Mecz zdecydowanie dla barcelony, lecz takie jest piękno futbolu. Nie potrafiliście wygrać, nawet przy miażdżącym posiadaniu piłki. Coś kosztem czegoś, Milan nie miał tylu sytuacji, ponieważ gdyby się otworzył, dostałby 2-3 gole ;)
W Mediolanie mam nadzieję wróci Ibra, Taiwo i Robinho, oni potrafią zrobić różnice ;)
Polityka transferowa Milanu okazała się trafna. Milan nie szasta pieniędzmi na prawo i lewo. Milan Kupuje to co chcę.
Okazało się, że Edin Dzeko, jest wart 30 mln... Wtedy myślałem że Milan skąpiąc tyle pieniędzy robi błąd, możliwe jest, że przy transferze Ibry już wcześniej zostało kilka faktów dogadanych.
24 mln...
Obawiam się trochę tej ceny, jest to wspaniała wiadomość dla nas, ale...
Zastanawia mnie, co skłoniło Władze FCB do takiego opuszczenia ceny... Dlaczego twardo nie powiedzieli: 40 i koniec!
Komentarze
0
maraVilla
Heheh a tak żartem ,to mam nadzieję że nie powtórzy się sytuacja kiedy to rok temu Real w 93 min ukradł nam zwycięstwo ;)
Myślę że Jestesmy w stanie wygrać u siebie ;)
0
Oczywiście- Ja, jako kibic Milanu od 12 lat, zgadzam się z wami że na dzień dzisiejszy barcelona jest najlepszą drużyną na świecie.
I oczywiście że cieszy mnie ten remis, ale na San Siro, przy najmocniejszym składzie oczekuje już wygranej ;)
0
maraVilla
Jestem kibicem Mistrza Włoch ;)
Tak- Milan miał kryzys i nauczyłem się być pokornym ;)
0
maraVilla
Jestem kibicem Mistrza Włoch ;)
Tak- Milan miał kryzys i nauczyłem się być pokornym ;)
0
Johann Cruyff
łatwizną jest kibicować najlepszym ;)
I właśnie robią się z was tacy rozpieszczeni kibice bez szacunku do innych klubów.
0
Mecz zdecydowanie dla barcelony, lecz takie jest piękno futbolu. Nie potrafiliście wygrać, nawet przy miażdżącym posiadaniu piłki. Coś kosztem czegoś, Milan nie miał tylu sytuacji, ponieważ gdyby się otworzył, dostałby 2-3 gole ;)
W Mediolanie mam nadzieję wróci Ibra, Taiwo i Robinho, oni potrafią zrobić różnice ;)
Pozdrawiam Kibiców! Forza Football!
0
Polityka transferowa Milanu okazała się trafna. Milan nie szasta pieniędzmi na prawo i lewo. Milan Kupuje to co chcę.
Okazało się, że Edin Dzeko, jest wart 30 mln... Wtedy myślałem że Milan skąpiąc tyle pieniędzy robi błąd, możliwe jest, że przy transferze Ibry już wcześniej zostało kilka faktów dogadanych.
24 mln...
Obawiam się trochę tej ceny, jest to wspaniała wiadomość dla nas, ale...
Zastanawia mnie, co skłoniło Władze FCB do takiego opuszczenia ceny... Dlaczego twardo nie powiedzieli: 40 i koniec!
Może FCB oczekuje w zamian "coś" od Milanu...
0
Oceniacie postawy obu ekip, a nie macie pojęcia jakie założenia taktyczne narzucił trener.
Powtarzam; Gdyby Milan rzucił się do ataku, dostałby z 2-3 bramki.
Czasami trzeba być pokornym i CZEKAĆ. Milan wyczekał swoje szczęście.
Faktem jest to, że jest dużo kibiców rozgoryczonych wynikiem, bo czekali na 3-0, 4-0. Wy też bądźcie pokorni.
0
Johann Cruyff
łatwizną jest kibicować najlepszym ;)
I właśnie robią się z was tacy rozpieszczeni kibice bez szacunku do innych klubów.
0
maraVilla
Jestem kibicem Mistrza Włoch ;)
Tak- Milan miał kryzys i nauczyłem się być pokornym ;)