Aboutreka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie przypomiam sobie zadengo meczu w Korei zeby w jednym meczu sedzia popelnil tak wiele, isitonych bledow jak wczoraj.
0
Maniu obejrz dwa mecze to bedziesz wiedzial kto zasluzyl na awans, widac jak na dloni kto byl lepszy tym dwumeczu. Iniesta wczoraj powinien dostac zolta kartke(bez dwoch zdan), jakby dostal zolta to by mogl zagrac w finale czy nie?
0
kartka dla Abidala jak najbardzije sluszna, przyznal to sam Abidal!!! On chyba wie lepiej czy faulowal i czy zasluzyl na czerwona kartke niz wy !
0
czeka na newsa na tej stronie w ktorym Abidal przyznal sie do faulu na Anelce, na zagranicznych strronach jest o tym glosno.
0
messidona mnie nie obchodzi caly sezon mnie obchodzi konkretny dwumecz w lidze mistrzow, w lm awansuje sie zasluzenie do dalszej rundy za mecze w danej rundzie LM a nie za mecze w lidze krajowej !!!
to ze Manu i Barca graja najlepiej przez caly sezon to maja grac w finalach wszelkich rozgrywek? puchar krola? FA Cup itp Bezsens.
0
Co do faulu Abidala na Anelce to on byl- sam Abidal sie do niego przyznal!!! pytanie tylko czy trzeba byla za niego dac czerwona kartke.
http://www.setanta.com/uk/Articles/Football/2009/05/07/Champs-Abidal-reaction/gnid-51868/
0
Kania88-VeB, dobry obraz to jeszcze nie wszystko, trzeba tez sie znac na pilce by moc ocenic kto w jakim meczu byl lepszy.sorry ale jesli ktos twierdzi ze Barca zasluzyla na awans - nawet abstrachujac od bledow sedziego- to deliaktnie mowiac ma blade pojecie o pilce(granie ladniejszej pilki nie oznacza bycie lepszym)
0
w stolicy Wloch zagraja druzyny ktore juz powinny odpasc bo w dwumeczach byly gorsze de faco - Manu nie zasluzyl na przejscie Porto- mial sporo szczescia, Barca nie zasluzyla na przejscie Chelsea- ona miala nie tylko szczescie (gol Iniesty w doliczonym czasie gry, jedyny celny strzal na bramke) to jeszcze wyadatna pomoc ze strony sedziego ktory wypaczyl wynik spotkania. Coz taki jest sport, nie zawsze wygrywaja ci co zasluzyli na wygrana, na tym polega piekno sportu.
0
diaze666 obejrz na spokojnie mecz, bez emocji to zobaczysz gdzie powinny byc karne dla Chelsea, nie jest trudna sprawa dojsc gdzie- wystarczy znac przepisy i byc obiketywnym.
pozdrawiam, musze spadac
0
nie wyrywaj przepisow w kontekstu, przepis jest jasny, co innego z jego interpretacja, nie myl przepisu z jego wykladnia!!!
0
PaweldzBarca05 nie wypisuj glupot !!!nie musi byc zadnego swiadomego ruchu reka zeby odgwidac karnego. Gdyby tak bylo jak ty piszesz to zawodnik idacy stac w bramce przy rzucie roznym by rozlozyl rece, zanim by zostal wykonany rzur rozny w ten sposob zwiekszajac szanse ze pilka do dosrodkowniu uderzena glowa czy noga trafi w niego zapobiegajac utracie bramki, wg ciebie gdy by pilka trafila w rozlozone przez niego wczesniej rece nie byloby karnego bo on juz rozlozyl te rece wczesniej, mial tak rece przed strzalem! ABSURD!!!
poczytaj przepisy zanim zaczniesz o nich pisac !!!
0
obawiam sie ze jestem starszy od Ciebie - pamietam Barce z 94 roku, mecze w Korei ogladlaem na zywo w tv,a pilka nozna interesuje sie od poczatku lat 90-tych, pamietam mistrzostwa z 94 roku, a Ty pamietasz?
0
to nie byl zaden blad, poczytaj troche o pilce to bedziesz wiedzial dlaczego nei byl to blad,
0
mowie o pojedynczyb bledach wypaczajacych wynik meczu!!!
0
w korei Korea awansowala po pojedynczyhc bledach w meczach z Hiszpania i Wlochami, we wczorajszemu meczu bledy byla ogromnego kalbiru- niepodyktowanie karnego i bylo ich kilka - nie ma zadnego porownania do Korei.
0
co innego pomylki a co innego niepodyktowanie 2 czy 3 karnych w meczu i to dla jednej druzyny !!!
0
juz sie zaczyna wypisywanie ze jestem kibicem realu czy chelsea, nie nie jestem, a pierwszy mecz ogladalem to tak dla twojej wiadomosci.
Bledy sedziego w pierwszym meczu to nic w porownaniu z bledami sedziego we wczorajszym meczu, nie ma zadnego porownania, nie pisalem ze sedzia byl przychylny Barcie ale faktem jest ze mylil sie na niekorzysc obydwu stron ale duzo bardziej, czesciej na korzysz druzyy hiszpanskiej. Kazdy kto sie zna pilce wiec ze bledy sedziwego wypaczyly wynik wczorajszego meczu
0
maciach nikogo nie obchodzi za jaka jestes zasada, zasada w pilce noznej dotyczaca odgwizdania gry reka jest jedna i jasna - wg niej Chelsea powinna miec karne - koniec i kropka.
0
szkoda ze duza czesc kibicow tak wspanialego klubu jak Barca nie potrafi przyznac ze ich druzyna awanasowala do finalu NIEZASLUZENIE. Bledy sedziego WYPACZYLY wynik wczorajszego meczu a w konskewencji dwumeczu!!!
0
"Karne? Dotkniecie, Pique było nieumyślne i słusznie nie odgwizdał karnego sędzia podobnie jak przy drugiej wątpliwej sytuacji gdzie obrócony Eto nie mógł przecież widzieć i ustawić ręki w ten sposób "
by zasłonić jej drogę do bramki."
chlopie zapoznaj sie przepisami i nie wypisuj glupot!!!
Zagranie reka nie musi byc umyslne zeby moc podyktowac karnego !!!
Karny dla Chelsea - co najmniej jeden - sie nalezal !!!
0
"wg mnie Chelsea nic nie pokazala" jesli
chelsea nic nie pokazala to co pokazala Barcelona ktora byla dzis gorszym zespolem, a wiem co pokazala, ze bez wypaczajacyh bledow sedziego final LM ogladaloby w Barcelonie przed TV.
Ludzie nie piszcie glupot o Hiddinku, ten trener po raz koleny pokazal jak swietnym jest fachowcem, ustawil tak druzyne ze kompletnie zneutraliwal Barce w ataku, ta byla bezradna w ataku, strzelila bramke dopiero po 180 minutach gry z Chelsea!!!
0
ludzie przestancie pisac o calym sezonie i o osiagnieciach historycznych obu klubow, na przestrzeni dwumeczu Chelsea byla lepsza druzyna i to ona zasluzyla na awans czy sie komus podoba czy nie, taka jest prawda!
0
do : tomi92:
jest subtelna roznica, Barca byla lepsza tydzien temu ale Chelsea nie zremisowala tamtego meczu fuksem, czy tez dzieki wypaczajacym wynik bledom sedziego jak dzis Barcelona, tydzien temu byl remis bo Chelsea zagrala znakomicie w obronie, dzis byl remis bo Barca miala fuks plus wypaczajace wynik bledy sedziego - widzisz roznice?
Nie ulega zadnej watpliwosci kto zasluzyl na awans do finalu
0
jesli ktos tu strzelil bramke fuksem to na pewno nie Chelsea, jedyny celny strzal Barcy przez caly mecz i gol na dodatek w doliczonym czasie gry,kto tu fuksem strzelil bramke, o czym mu tu w ogole mowimy, ludzie opanujcie sie, rozumiem ze kochacie Barce ale zachowajce odrobine obiektywizmu a ten jest bezwgledny dla Barcy - Barca awansowala niezasluzenie, zasluzyla na odpadniecie, gdyby nie bledy sedziego to by Barca final ligi mistrzow ogladala w Barcelonie...
0
Ciekawe czy kibicow tak wielkiego zespolu jak Barca jest stac przyznac ze ich ulubiona druzyna awansowala do finalu niezasluzenie, niezasluzenia remisujac w dzisiejszym meczu bedac druzyna ewidentnie gorsza, wynik dzisiejszego meczy wypaczyly bledy sedziego, jesli ktos twierdzi inaczej nie zna sie na pilce
0
Kursy na final ligi mistrzow:
Barca 2,5
Remis 3,15
Manu 2,75
Co mnie obchodzi caly sezon, liczy sie dzisiejszy mecz w dzis lepsza byla Chelsea, wiec nie zawsze szczescie sprzyja lepszym
0
oszukuje sie - mialo byc
0
1 Bledy sedziego wypaczyly wynik tego meczu, jesli ktos twierdzi inaczej nie zna sie na pilce...
2 Barca nie zasluzyla w tym meczu na remis, a wiec w prostej konsekwencji nie zasluzyla na awans do finalu majac na uwadze wynik pierwszego spotkania
3 Barcelona nie potrafi grac z angielskimi zespolami, jesli ktos twierdzi inaczej delikatnie mowiac mija sie z prawda i oszokuje siebie samego , a w finale czeka MU - druzyna angielska,
4 MU jest zespolem lepszym do Chelsea ale jednoczesnie grajacym w stylu bardziej odpowiadajacym Barcelonie
p.s. Jesli ktos twierdzi ze Barcelona zaslugiwala w tym meczu na remis niech zobaczy statystyke celnych strzalow i przeanalizuje konskewencje bledow sedziwego - tylko tak uczciwie- nie oszukujac innych i przede wszystkich siebie.
- szczescie nie zawsze sprzyja lepszym, poza tym kiedys sie skonczy
0
Wart uwaga jest sklad Chelsea, bardzo mocny jedenastka o dziwo z dwoma napastnikami i bardzo groznymi pod bramka rywala pomocnikami, bedzie Barcelonie baaaardzo ciezko, na dodatek u Anglikow najlepszy trener na swiecie - genialny Hiddink. Karty rozdaje druzyna angielska, jesli dobrze je rozegra to bedzie w finale, jesli nie to w finale bedzie Barca. Wszystko w rekach Chelsea.
0
Lahm nie zagra a Butt bedzie w bramce to pewne na 99%, mowie to jako fan Bayernu