdzasz moja teze- BaRCA nie mial jeszcze kryzysu w tym sezonie- pytanie kiedy bedzie miala
Rozumiesz juz czy jeszcze prosciej mam to wytlumczyc?
0
poza tym w tym tygodnu stalo sie cos co wg mnie bardzo zmniejszylo szanse na wygranie LM w tym sezonie przez Barce.
Trenerem Chelsea zostal Hiddink- najlepszy trener swiata, czlowiek ktory potrafi odminiec oblicze druzyny , stworzyc zespol praktycznie od reki, nie potrzebuje wielu miesiecy jak inny swietni szkoleniowcy.
Jestem wiecej niz pewien ze Hiddink ropracuje tak Barce ze tu na stronie po meczu Chelsea - Barca bedzie lament..
0
Pawel Jasiu czytyaj ze zrozumieniem, mysl troche to nei boli,
W tym problem ze Barca nie miala w tym sezonie jeszcze kryzysu- nie licze pierwszych spotkan pod wodza Guardioli, taki kryzys w koncu musi przyjsc, nie da sie grac wspaniale przez 9 miesiecy i cialge wygrywac, musi sie zdzrzyc kilka meczy pod rzad gdzie Barca bedzie grala gorzej, gdzie bedzie wiodcznty spadek formy, obawiam sie ze to teraz bedzie, jak nie to pozniej a to jeszcze gorzej bo im dalej w LM tym ciezej...
0
panie prezes zadalem ci pytanie na ktre nie raczyles odpowiedziec, podoba ci sie ze Barca tylko remisuje z przecietna druzyna?
Powtarzam - nie jestem kibicem sezonowym - co nie oznacza ze jestem kibicem Barcy- prosze nie wyciafac takiego wniosku tylko dlatego ze pisze na tej stronie komentarze od dluzszego czasu...
0
Dwie sprawy:
1 Taka Barca odpada w LM w dwumeczu z Lyonem
2 Nie da sie wygrywac przez caly sezon, zawsze musi byc w sezonie kryzys, wyglada na to ze przyszedl on teraz, raczej musimy sie sie pozegnac z LM bo historia pokazuje ze krzys trwa nie jeeden mecz czy dwa ale kilka, od 2 do 4 tygodni
0
hassan skad pomysl na taki nick? czyzbys bym fanem Hossama Hassana?
Tak jak pisalem wczesniej, z taka gra a przede wszysatkim obrona nie mamy czego szukac w LM z Lyonem...
0
"sedzia dobrze sędziuje jak narazie dzisiejsze zawody :)"
dlatego Barca przegrywa... hehe taki zarcik...
0
panowie warto stawiac w zakaldach live u bukow, w tej chwili kurs na Betis 2,25 a na Barce 3,25 remis 3,10
0
jasne ze Barcelonie wolno przegrac, chcoiaz sobie czesc kibicow troche kasy u bukow zarobi
0
panie prezes a tobie sie podoba ze Barca dostaje baty z przecietniakiem?
nie jestem kibicem sezonowym
0
Ale cienizna, zal patrzec, z taka gra nie mamy zadnych szans w LM, a mecz z Lyonem juz niedlugo...
0
Ale cienizna, zal patrzec, z taka gra nie mamy zadnych szans w LM, a mecz z Lyonem juz niedlugo...
0
Niektorzy co tu pisza chyba nigdy nie grali w realu w zadna gre zespolowa. Jesli nie to chociaz poczytajcie troche o psychologii sportu.
Zeby tylko Barca nie trafila na Bayern. W dobrej formie Bayern pokona Barce, raczej.
0
W przeciwienstwie do wielu tu piszacych nigdy nie gralem w zadnego pilkarskiego menadzera ,za to sam gralem i wiem jak moze spac morale po takim meczu, nawet jesli sie w nim nie gralo.
Panowie wiecej pilki w realu a mniej na kompie!
0
Zle sie stalo ze przegralismy ten mecz.Mimo ze to tylko rezerwy to porazka spowoduje ze spadna morale calego zespolu , takze tych z pierwszego skladu przed najwazniejszym meczem w tym roku, czyli sobotnim starciem z Realem, ktory jak uczy historia moze zagrac wielki mecz - efekt nowego trenera. Zaczynam sie bac o Barce, zeby tylko sie nie osmieszyli w sobote..
0
Jesli dzis przegrywamy z Szachtarem to az sie boje pomyslec jakie baty dostaniemy w sobote od Krolewskich.