Aboutreka
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"wątpliwa czerwień Abidala" DYSKUSJA Z wiekszoscia fanow Barcy nie ma sensu na temat dwumeczu Chelsea- Barca bo jestescie mega nieobiektywni,
nawet sam Abidal przyznal ze dostal slusznie czerowna kartke, ale nie niektorzy kibice Barcy wiedza lepiej i pisza takie brednie jak powyzej
0
Niestety ale z wami nie da sie dyskutowac, pisze o elementach w ktorych Ronaldo jest obiketywnie lepszy od Messiego, daje argumenty ze Portugalczyk jest bardziej kompletnym pilkarzem od Argentynczyka (co nie znaczy ze lepszym) a wy juz piszecie ze Ronaldo jest moim idolem, ludzie opanujcie sie , jak mozna wyciagac tak denne wnioski, gdybym wymienil kilka cech w ktorych Barca jest lepsza od Realu to jeszcze nie oznacza ze jestem fanem BARCY !!! Nie jestem fanem Ronaldo, ja nawet Ronaldo nie lubie, ale mimo tego doceniam jego klase pilkarska i staram sie w miare obiektywnie o nim pisac, jesli widze ze jest bardziej kompletnym pilkarzem od Messiego (ktrego cenie jako pilkarza i jestem neutrlany wobec niego) to tak pisze, proste.
Naprawde mnie nie obchodzi ze piszecie ze nie jestem dziennikarzem, nie zmienia to faktu ze nim jestem.
0
Siwy nie masz pojecia o dziennikarstwie...
po pierwsze to jest taka funkcja jak korektorzy, poczytaj sie czym oni sie zajmuja, zdzwilibys sie gdybys dowiedzial sie jakie bledy popelniaja dziennikarze a ktore sa wychwytywane i poprawiania przez korektorow dzieki czem nigdy te bledy nie ujrza swiatla dziennego,
[po drugie na forum pisze szybko, nie zalezy mi zupelnie na stylistyce itp rzeczacj wiec nie dziw sie ze sa bledy stylistyczne itp w moich wypowiedziach
szkoda ze stac cie tylko na arguemnty ad personam
do reszty twocih zarzutow sie nie odniose, wybacz ale nie jestes partnerem do dyskusji ze mna
0
"W lidze angielskiej jest tylu świetnych graczy, że reprezentacja, aż ma problem w wyborze bramkarza do kadry :D ..." co za argument haha
przez dziesiatki lat Brazylia miala tak swietnych graczy ze reprezentacja miala problem w wyborze bramkarza do kadry, co to w ogole ze denny argument,
0
"zyzby na podstawie ostatniego pojedynku z Chelsea w którym to minimum trzech graczy bez przerwy pilnowalo Messiego? Swoją drogą to i tak śmieszne ze obrona chelsea dosłownie wisiała mu na plecach a i tak nie potrafili odebrać mu piłki." chlopie i co z tego, fakt jest taki ze Messi dzieki znakomitej taktyce Hiddinka praktycznie zostal zneutralizowany w rewanzu z Chelsea, cel uswieca srodki, proste, pilka nozna nie polega tylko na graniu wlasnej pilki ale takze neutrlalizacji wzglednie wyeliminowanie najwiekszych atutow rywala i Chelsea sie tu udalo a ze wypaczajace wynik bledy sedziego spowodowaly ze to Barca gra w Rzymie, takie sa fakty czy sie to komus podoba czy nie
0
siwt daruj sobie te wycieczki do mojej osoby, twoje madrosci nie zmienia tego czy jestem dziennikarzem czy nie jestem i czy jesli jestem co bym robil a co nie, to juz moja osobista sprawa, moze mam taki kaprys zeby czasem wejsc na strone jakiego klubu i posmiac sie z madrosci jakie w komentarzach wypisuja niektorzt kibice poszczegolnyych klubow. Jak to mowia smiech to zdrowie.
0
" aboutreka, a spotkałeś się w swojej bogatej karierze dziennikarskiej z taką figurą literacką, jaką jest przenośnia?"
czasami watpie w inteligencje ludzi, zadaja pytania na ktore z gory znaja odpowiedz.
0
Strzal Iniesty w okienko??? haha, radze oobejrzec powtorki ewentualnie dowiedziec sie co to jest okienko w zargonie pilkarskim, spadam bo juz moja miesnie brzucha nie wytrzymuje ze smiechu jaki zapewniaja mi swoimi madrosciami niektorzy kibice Barcy
0
Na czym polegal blad Helton???, blad to popelnil Cech przy bramce Iniesty
0
Eto'o chyba "zapomnial" ze w pilce noznej nie chodzi oto zeby przebiec w czasie meczu jak najwiecej kilometrow tylko zeby strzelic jedna bramke(conajmniej jedna) wiecej od rywala. Zawodnik moze przebiec i 12 km w meczu i byc niewidocznym i niepozytecznym - bieganie musi byc pozyteczne, samo bieganie nie jest celem samym w sobie, jest srodkime do celu
0
oczywiscie ze inna, ale tez i lepsza co pokazuje CL dobitnie w ostatnich latach, swietny pilkarz radzi sobie w kazdej lidze- jesli jakis pilkarz nie radzi sobie w innej - i nie jest to wina aklimatyzacji itp- to znaczy ze jest na pewien sposob pilkarzem ograniczonym - swietny pilkarz daje sobie rade w kazdej lidze i tyle - na tym polega geniusz wielkich pilkatrzy- ze bez wzgledu na gabaryty, spsob gry w w danej lidze graja bardzo dobrze wszedzie bo maja wielkie umiejtnosci - po prostu
0
zeszloroczny fnial CL - mega wazny gol w megawaznym meczu
rewanzowy mecz z Porto - kluczowa bramka do awansu na bardzo ciezkiem terenie z bardzo dobrym zespolem, bramka pokazuajca geniusz Portuglaczyka- nie tylko sama jej wanosco ale tez w sposob jaki zostala zdobyta
0
jak Messi przejdzie do angielskiej to zobaczymy co jest wart na prawde, najlepsza liga na swiecie szybko zweryfikuje jego klase
0
"Messi ma ogroooomną przewagę, większą niż te 3 Ronaldo razem wzięte - potrafi utrzymać się na nogach :) " niech zacznie grac w lidze angielskiej to zobaczymy jak dlugo bedzie sie w stanie utrzymac na nogach z pilka.... z Chelsea jakos nie blyszaczal delikatnie mowiac
0
oczywiscie ze nie jestem w pelni obiektywny ale jestem jako nie kibic Barcy duzo (ale tez nie kibic Realu czy Chelsea) duzo bardziej obiektywny w tematach jej dotyczacny niz kibice Barcy...
0
a tak na marginesie to Aboutreka jakiemu klubowi kibicujesz i czy masz jakiegoś ulubionego piłkarza?
Jako dziennikarz nie bede zdradzal swoich wszystkich preferncji klubowych, zdradze tylko czesc tych zagranicznych - kibicuje Bayernowi, Zamelkowi ( w lidze egipskiej) a w rogrywkach miedzynarodowych takze Al Ahly( w wielkich derbach zawsze jestem za Zamalekiem) . Co do pilkarzy to pozostanie to moja tajemnica.
0
Rasiak jesli idzie o gre glowa oczywiscie,
Ronaldo jest o wiele lepszym w tych dwoch elementach - wlasciwie trzech bo i wolne - do Messiego, w zadnym elemencie Messi nie ma takiej przewago nad Ronaldo jak Cristianio w tych 3 nad Leo
0
"Ronaldo strzał z dystansu, gra głową - Naldo z Werderu też jest lepszy w tych elementach od Messiego ;]
Rasiak tez jak chcesz sie tak bawic haha
0
gdzie ja zanizam dokonania Barcy - prosze o cytaty, ja tylko pisze o faktach a ze te nie zawsze sa korzystne dla Barcy to normalna sprawa, zawsze sie znajda jakies niekorzystne fakty nawet o najlepszym klubie swiata
nigdzie nie pislaem ze w Barcie graja cieniasy, nie okreslilem tez tak Messiego dlatego prosze nie wkladac mi do ust slow ktorych nie wypowiedzialem a wlasciwie nie napisalem OK?
"Póki nie podasz źródła, każdy może Cię z tego wyśmiać. Jeśli podasz link - zwracam honor, miałeś rację. " linka nie podam z prostej przyczyny- chronie swoja prywatnosc, sorry ale ja nie musze nikomu udowadniac ze znam sie na tym o czym pisze, fachwocy wiedza ze sie znam, dla laikow moge nie miec pojecia ale ich zdanie na moj temat malo mnnie obchodzi. Oczywiscie mozecie mnie wysmiac co nie zmienia faktu ze sie znam na rzeczy...
pozdrawiam
0
"Proszę nie nazywać tego ligą angielska, ostatnie wyniki ich reprezentacji pokazują poziom piłki u Anglików. " haha przesledz wyniki reprezentacji Anglii z ostatniego okresu i nie pisz glupot, Euro to nie wszystko. reprezentacja Hiszpanii az do Euro 2008 co wielka impreze zawodzili - (grali jak nigdy przegrywali jak zawsze) co nie znaczylo ze na poczatki 21 wieku liga hiszpanska (tylko z nazwy) nie byla najlepsza na swiecie. Premiership jest lepsza od La Ligi czy sie to komus podoba czy nie, LM dobitnie to pokazuje - ostatnie kilka sezonow
0
"Nawet wolny od czasu do czasu może uderzyć... Jeśli porównać każdy element tych graczy, łatwo dojść do wniosku, że Ronaldo ma wyraźną przewagę tylko w tych strzałach z dystansu - reszta jest albo na bardzo wyrównanym poziomie, albo na korzyść Messiego."
No prosze Was, ZACHOWAJCIE ODROBINE OBIEKTYTWNOSCI, gdzie wolne Ronaldo a gdzie Messiego, nie ma porownanania, gdzie gra glowa Argenynczyka a gdzie gral glowa Portuglaczyka- o czym mu to mowimy, Ronaldo czy sie to komus podoba czy nie jest bardzoiej kompletnym pilkarzem od Messiego
0
Napisalem - "Barça strzelajaca bramko jak na zawolanie dopiero 180 minucie dwumeczu strzelila bramke Chelsea, oddajac peirwszy celny strzal w 2 meczu - takie sa fakty, one o czyms swiadcza." w 2 chodzilo mi drugi mecz a nie dwumecz- gdyby mi chodzilo o dwumecz a (dokladniw w dwumeczu) napisalbym 2meczu jesli juz. Ale nie ma co kruszyc kopie
0
"(vide uderzenie Iniesty to pierwszy celny strzal Barcy w dwumeczu z Chelsea czy tez niepoprawny zapis nazwiska pilkarza, od ktorego zapozyczyles nick)" z tego co pamietam tak nie napisalem, jesli jednak sie myle to proszo o cytat.
zapis pilkarza od ktrego zapozyczylem nick jest poprawny, jest to jedna z dopuszczalnych form pisania nazwiska tego pilkarza, prosilbym nie pisac o rzeczach o ktorytch sie nie ma pojecia(http://www.egyptsports.com/mb/viewtopic.php?t=16970).
Gdzie pisze teksty nie musze podawac, nieprawdaz, powiem tylko to ze pisze dla strony interntowej uwazanej w srodowisku za najlepsza strona polskojezyczna w tym sporcie
0
Rozwad nie zgadzam sie z twoja opinia, Ronaldo to tez wielki talent, olbrzymi. Ronaldo ma znakomity strzal z dystansu, duzo lepszy od Messiego ktory wlasciwie go nie posiada(oczywiscie przy zachowaniu proporcji), duzo lepiej wykonuje wolne(to nie zawsze idzie w parze z strzlaem z dystansu) , o wiele lepiej gra glowa co oczywiscie uwarunkowane jest gabarytami.
Ronaldo jest bardziej uniewarslnym pilkarzem od Messiego, potrafi wiele rzeczy na swiatowym poziomiem ma wiele umiejetnosci na takim poziomie - drybling, strzal z dystanss, wolne, gra glowa, szybkosc, o Messim tego nie mozna powiedziec - Ronaldo jest bardziej wszechstronynmy pilkarzem, nie tak ograniczonym(w duzej mierze przez warunki, ale zawsze ogranicoznym) jak Messi, jest po prostu bardzije kompletnym pilkarzem od Messiego
0
Ibrahimovic to sredni napastnika? haha, dawno sie tak nie usmialem, jesli Ibra jest srednim napastnikiem to niezla jest klasa , umiejetnosci sredniego napastnika...
0
jakie sa to inne rzeczy? Ronaldo jest bardzo szybki...
na jakiej podstawie sadzisz ze Messi jest lepszy psychicznie od Portugalczyka?
0
gregu powinienes dostac bana za poprzednia wypowiedz obrazajaca moja osobe, Z Borkiem laczy mnie tylko to ze czyta on i powoluje sie na moje teksty...
0
Porownajcie sobie Messiego i C.Ronaldo - w jakich elementach lepszy jest jeden na drugiego - jakby nie patrzec w wiekszosci elementow goruje ten drugi co nie oznacza jeszcze ze jest lepszym pilkarzem, napiszcie w czym goruje Messi nad Ronaldo oprocz dryblingu? (Ronaldo tez jest w tym bardzo dobry,ale Messi jeszcze lepszy)
0
nie zapominajmy ze La Liga to nie jest najlepsza liga na swiecie, byla nia kilka lat temu, teraz juz nie jest.
0
"aboutreka - kto w takim razie jest najlepszy? Ronaldo? Który nie ma najlepszego dryblingu, strzału z odległości, podania... Messi w tym wieku potrafi coś, czego inni nie mogą przez całe życie - jego drybling jest... genialny"
o ktorego Ronaldo co chodzi? Akurat i Cristiano i prime Ronaldo Luís Nazário de Lima mieli, maja bardzo dobry drybling, obydwaj potrafili uderzyc z odleglosci - w przeciwienstwie do Messiego ktory nie jest w tym mistrzem. Ja nie zgadzam sie do tego ze Messi na te chwile to najlepszy pilkarz w historii, co dryblingu to lepszy mial np Manoel Francisco dos Santos o ktorym pisalem poprzednio.